Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Korekta za wiele nie da bo odpryski sa bardzo głębokie i jest ich naprawdę masa zobaczę muszę się z tym przespać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup maskę w kolorze :)

Wymienić maskę w kolorze lub...

Poszukaj dobrego car spa, powinni coś doradzić, zrób korektę lakieru i zafunduj powłokę kwarcową - to Ci pomoże na wiele lat. Lakier przy takiej powłoce tak szybko się nie ubija, chyba że dobrze przywalisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj i użyj dobrego klaru jak np. HS, się będziesz przejmować... Kółko zacne, w zeszłym roku kumpla na nie namawiałem do B7, idealnie by weszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy chcesz sprzedać i ile mozesz stracić na tym że klient uzna auto za malowane. Ja bym pomalował i sie cieszył a klient jak się będzie miał trafić to się trafi a poza tym żyj chwilą co tam sie martwić z wyprzedzeniem, wiesz czy jakiś atom nie pierd... a co ucieszy to Twoje i nikt tego Ci nie zabierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekna jest

Na zywo oblukana :)

Gleba i kolo robia robote

Powodzonka w modach jesli masz takowe i bezawaryjnosci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sysek koła robią robotę :banan: musimy się kiedy zlukac bo mieszkam niedaleko Cz-wy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem dzisiaj czas i założyłem obudowę licznika z A5 oraz ramki wokół licznika w piano mi się efekt bardzo podoba :banan::banan::banan:

b2edb6c8b540a443med.jpg

226b009702242ddfmed.jpg

3cd762f92d3f0d86med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten licznik i ramki u siebie też niedawno robiłem i cieszy jak murzyna blaszka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda.

Możesz opisać jak wygląda montaż ramek na licznik.


Pomiędzy zegarami na FIS zakłada się szybkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki super wyglądają. jaki koszt tych ramek i długo jest grzebania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w jakiej miejscowości mieszkasz ?

Lubliniec i okoliczne wioski a dlaczego pytasz?

Super wygląda.

Możesz opisać jak wygląda montaż ramek na licznik.

Pomiędzy zegarami na FIS zakłada się szybkę.

Opis jest tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/247682-modyfikacja-licznika-ramka-od-s5-piano-i-biale-wskazowki-zagarow/

Z licznika trzeba wymienić szybkę wraz z tą zewnętrzną częścią z tymi elipsami z chromami oraz przyciski SET oraz 0.0

Ramki super wyglądają. jaki koszt tych ramek i długo jest grzebania?

Za cały licznik dałem 120zł...i ramki 120zł malowanie w Piano 80zł przekładka we własnym zakresie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba widziałem kiedyś Twoje auto jak byłem w Lublincu odwiedzić gościa któremu sprzedałem b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś kompletny licznik z A5 i jego elementy wykorzystałeś do przerobienia licznika w swojej A4. Dobrze myślę.

Edytowane przez Krzysiek290785r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś kompletny licznik z A5 i jego elementy wykorzystałeś do przerobienia licznika w swojej A4. Dobrze myślę.

Bardzo dobrze myślisz w sumie to potrzebujesz tylka tą zewnętrzną część te " elipsy" z chromem , szybkę oraz przyciski SET i 0.0 to wszystko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...