Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem jak u was,ale w Gdyni ropka jest droższa od benzynki,dzisiaj zobaczyłem :wallbash:

w dobie doładowanych silników z bezpośrednim wtryskiem,które pala podobnie do diesli i maja podobna elastyczność (np.VW 2.0TFSI),

pewnie będziemy sie przesiadać do benzyniaków.

Verva ON- 5,31 ... PS. Nigdy nie przesiądę się do benzyniaka- uwielbiam klekot:)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem jak u was,ale w Gdyni ropka jest droższa od benzynki,dzisiaj zobaczyłem :wallbash:

w dobie doładowanych silników z bezpośrednim wtryskiem,które pala podobnie do diesli i maja podobna elastyczność (np.VW 2.0TFSI),

pewnie będziemy sie przesiadać do benzyniaków.

Verva ON- 5,31 ... PS. Nigdy nie przesiądę się do benzyniaka- uwielbiam klekot:)

Ja nie wierze w spalanie w benzynie na poziomie 6litrów przy ostrej jeździe.

A odnośnie podwyżki ON, jak ON drożeje to drożeje wszystko.

Traktory na polach jeżdzą na ropie, automatycznie wszystkie plony drożeją, tak samo TIRy jeżdzące na ON, więc transport.

Także podniosą Ci jeb%ni decydenci cene ropy to nas zarżną cenami

Opublikowano

A odnośnie podwyżki ON, jak ON drożeje to drożeje wszystko.

Traktory na polach jeżdzą na ropie, automatycznie wszystkie plony drożeją, tak samo TIRy jeżdzące na ON, więc transport.

Także podniosą Ci jeb%ni decydenci cene ropy to nas zarżną cenami

bez przesady.... niech transport powiedzmy 100 telewizorów z wawy do krakowa zdrozeje o 200zł po podwyzkach to na jednym tv roznica jest 2zł... a jak jedzie naczepa z jogurtami albo nie wiem, jakims piciem to skala sprawia ze podwyzki ida w jakies grosze.

zeby niebylo OT, u mnie na wiosce pod wawą ON 5.29 :decayed:

Opublikowano

Lubartów BP

GAZ - 2,75 zł

Garbów k/Lublina - GAZ 2.69 zł

Pan na stacji powiedział, że w najbliższym czasie trójka z przodu nieunikniona :evil:

Ceny normalnie jak na zachodzie :wallbash:

Opublikowano

Ceny paliwa w Polsce mogłyby być podobne do tych z USA. Znalazłem porównanie jak mocno obłożone podatkami jest polskie paliwo, a jak za oceanem.

Ceny_paliwa_Polska_USA2_0.JPG

Opublikowano

Orlen lpg - 2,74zł

Opublikowano

dla pocieszenia olej napędowy w Czechach od 35 koron :) czyli jakieś 6,30 PLN

Opublikowano

Verva ON- 5,31 ... PS. Nigdy nie przesiądę się do benzyniaka- uwielbiam klekot:)

To Verve masz taniej niż w mojej miejscowości zwykłe szambo - ON u mnie 5,35

Opublikowano

Orlen Ursus (przy Al. Jerozolimskich), Pb 95 - 5,09; Orlen Hynka, 5,19??; Orlen Lopuszanska 5,19?? :blink: (ceny w obrebie jednego koncernu nie powinny byc zunifikowane?)

Opublikowano

Orlen Legnica - LPG 2,79zł, gdzie jakieś 3 tyg. temu był po 2,49zł :blink::shocked::disgust:

Robią nas jak chcą pedały jedne...

Opublikowano

Orlen Legnica - LPG 2,79zł, gdzie jakieś 3 tyg. temu był po 2,49zł :blink::shocked::disgust:

Robią nas jak chcą pedały jedne...

niestety- u mnie na orlenie 2,79 a na drugim końcu miasta 2gi orlen 2,74. chyba trzeba na Tdi przejść.
Opublikowano

chyba trzeba na Tdi przejść.

Chyba żartujesz. Życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem :cool1:

Opublikowano

dla pocieszenia olej napędowy w Czechach od 35 koron :) czyli jakieś 6,30 PLN

pewnie tyle i u Nas będzie za jakiś czas :decayed:
Opublikowano

ON na neste trasa toruńska 5.14.... za to przy trasie mława - warszawa ceny od 5.09 na orlenie do 5.32 na lotosie.

Opublikowano

fakt na Orlenie zwykły ON 5.09 :wink4: taniej niż na Neste :)

jechałem niedawno do Wrocławia i zauważyłem na trasie 2,89 zł za.........LPG :decayed:

Opublikowano

Witam,

Wczoraj LPG na stacji na A4, zjazd na Oławe - 2.95zł.

Również wczoraj, ale miejscowości nie pamiętam, za Lesznem w stronę Poznania. Stacja Shell - 3.02zł/LPG :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.