Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiekszosc sterownikow pracuje nawet do 3 h po wylaczeniu zaplonu i zaryglowaniu drzwi, nigdy nie wygasza sie np komfort , natomiast bt ma sie wylanczac, u mnie w trakcie rozmowy gdy wylacze zaplon bt automatycznie gasnie

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś wie pod jakim numerem w ASO kryje się, kostka którą sie wkłada do modułu bt??? i czy każdy moduł np: A,D,E,H ma inna kostke POSIADAM ZESTAW CULLMANA wieć pry montażu bt moduł i kostka jest niezbędna

Opublikowano

moduły blutka mają wszystkie takie same kostki:wink: kurde gdzieś mam numer zara poszukam:decayed:

Opublikowano

poda mi ktoś nr kości do modułu??

Opublikowano

O to chodziło?

Wtyk_bluetooth.jpg

Opublikowano

Przed chwilą jeszcze sprawdziłem jak działa mój moduł i tak jak pisałem wcześniej jeśli jest aktywne połączenie to nawet po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka Bluetooth działa do momentu zakończenia rozmowy

I na logike rzecz biorac tak wlasnie powinien dzialac, bo jak gadam i wylacze zaplon to trzeba szukac tel. Aby kontynuować romowe a tak spokojnie rozmawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Przed chwilą jeszcze sprawdziłem jak działa mój moduł i tak jak pisałem wcześniej jeśli jest aktywne połączenie to nawet po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka Bluetooth działa do momentu zakończenia rozmowy

I na logike rzecz biorac tak wlasnie powinien dzialac, bo jak gadam i wylacze zaplon to trzeba szukac tel. Aby kontynuować romowe a tak spokojnie rozmawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk

to tak niepowinno być :wink:

Opublikowano
Przed chwilą jeszcze sprawdziłem jak działa mój moduł i tak jak pisałem wcześniej jeśli jest aktywne połączenie to nawet po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka Bluetooth działa do momentu zakończenia rozmowy

I na logike rzecz biorac tak wlasnie powinien dzialac, bo jak gadam i wylacze zaplon to trzeba szukac tel. Aby kontynuować romowe a tak spokojnie rozmawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mylisz się kolego - po wyłączeniu zapłonu zestaw głośnomówiący powinien się wyłączyć (tak zaprojektowano to w Audi).

Opublikowano

to czemu u mnie dziala??????

to jest fabryczny modul, moze robi roznice wersja bo ja mam ten najprostszy ktory nie zbiera ksiazki a na RNS'ie moge tylko odebrac lub rozlaczyc rozmowe, no i pokazuje mi zasieg telefonu (nie pokazuje np tej ikonki BT)

po za tym zest. glosnomowiacy dziala bez zadnych zastrzezen, automatycznie laczy telefon po wlaczeniu zaplonu, nie zrywa polaczen w trakcie i rozlacza tel po wyjeciu kluczyka (o ile nie ma polaczenia)

a jak sie wylaczy zaplon i nie wyciagnie kluczyka tak zeby radio nadal gralo to BT rozlaczy sie po kilku minutach

kabel mam za slaby zeby polaczyc sie z radiem wiec nie sprawdze bledow i ustawien

a moze to wasze BT sa popsute ;)

Opublikowano

u mnie dokładnie tak jak u ciebie - jedynie zrywa mi połaczenie jak gadam pojakims czasie - dalej nie wiem czemu

Opublikowano

a moze to wasze BT sa popsute ;)

:facepalm: Zacznij od podłączenia kompa i sprawdzenia czy masz połączenie z BT (adres 77). Jeśli tak to podaj oznaczenie modułu...

Opublikowano

od siebie mogę dodać że mam BT z końcówką D - czyli podstawowa funkcjonalność i mi zrywa połączenie z telefonem po wyciągnięciu kluczyka, po wyłączeniu samego zapłonu BT nadal działa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czy mi pomozecie z instalacja bluetooth w vw tiguan jakie podzespoly potrzebuje i tym podobne szukalem pa forach vw ale nie znalazlem nic :(

Opublikowano
od siebie mogę dodać że mam BT z końcówką D - czyli podstawowa funkcjonalność i mi zrywa połączenie z telefonem po wyciągnięciu kluczyka, po wyłączeniu samego zapłonu BT nadal działa.

i tak też jest u mnie , a mam końcówkę H

Opublikowano

czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ktos moglby mi pomoc tzn. naprawic ?

dzieki za odpowiedz

Opublikowano
czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ktos moglby mi pomoc tzn. naprawic ?

dzieki za odpowiedz

bezpieczniki sprawdziłeś:wink:

Opublikowano
czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ktos moglby mi pomoc tzn. naprawic ?

dzieki za odpowiedz

a w ogóle vaga żeś pan podpinał ?

Opublikowano

jak myślicie co może być że nie mogę się połączyć z fabrycznym modułem bt,

podczas łączenia się rozłącza mi telefon połączony przez bt więc jakaś komunikacja jest ale nie może się połączyć ze sterownikiem,próbowałem vag-com 409 , polski vag i vag com commander, w polskim vagu wyskakują kropki zamiast nazwy modułu i pisze że próbuje przywrócić połączenie i nic i dodam że nie rozłącza mi rozmowy po wyciągnięciu kluczyka ,rozłącza dopiero jak zakończe rozmowę albo odejde za daleko

Opublikowano
jak myślicie co może być że nie mogę się połączyć z fabrycznym modułem bt,

podczas łączenia się rozłącza mi telefon połączony przez bt więc jakaś komunikacja jest ale nie może się połączyć ze sterownikiem,próbowałem vag-com 409 , polski vag i vag com commander, w polskim vagu wyskakują kropki zamiast nazwy modułu i pisze że próbuje przywrócić połączenie i nic i dodam że nie rozłącza mi rozmowy po wyciągnięciu kluczyka ,rozłącza dopiero jak zakończe rozmowę albo odejde za daleko

spostrzeżenie z mojej strony jest takie , że kabel masz pod konkretną wersję vcdsa a nie pod taką jaka Ci się w danej chwili podoba. Przez podpięcie kabla do innego oprogramowania niż dedykowane poprostu go nieodwracalnie możesz uszkodzić

Opublikowano
jak myślicie co może być że nie mogę się połączyć z fabrycznym modułem bt,

podczas łączenia się rozłącza mi telefon połączony przez bt więc jakaś komunikacja jest ale nie może się połączyć ze sterownikiem,próbowałem vag-com 409 , polski vag i vag com commander, w polskim vagu wyskakują kropki zamiast nazwy modułu i pisze że próbuje przywrócić połączenie i nic i dodam że nie rozłącza mi rozmowy po wyciągnięciu kluczyka ,rozłącza dopiero jak zakończe rozmowę albo odejde za daleko

spostrzeżenie z mojej strony jest takie , że kabel masz pod konkretną wersję vcdsa a nie pod taką jaka Ci się w danej chwili podoba. Przez podpięcie kabla do innego oprogramowania niż dedykowane poprostu go nieodwracalnie możesz uszkodzić

ale kabel działa normalnie(próbowałem 3 kabli) łączą się ze wszystkimi innymi sterownikami ,tylko z bt mają problem,

nie próbowałem tylko VCDS bo niemam skad pożyczyc kabla, mam kable do vag-com 311 ,409 i chiński vag-com commander

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.