Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To szkoda wielka...:/

Opublikowano

Ja mam kabel z biedronki i łączy się ze wszystkim, jedynie co to na vag-com 311 nie łączył mi się z rns-e, na 5 i 7 było ok.

Opublikowano

No to chyba wychodzi na to, że nie posiadam modułu bluetooth

Opublikowano

No to chyba wychodzi na to, że nie posiadam modułu bluetooth

Kolego jeśli Twój uchwyt nie ma pinów z porzodu, tylko z tyłu złącze to prawdopodobnie masz zwykły moduł. Ja właśnie jestem na etapie przerabiania na BT. Ze starym też nie mogłem się połączyć bo okazuje się że on w ogóle nie ma podciągniętej k-line. Sprawdź co kryje się w pudle pod nogami pasażera i przystępuj do wymiany na BT.

Przeczytaj moje posty (kilka wyżej) i zobaczy czy nie przydadzą Ci się ten informacje do przeróbki.

Opublikowano

No to chyba wychodzi na to, że nie posiadam modułu bluetooth

Kolego jeśli Twój uchwyt nie ma pinów z porzodu, tylko z tyłu złącze to prawdopodobnie masz zwykły moduł. Ja właśnie jestem na etapie przerabiania na BT. Ze starym też nie mogłem się połączyć bo okazuje się że on w ogóle nie ma podciągniętej k-line. Sprawdź co kryje się w pudle pod nogami pasażera i przystępuj do wymiany na BT.

Na BT nie zależy mi szczególnie. Po prostu wymieniałem żarówkę w lampce i zauważyłem mikrofon i myślałem że mam moduł . Jakby był to OK, jak nie ma, to cóż, płakać nie będę ;)

Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy bez wyjmowania fotela zainstaluje moduł BT w fabrycznym miejscu modułu telefonu pod nogami pasażera ? :hi:

Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy bez wyjmowania fotela zainstaluje moduł BT w fabrycznym miejscu modułu telefonu pod nogami pasażera ? :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.msg381638#msg381638

Nie, musisz dość znacznie odchylić tapicerkę. Nie musisz fotela wyjmować z auta ale będziesz musiał go odkręcić z mocowania w podłodze.

Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy bez wyjmowania fotela zainstaluje moduł BT w fabrycznym miejscu modułu telefonu pod nogami pasażera ? :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.msg381638#msg381638

Nie, musisz dość znacznie odchylić tapicerkę. Nie musisz fotela wyjmować z auta ale będziesz musiał go odkręcić z mocowania w podłodze.

Mało tego jak nie masz tam fabrycznie puszki od BT to trzeba wyciąć taką wkładke styropianową, więc trzeba mocniej odgiąć niż normalnie.

Opublikowano

a teraz ja sie zapytam, nokie w pol z BT audi odgrywaja swój wlasny dzwonek poprzez modol, inne telefony nie, dzwonia dzwonkiem def. audi , o co common ?

Opublikowano

a czy ktoś umie z ciszyć lub wyłączyć te dźwięki przy łączeniu się telefonu z BT po włączeniu zapłonu oraz przy rozłączeniu bo jest strasznie głośno i denerwuje, już próbowałem dac w adaptacjach i 6db i nic nie dało :(

Opublikowano

każdemu tak głośno nawala jak się łączy i rozłącza? masakra jakaś dlatego bardzo rzadko tego używam bo jak wracam wieczorem i wysiadam to sąsiadów budze :)

Opublikowano

a ja to przyciszylem. Jak sie laczy to trzeba go sciszyc wtedy. Jak nie zadziala to trzeba wylaczyc vagiem sdsa i wtedy to zrobic.

Pozdro

Opublikowano

a ja to przyciszylem. Jak sie laczy to trzeba go sciszyc wtedy. Jak nie zadziala to trzeba wylaczyc vagiem sdsa i wtedy to zrobic.

Pozdro

ktory to kanal :mysli: bo nie wiem :decayed:

Opublikowano

wylaczenie sdsa? Kodowaniem nie adaptacja. A przysiszasz normalnie pokretlem jak sie telefon laczy i jest ten gong

Opublikowano

...dokładnie tak jak mówi Marecki innego sposobu niema :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siemian u mnie to przyciszanie podczas łączenia nic nie daje, sds nie mam więc nie ma co kodować... nadal jest głośno przy pierwszej próbie połączenia, tzn. jak już ściszę to jest ok, ale jak się rozłączę i znów np. po nocy wsiadam do auta to nie pamięta ustawień, ponownie jest głośno. Telefon to Nokia E52 z najnowszym softem, kobra pisał, że trzeba wymienić moduł na nowszy :mysli:...

Opublikowano

Jakie powinno być kodowanie BT dla Concert II i braku MFSW?

Opublikowano

siemian u mnie to przyciszanie podczas łączenia nic nie daje, sds nie mam więc nie ma co kodować... nadal jest głośno przy pierwszej próbie połączenia, tzn. jak już ściszę to jest ok, ale jak się rozłączę i znów np. po nocy wsiadam do auta to nie pamięta ustawień, ponownie jest głośno. Telefon to Nokia E52 z najnowszym softem, kobra pisał, że trzeba wymienić moduł na nowszy :mysli:...

a jaki masz moduł? W starszych modułach podobno nie dało się przyciszać.

Jakby co to mam na zbyciu jeden z literką N (jeszcze nowszy od Q) :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.