Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo


xdanielx

Rekomendowane odpowiedzi

za***ista, prawie jak moja :D

chyba odwrotnie:decayed: poza tym zielonego kaktusa w nazwie tematu mi podprowadziłeś:ranting:

Ten kolorek ma coś w sobie :naughty: A jeszcze taki wycipkowany ładnie się prezentuje :decayed:

"wycipkowany" normalnie to jest to określenie:grin: może do nazwy tematu to wrzucę, tylko SHITERS pamiętaj że rezerwuje ten tekst i wszelkie prawa autorskie sokala należą do mnie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHEHEHE co Ty, kody serwisowe rozkminiałem i znalazłem nazwe lakieru swojego, robiłem lifting pierwszego posta i postanowiłem zmienic nazwe tematu, zupełnie zapomniałem, że Ty też masz KAKTUSA w nazwie. Wybacz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHEHEHE co Ty, kody serwisowe rozkminiałem i znalazłem nazwe lakieru swojego, robiłem lifting pierwszego posta i postanowiłem zmienic nazwe tematu, zupełnie zapomniałem, że Ty też masz KAKTUSA w nazwie. Wybacz :hi:

he spoko to tak w żartach przecież nic się nie dzieje.:wink: Kaktusy łączmy się, zróbmy sobie Kaktus Battalion

oj shit jak tak patrze na te zdjęcia to nic tylko muszę moja na myjnie zabrać bo wstyd ! :P:wink::kox: świetna sztuka, nie wiem czemu nie lubię zielonego ale ta jest spoko :)

Myjnia robi robotę:decayed: na początku zimy w ogóle nie myłem, ale jak tylko się na drogach bardziej sucho zrobiło to jazda, no i teraz nie patrzę, że zima tylko myję i aż przyjemniej się podchodzi do auta:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci pali na tych 17stkach? Duzo wiecej?

różnica jest, ale na gazie to aż tak nie boli, zazwyczaj jeżdżę spokojnie także nie jest źle. Wychodzi może z 1 litr więcej na 100km, ale nie badałem tego dokładnie. Gorzej jest z mocą, koni ujmują te felgi, wcześniej o tym pisałem z sokalem przeczytasz jak będziesz chciał, no i jak już się rozpędzisz i przychodzi do hamowania zwłaszcza z większych prędkości to hamulce delikatnie nie dają rady.

Myślę nad założeniem na przód tarcz wentylowanych 288 z zaciskami ate.

Wieczorem zdjęcia z nowego moda:decayed:

Miało być wieczorem a wyszło na drugi dzień. Kolejny modzik to podświetlane klamki wewnętrzne. Posłużyły do tego diody led 12V spiłowane na płasko, trochę kabla dwużyłowego i chęci. Podłączone jest to pod podświetlenie przycisków szyb. Z tyłu mam korbki więc musiałem przeciągnąć kabel od przednich drzwi do tylnych i z tym chyba najwięcej roboty było.

W sierpniu ubiegłego roku miałem zamiar to już zrobić, ale jakoś coś mi nie pasowało i zrezygnowałem. Kiedy jednak zobaczyłem jak Gwerty zrobił to u siebie postanowiłem w końcu zrobić to podświetlenie. Zdjęcia nie oddają realizmu, w dzień nawet nie widać stamtąd żadnego światła, a w nocy jest podświetlone tak jak trzeba, delikatnie tudzież cytuję: "subtelnie". Miałem nadzieję, że z miejsca kierowcy nie będę widział źródła światła, no ale w drzwiach pasażera widzę i chyba tylko to mi nie do końca pasuje.

EDIT już wszystko mi pasuje, wepchnąłem diodę trochę głębiej i teraz ani troszkę nie wystaje i jest git. Źródła świtała nie widzę czyli :thumbup1:

p2190001a.th.jpgp2190002a.th.jpgp2190003a.th.jpgp2190004a.th.jpgp2190005a.th.jpg

Te nocne zdjęcia to jest tragedia, ale lepszego sprzętu nie mam.

Jak tak pogrzebałem przy tym to zauważyłem, że podświetlenie przycisków szyb teraz też i klamek nie gaśnie zaraz po zasunięciu samochodu tylko tak po 15 sekundach. Sprawdzałem u kumpla i u niego gaśnie od razu. Ciekawi mnie czy coś gdzieś mogłem spier... czy to podświetlenie może inaczej działać w innych rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a powiedz mi dziurkę wierciłem wiertarką ???

Tak, najpierw mniejszym ostrym wiertłem w rękach zaznaczyłem punkcik, a potem wiertarką i nic mi się niepożądanego nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha no ok rozumiem ładnie ci to wyszło mam zamiar robić u siebie bo i tak boczki ściągam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję Ci kotleta :polew::decayed:

Ten czas podświetlania guzików (ich działania po wyłączeniu zapłonu) jest do okodowania VAGiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję Ci kotleta :polew::decayed:

Ten czas podświetlania guzików (ich działania po wyłączeniu zapłonu) jest do okodowania VAGiem :wink:

........ mmmm ........... ale pachnie odgrzewany kotlet:slina:

Dzięki za info, dopóki tych klamek nie zrobiłem to nawet nie zwracałem uwagi na to jak to jest podświetlane. Przyzwyczaiłem się i ważne, że gasną:decayed:

Czeka mnie wymiana amorków i wahacza, więc po tym ustrzelę jakieś foto na letnich może- tylko hm... u mnie to bez zmian:dziura:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 12:50 ----------

Tak jak pisałem wyżej : wahacz i amory z tyłu wymienione, ale na foto jakoś się zebrać nie mogę.

Za to przedstawię osobom śledzącym wątek moje rekreacyjne wozidełko, ciepło to trzeba było wyciągnąć staruszkę i rozruszać.

23042013362.jpg 23042013365.jpg

Jak widać klasyk:decayed: WSK 125 1979r. wyremontowałem ją w zeszłym roku, od nowości u mnie w domu. Dużo pracy nie miałem bo oczywiście była i jest:decayed: na chodzie oraz kompletna. Remont silnika, malowanie tylko siodełko trzeba było od podstaw zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszka daje radę :kox:

Ale jak już wymieniałeś amorki to trzeba było gwinciocha zapodać :kox:

A jakie amorki kupiłeś do tych springów które tam masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszka daje radę :kox:

Ale jak już wymieniałeś amorki to trzeba było gwinciocha zapodać :kox:

A jakie amorki kupiłeś do tych springów które tam masz?

Gwintu nie założę bo większość dni w roku dojeżdżam audi do roboty i na tych drogach koleiniastych u mnie nie zszedłbym niżej.

Sprężyny -30mm jak wyszło z pomiarów i forumowej ekspertyzy, a Amorki Sachs od kolegi TOM77 z forum.

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 17:32 ----------

Dodaję parę fotek, ale bez zmian u mnie, na dodatek jak zwykle kiedy umyję auto to musi zrobić się pochmurno i potem leje, także ani zdjęcia ładne ani nic. Na dodatek w niedzielę przejażdżka do Lublina w ulewę i teraz kiedy świeci słońce nawet nie mogę zrobić ładniejszych fot bo auto brudne, że matko:facepalm:

p4270015z.th.jpg27042013378z.th.jpg27042013379a.th.jpg27042013385a.th.jpgp4270004z.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKE :decayed:

Ale pomysł dobry :naughty:

Ty to jak zwykle rozgryziesz:decayed: dokładnie to photoshop, ale myślałem nad takim czymś z przelotem, tak aby wsadzić 2 końcowe tłumiki tylko, ale na razie inne większe wydatki i tak bez zmian.

Takiego moda przy naszych silnikach to trzeba robić po cichu bo zaraz zhejtują:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem u siebie, troche lipa, bo akurat w tym miejscu z prawej manki jest hak holowniczy i nie mam miejsca na przelot, bo koło zapasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały update auta - Czarny grill i tylo, bo inne wydatki są:wink:

a4b51.jpg

a4b52.jpg

a4b53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cza było znaczek w chromie zostawić

dopiero zobaczyłem ze to auto z lubelskiego

ładnie utrzymana jak na ten rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...