Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy art z Pulsu Biznesu: http://www.pb.pl/a/2011/08/09/Eksperci_benzyna_PB95_moze_byc_wkrotce_po_6_zl

Cena benzyny PB95 może wkrótce osiągnąć 6 zł za litr - uważają eksperci Polskiej Izby Paliw Płynnych. Wskazują, że należy m.in. obniżyć akcyzę i ograniczyć nakładane na paliwa parapodatki.

"Nie możemy dzisiaj wykluczyć, że w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu dni cena benzyny bezołowiowej ukształtuje się na poziomie 6 zł. Cena benzyny bezołowiowej na poziomie 6 zł oznacza, że olej napędowy może kosztować 5,80 - 5,90 zł. To poziomy niewyobrażalne, a ceny cały czas idą w górę. Działania Międzynarodowej Agencji Energetycznej nie przyniosły zamierzonego skutku, nie ustabilizowały ceny ropy naftowej. Cena wzrosła w przeciągu miesiąca o ok. 20 proc." - powiedziała we wtorek na konferencji prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:26_________________________________________________to chyba jednak LPG..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił jak za jakiś czas będzie benzyna za 6 zeta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne... na giełdzie cena ropy spadła do 104$ za baryłkę

dla jasności do 1 sierpnia oscylowała w granicach 118$ za baryłkę, ostatnie 8 dni to ciągłe spadki dopiero dzisiaj trochę odrobiła bo była już poniżej 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na ORLENIE w Opolu Lubelskim BP95: 5,29 czyli spadek o całe 6 grosików :wink4:

ALE I TAK K**WA DROGO :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tj. 9 sierpnia Shell Diesel Extra na Ursynowie w Warszawie 5,11 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen Opole Lubelskie PB95 5.19

Taniej o 10 groszy niż wczoraj. :mysli: Cena już znośna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen Opole Lubelskie PB95 5.19

Taniej o 10 groszy niż wczoraj. :mysli: Cena już znośna

Znosna to byla po 3 zeta.. Teraz to jest tragedia .

Rzad dostaje z 75% (jak nie więcej) haisu z każdego litra paliwa.

Jak dla mnie przegięcie pały . [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:22_________________________________________________

Neste ON 4.97zł

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Mamy-najdrozsze-paliwo-na-swiecie,wid,13648791,wiadomosc.html?ticaid=1cc55

jak zapowiadają przez huragan w USA może być jeszcze drożej....chory kraj

Hahah

No zaje**** Jak obniża akcyzę to będzie taniej o 13 groszy Haha Czyli na 100 km zaoszczędzę (tzn moja firma bo ja za wache nie place) 1.3pln czyli jakieś 20-30 zeta miesięcznie . Śmiech na sali . Obniżka to jest np na 4pln/litr a nie ko** parę groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy gaz uratuje sytuacje bo tez ma drozec...

:confused4:

Odkąd pamiętam to "ma drożeć" i nie opłaca się przerabiać ;)

Ja na gazie nie jeżdżę, bo nie lubię, a benzyna może wg mnie kosztować 20zł za litr. Będę wtedy jeździł do pracy rowerem i wreszcie schudnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może pora na rowery :polew: pewnie niedługo będzie trzeba ubezpieczać :polew:

Ciekawe od czego będzie zależeć stawka? Od pojemności bidonu i ilości przerzutek? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...