Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż zmieniarki 6 CD RNS E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

06d73e1643ada31cf322289a9eeb37c8.jpg masz pod zmieniarke bo nie wszystkie sa wykorzystne w 12 pinowej

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Coś słyszałem że to może być instalacja pod jakieś utządzenie do navi, tyle że ja miałem ori radio symphony 3

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hmm, bardziej ta druga kostka ta pierwsza na milion procent od zmieniarki

Podlacz najlepiej zmieniarke i zobacz skoro fabrycznie masz takia wiazke w schowku

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krisuumax

Opublikowano

To do zmieniarki u mnie idą tylko 3 kabelki?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

3 kable Ci wchodza do tej 12 pinowej ?

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ok dzięki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak tylko 3

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Już wyczaiłem od czego są u mnie w lewym boczku bagażnika te 3 wtyczki. Tam się podłącza madół radia satelitarnego sirius, bo ma samochód z USA

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Mam problem ze zmieniarką w RNS-E w B7, zarówno radio jak i zmieniarka jest oryginalna, nie dokładana. Podczas odtwarzania muzyki z płyt nie pokazuje tytułów, tylko "Track XX". Płyty są oryginalne, w innych autach tytuły pokazywane są normalnie. Szukałem w opcjach, lecz nic nie znalazłem. Potrafi ktoś pomóc? Z góry dziękuję oraz pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie

Mam takie pytanie jak wygląda połączenie zmieniarki do rnse od strony radia chodzi o to że przy zakupie dostałem od sprzedającego kostke która wchodzi do zmieniarki co potrzebuje jeszcze aby połączyć zmieniarke z radiem najbardziej interesuje mnie schemat od strony radia jak tam wygląda podłączenie dodam że po prostu chce w to doposazyc mojego rns

Opublikowano

A wyciągałeś w ogóle RNS, albo sprawdzałeś jego schemat zanim napisałeś post?

Opublikowano

Tak wszystko mam już wymontowane chciałbym tylko dowiedzieć się w co mam się wpiac

Opublikowano

Pokaż fotki, co tam tam masz dokładnie.


Tyle tylko, że tam nie ma nic skomplikowanego...

Opublikowano

Tak wygląda końcówka od zmieniarki

8af4aeb9b5b85ddbd0d45f55a57b229f.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To chyba Ci kostki brakuje.

Opublikowano

No nie zrozumiałeś mnie kolego.. Od strony radia kostka została ucieta i stąd moje pytanie czy mogę to teraz jakoś połączyć? :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przecież mówi. Brakuje ci kostki.

Musisz dorobić według schematu i kolorów PINy.

Gdy kostka/wtyczka będzie gotowa łączysz i to wszystko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

chłopaki mam concert 3 i w planach może jest rnse led..chciałbym na teraz zmieniarke wrzucić.i tu pytanie..czy zmieniarka z numerem 8E0035111D bedzie działać na obu radiach?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ponoc pod concert jest inna niz ta, co podałeś, ale sprobowalbym chyba jednak z concertem, na rnsie bedzie smigac napewno

Sent from my E6853 using Tapatalk

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Podłączyłem piny jak jest to tu opisane do rns e. I lipa, coś dzieje się z navi, bo nie ma dźwięku w przednich głośnikach, jak odepnę zmieniarkę to się pojawia.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

PIN 7 w RNS-E to kodowanie BOSE do masy. Według mnie PIN 9 ze zmieniarki powinien być wpięty w PIN 2 przy RNS-E kostka B.

Edytowane przez kodekplus

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam taka Zmieniarkę jak wyżej kolega i nie mogę jej zAmontowac ona swieci wszystko ale radio nie odczytuje zmieniarki radio to audi symphony I zmieniałem kodowanie w polskim vagu i nic to nie dalo a na starej zmieniarce w której jest padnięty laser odczytuje normalnie czy da się coś z tym zrobić ??  Dodaje zdjęcie zmieniarki a radio to jeszcze raz mówię audi symphony I

IMG_0566.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.