Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

dsc0239lk.jpg

Opublikowano

No i jak tam letni Setup się sprawdza?:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
No i jak tam letni Setup się sprawdza?:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego:wink: gdzie się bawisz dzisiaj?

Opublikowano

Tam gdzie ty:decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

No i jak tam letni Setup się sprawdza?:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego:wink: gdzie się bawisz dzisiaj?

Coś o tym wiem:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Tam gdzie ty:decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

No i jak tam letni Setup się sprawdza?:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego:wink: gdzie się bawisz dzisiaj?

Coś o tym wiem:grin::grin::grin:

Ja wiesz ty możesz sobie ręczny zrobić a ja...

No to się widzimy za nie długo mam nadzieję, że masz kierowcę:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Fura kox! :kox: Tak jak mówisz - lustra z S4 i będzie elegansio! :good: Skąd macie dystans 5mm? Może też bym na przód u siebie wsadził. :hi: Co do letniego setupu to ładnie wygląda ale w garażu póki co - tak jak u i mnie. :whistling::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowo:hi:

Dystanse dostałem od znajomego na próbę jak będzie wszystko ok i nie będzie nic przycierać to będę gdzieś szukał:wink:

Opublikowano

Adrian powiedź mi bixy masz w jakiej barwie? Bo świecą konkretnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ori 4300K

Opublikowano
Ori 4300K

To już wiem co wsadzę na bixy :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ori 4300K

To już wiem co wsadzę na bixy :wink:

No w koncu bo ta barwa co masz teraz to masakra normalnie powiedz jak ci sie w deszczu jezdzi na takim swietle...?

Opublikowano
Ori 4300K

To już wiem co wsadzę na bixy :wink:

No w koncu bo ta barwa co masz teraz to masakra normalnie powiedz jak ci sie w deszczu jezdzi na takim swietle...?

Tak naprawdę to nie ma tragedii..

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

DSC_2388.jpg

DSC_2405.jpg

DSC_2422.jpg

DSC_2423.jpg

DSC_2390.jpg

DSC_2396.jpg

DSC_2401.jpg

Opublikowano

pierwsze i drugie foto za***iste!

Opublikowano

Więcej zdjęć :P

Opublikowano

kiedy zdjęcie tego auta zostanie wysłane do kalendarza?

Opublikowano
  • Autor

PUMA no popatrz nawet nie wiedziałem, że coś z tego wyjdzie :kox::kox:

PS. Ale trzecie zdjęcie tu chyba nie pasuje:decayed:

Opublikowano

Następnym razem to i ja się załapie :decayed: Jak dla mnie wyszło bomba :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.