Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy art z Pulsu Biznesu: http://www.pb.pl/a/2011/08/09/Eksperci_benzyna_PB95_moze_byc_wkrotce_po_6_zl

Cena benzyny PB95 może wkrótce osiągnąć 6 zł za litr - uważają eksperci Polskiej Izby Paliw Płynnych. Wskazują, że należy m.in. obniżyć akcyzę i ograniczyć nakładane na paliwa parapodatki.

"Nie możemy dzisiaj wykluczyć, że w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu dni cena benzyny bezołowiowej ukształtuje się na poziomie 6 zł. Cena benzyny bezołowiowej na poziomie 6 zł oznacza, że olej napędowy może kosztować 5,80 - 5,90 zł. To poziomy niewyobrażalne, a ceny cały czas idą w górę. Działania Międzynarodowej Agencji Energetycznej nie przyniosły zamierzonego skutku, nie ustabilizowały ceny ropy naftowej. Cena wzrosła w przeciągu miesiąca o ok. 20 proc." - powiedziała we wtorek na konferencji prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:26_________________________________________________to chyba jednak LPG..
Opublikowano

Nie wiem ale dziś w radiu zet zapowiadali podwyżkę za 2-wa miechy za benzynę na 6 zeta :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:wallbash:
Opublikowano

Wcale bym się nie zdziwił jak za jakiś czas będzie benzyna za 6 zeta :wallbash:

Opublikowano

dziwne... na giełdzie cena ropy spadła do 104$ za baryłkę

dla jasności do 1 sierpnia oscylowała w granicach 118$ za baryłkę, ostatnie 8 dni to ciągłe spadki dopiero dzisiaj trochę odrobiła bo była już poniżej 100$

Opublikowano

No nie wiem czy gaz uratuje sytuacje bo tez ma drozec...

:confused4:

Opublikowano

Dzisiaj na ORLENIE w Opolu Lubelskim BP95: 5,29 czyli spadek o całe 6 grosików :wink4:

ALE I TAK K**WA DROGO :angry:

Opublikowano

Dzisiaj tj. 9 sierpnia Shell Diesel Extra na Ursynowie w Warszawie 5,11 :(

Opublikowano

B-stok Auchan 4.89 ON

Opublikowano

Statoil 5.31 :disgust:

Opublikowano

Verva on na Bema Wola - W-wa 5.27 :polew:

Ciekawe kiedy 6 pln za litra pęknie ..

Opublikowano

Sosnowiec ST1 (no)Pb95 = 5.11zł/l i to chyba najtaniej w tych okolicach.

Opublikowano

Orlen Opole Lubelskie PB95 5.19

Taniej o 10 groszy niż wczoraj. :mysli: Cena już znośna

Opublikowano

Orlen Opole Lubelskie PB95 5.19

Taniej o 10 groszy niż wczoraj. :mysli: Cena już znośna

Znosna to byla po 3 zeta.. Teraz to jest tragedia .

Rzad dostaje z 75% (jak nie więcej) haisu z każdego litra paliwa.

Jak dla mnie przegięcie pały . [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:22_________________________________________________

Neste ON 4.97zł

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Mamy-najdrozsze-paliwo-na-swiecie,wid,13648791,wiadomosc.html?ticaid=1cc55

jak zapowiadają przez huragan w USA może być jeszcze drożej....chory kraj

Hahah

No zaje**** Jak obniża akcyzę to będzie taniej o 13 groszy Haha Czyli na 100 km zaoszczędzę (tzn moja firma bo ja za wache nie place) 1.3pln czyli jakieś 20-30 zeta miesięcznie . Śmiech na sali . Obniżka to jest np na 4pln/litr a nie ko** parę groszy

Opublikowano

Mike.... nie wytrząsaj się tu, to nic nie da :gwizdanie:

Opublikowano

Mike.... nie wytrząsaj się tu, to nic nie da :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

No nie wiem czy gaz uratuje sytuacje bo tez ma drozec...

:confused4:

Odkąd pamiętam to "ma drożeć" i nie opłaca się przerabiać ;)

Ja na gazie nie jeżdżę, bo nie lubię, a benzyna może wg mnie kosztować 20zł za litr. Będę wtedy jeździł do pracy rowerem i wreszcie schudnę :D

Opublikowano

to może pora na rowery :polew: pewnie niedługo będzie trzeba ubezpieczać :polew:

Opublikowano

to może pora na rowery :polew: pewnie niedługo będzie trzeba ubezpieczać :polew:

Ciekawe od czego będzie zależeć stawka? Od pojemności bidonu i ilości przerzutek? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.