Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakie właściwości ma moduł o numerze:

8P0862335E

oraz jaki numer katalogowy ma okablowanie łączące moduł z instalacją auta oraz mikrofonem o którym mowa w artykule dotyczącym montażu?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podstawowe . Bez książki ostatnich połączeń

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masz książke? Możesz wybierać połączenia na fisie?

Czy tylko możesz odbierać połączenia?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu TapatalkTak

W poprzednich tel mogłem wybierać połączenia z fis teraz mam insert phone i nie ma połączenia , z bt raczej wszystko ok bo ze starym samsungiem się nadal łączy bez problemu.

Opublikowano

A jaki masz moduł?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak ktos posiada android 6.0 To jaki modul musi być minimum . Testował ktoś?

Opublikowano

Jak ktos posiada android 6.0 To jaki modul musi być minimum . Testował ktoś?

Android 6.0 tel. Honor 7 dualsim, moduł Q, wszystko dziala.

Opublikowano

A na module D ?

Opublikowano

Nie oczekuj za wiele od tego modułu bo nie dość że low to i niska wersja. Mogą być problemy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mam problem z głośnością. Ledwo słyszę gdy z kimś rozmawiam przez telefon. Sprawdzałem na innym module BT i jest to samo. Podczas rozmowy głośność w telefonie mam ustawiona na maksa. Gdzie szukać przyczyny? Czy najlepszym wyjściem będzie rozebranie całego układu i sprawdzenie połączeń? Moduł mam podłączony z funkcja SDS.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapomnij BT w telefonie. Włącz głośność dzwonka na trochę więcej jak na połowę i spróbuj połączyć się na nowo z BT w aucie. Tyle, że ja miałem za głośno, że głośniki z boczkami chciały wyjść do kabiny. Spróbuj.

@up

Mistrzuniu nic to nie dało. Ciagle jest tak samo. Pozostaje chyba sprawdzenie połączenia miedzy BT a RNS. Przy weekendzie rozbiorę wszystko i posprawdzam, może rzeczywiście gdzieś się machnąłem podczas podłączania [emoji848] Tylko ciekawe gdzie, sprawdzałem dwa razy... A gdybym pomylił + z - w pinach odpowiedzialnych za głośniki to by mogło być tak, ze cicho słyszę rozmówcę mimo ze mam głośność BT ustawiony na maksa? Czy nic bym nie słyszał? W sumie jak ja coś mowie to tez bez szału druga osoba słyszy, ale rozumie wszystko wiec może coś w pinach od mikrofonu jest nie halo [emoji848]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy erenesie przedzwoń sobie piny z tymi od blutka, czy się zgadzają

Wariacie wracam do tematu. Sprawdziłem dzisiaj połączenia i wszystko jest podłączone tak jak trzeba. Złożyłem całość, połączyłem się z BT (robiłem też ten myk z ustawieniem głośności telefonu) i nadal to samo... Co gorsza mikrofon przestał mi działać :facepalm: Już nie mam cierpliwości do tego modułu... :wallbash:

Opublikowano

Hej jeżeli posiadam zestaw fabryczny hands free Nokii to gdzie znajdę kabel od mikrofonu? Dodam że w podsufitce mam mikrofon tylko nie widzę żadnego kabla przy rns-e, gdzie go szukać?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W pomarańczowej kostce, za godzinkę Ci wrzucę które dokładnie piny :wink:

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok czekam

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W pomarańczowej kostce, za godzinkę Ci wrzucę które dokładnie piny :wink:

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Ok czekam

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Pomarańczowa kostka pin 11 i 12 :wink:

Opublikowano

Tylko ze ja nie mam pomarańczowej kostki

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W lewym słupku masz na pewno.

Opublikowano

Dobra narazie kit z mikrofonem;) podłączyłem BT po telefon połączył się z BT jednak na rns-e widnieje napis że nie podłaczono telefonu

Po wciśnięciu lewego przycisku na kierownicy wyświetla się bitte warten i gaśnie i tyle. Wybierając połączenie słychać sygnał i rozmówcę

Edytowane przez lolq1660

Opublikowano

Rnse przekoduj... Jak masz podstawowy moduł to nic więcej na fisie nie ujrzysz.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak zrobić te przekodowanie? Mam moduł z końcówką H

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie, chciałbym wymienić u siebie moduł bluetooth na taki, z możliwością wyboru kontaktów itp. Pytanie jest takie, czy wystarczy jak kupię sam moduł i zamienię ze starym, czy jeszcze będę musiał coś wymieniać poza tym? :huh:

Opublikowano

Tylko wymiana + kodowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.