Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Korekta za wiele nie da bo odpryski sa bardzo głębokie i jest ich naprawdę masa zobaczę muszę się z tym przespać:wink:

Opublikowano

Kup maskę w kolorze :)

Opublikowano
Kup maskę w kolorze :)

Wymienić maskę w kolorze lub...

Poszukaj dobrego car spa, powinni coś doradzić, zrób korektę lakieru i zafunduj powłokę kwarcową - to Ci pomoże na wiele lat. Lakier przy takiej powłoce tak szybko się nie ubija, chyba że dobrze przywalisz...

Opublikowano

Maluj i użyj dobrego klaru jak np. HS, się będziesz przejmować... Kółko zacne, w zeszłym roku kumpla na nie namawiałem do B7, idealnie by weszło :naughty:

Opublikowano

Ładne koło :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie kiedy chcesz sprzedać i ile mozesz stracić na tym że klient uzna auto za malowane. Ja bym pomalował i sie cieszył a klient jak się będzie miał trafić to się trafi a poza tym żyj chwilą co tam sie martwić z wyprzedzeniem, wiesz czy jakiś atom nie pierd... a co ucieszy to Twoje i nikt tego Ci nie zabierze :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przepiekna jest

Na zywo oblukana :)

Gleba i kolo robia robote

Powodzonka w modach jesli masz takowe i bezawaryjnosci zycze

Opublikowano

No Sysek koła robią robotę :banan: musimy się kiedy zlukac bo mieszkam niedaleko Cz-wy :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem dzisiaj czas i założyłem obudowę licznika z A5 oraz ramki wokół licznika w piano mi się efekt bardzo podoba :banan::banan::banan:

b2edb6c8b540a443med.jpg

226b009702242ddfmed.jpg

3cd762f92d3f0d86med.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Podoba mnie się to wnętrze. :D:wink4:

Opublikowano

Kolego w jakiej miejscowości mieszkasz ?

Opublikowano

Ten licznik i ramki u siebie też niedawno robiłem i cieszy jak murzyna blaszka :grin:

Opublikowano

Super wygląda.

Możesz opisać jak wygląda montaż ramek na licznik.


Pomiędzy zegarami na FIS zakłada się szybkę.

Opublikowano

Ramki super wyglądają. jaki koszt tych ramek i długo jest grzebania?

Opublikowano
  • Autor

Kolego w jakiej miejscowości mieszkasz ?

Lubliniec i okoliczne wioski a dlaczego pytasz?

Super wygląda.

Możesz opisać jak wygląda montaż ramek na licznik.

Pomiędzy zegarami na FIS zakłada się szybkę.

Opis jest tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/247682-modyfikacja-licznika-ramka-od-s5-piano-i-biale-wskazowki-zagarow/

Z licznika trzeba wymienić szybkę wraz z tą zewnętrzną częścią z tymi elipsami z chromami oraz przyciski SET oraz 0.0

Ramki super wyglądają. jaki koszt tych ramek i długo jest grzebania?

Za cały licznik dałem 120zł...i ramki 120zł malowanie w Piano 80zł przekładka we własnym zakresie :wink:

Opublikowano

Adrian super wyszło!

Opublikowano

Bo chyba widziałem kiedyś Twoje auto jak byłem w Lublincu odwiedzić gościa któremu sprzedałem b7

Opublikowano

Kupiłeś kompletny licznik z A5 i jego elementy wykorzystałeś do przerobienia licznika w swojej A4. Dobrze myślę.

Edytowane przez Krzysiek290785r

Opublikowano
  • Autor

Kupiłeś kompletny licznik z A5 i jego elementy wykorzystałeś do przerobienia licznika w swojej A4. Dobrze myślę.

Bardzo dobrze myślisz w sumie to potrzebujesz tylka tą zewnętrzną część te " elipsy" z chromem , szybkę oraz przyciski SET i 0.0 to wszystko ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.