Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje w tym kraju ON 5.45 :wallbash:

W tym tempie faktycznie realne jest 6 pln w styczniu 2012; wyższa akcyza + opłata paliwowa + vat zrobi swoje. Dziś w Krakowie on jest droższy od pb95 o jakieś 16 groszy, według moich obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wole nie wiedziec co bedzie po nowym roku skoro juz jest masakra.

Shel 5.42 on 5.35 pb95 na v-power lepiej nie patrzec :shocked: Czas do sklepu po zimowki ale do rowera :polew: tym przynajmniej oplaca sie jezdzic i zdrowe i oszczedne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że jak dojdzie do 8zł to nie będzie korków :) i po co te autostrady? :decayed:

Jak dojdzie do tej ceny to będziemy mieli drugą Grecję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dani on to w granicach 6 zl

Cofnij się kilka odpowiedzi opisałem dokładnie sytuację z cenami w Danii pracuje na stacji benzynwej to bardzo dobrze wiem,jak się mają ceny w Danii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dani on to w granicach 6 zl

Tak , tylko ile talarów w DK zarobisz na godzinę a ile w PL :cool1: Wiem coś o tym bo ojciec tam kilka lat pracował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dani on to w granicach 6 zl

Cofnij się kilka odpowiedzi opisałem dokładnie sytuację z cenami w Danii pracuje na stacji benzynwej to bardzo dobrze wiem,jak się mają ceny w Danii :gwizdanie:

czyli jest w granicy 6 zl [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:17_________________________________________________jakieś 130 koron na godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dani on to w granicach 6 zl

Tak , tylko ile talarów w DK zarobisz na godzinę a ile w PL :cool1: Wiem coś o tym bo ojciec tam kilka lat pracował :wink4:

Dokładnie,ja jako obco krajowiec za godzinę pracy mam ok 15l paliwa :naughty: A ile w Polsce :gwizdanie: 2-3l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z moim szefem,i powiedziałem ile kosztuje paliwo a ile ludzie zarabiają to zrobił taką minę :shocked: A jak mój szefo mi powiedział ile zarabia mechanik w serwisie AUDI,BMW,MERC za godzinę swojej pracy to ja tak zrobiłem :shocked: prawie 1000 DKK[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:32_________________________________________________Jak niewierzycie to zapytajcie się naszego forumowicza DAVID dlaczego serwisuje swoje autko w Polsce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo gdzies w gazecie wlasnie porownanie polska ws inne kraje. Co z tego ze tam jest drozsza ropa skoro przecietny polak kupi przykladowo za wyplate 400 litrow ropy a w innych krajach kilka razy tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z moim szefem,i powiedziałem ile kosztuje paliwo a ile ludzie zarabiają to zrobił taką minę :shocked: A jak mój szefo mi powiedział ile zarabia mechanik w serwisie AUDI,BMW,MERC za godzinę swojej pracy to ja tak zrobiłem :shocked: prawie 1000 DKK

:polew: :polew: :polew:

Ale niestety taka prawda :confused4:

Za to fajne ceny np. rejestracji samochodów macie :evil: ( oczywiście przeliczając na złocisze ) [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:39_________________________________________________A miałem 4 lata temu właśnie do DK wyjechać na stałe :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...