Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

wymien moduł. Jaki masz?

ostatnio go sprawdzalem i wydaje mi sie ze H

ale co mnie jeszcze zastanawia to na BNS 5 mam ikonke BT ale nie ma ta sygnalu....

EDIT:

tak,mam modul H a tutaj kodowanie 0011811

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie ja miałem n73 i z modulem q też nie działała więc możesz mieć kłopot.

Teraz mam e52 i ona dziala i z modulem h i q. Jakby ktoś chciał się wymienić za dopłatą na moduł q to niech pisze na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam moduł H i z samsung-iem F480 (taki dotykowy ekran, coś jak Omnia) , też BNS 5.0 i wszystko chodzi Ok , łącznie z wybieraniem głosowym

tylko mam pytanie jak połączyć inne telefony próbowałem z nokią E66, SE 995, a nawet ze starą nokią 6230,6230i, i du.a! :gwizdanie:

Wyczytałem na forum, że podobno BT ma pamięć do 4 telefonów tylko jak to ma działać ??? :wallbash:

Samsung F480 łączy się bezproblemowo czyli przy każdym odpaleniu radia na telefonie wyskakuje komunikat czy połączyć z Audi...... czyli tak jak powinno chyba być ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

proszę o podpowiedź co może nie działać przy podłączaniu oryginalnego modułu Bluetooth z literką H kablem z Navika do RNS-a. Po podłączeniu wszystkiego tak jak w instrukcji z forum RNS w ogóle nie reaguje nic nie wyświetla. Czy ma to znacznie że mam system Bose? Co może być nie tak - kabel jest nowy a moduł niestety kupiony z Alle i w zasadzie to nie wiadomo czy działa. Jak mam sprawdzić że te podzespoły działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola,

Mam moduł 8P0 862 335 E i z żadnego telefonu nie chce mi pobrać książki telefonicznej - zawsze wyświetla "no entry" :wallbash: :wallbash: :kwasny:

Jakieś pomysły? Na VAG'u błędów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 8P0 862 335 E i z żadnego telefonu nie chce mi pobrać książki telefonicznej - zawsze wyświetla "no entry" :wallbash: :wallbash: :kwasny:

Jakieś pomysły? Na VAG'u błędów brak.

Wzięte z pierwszej strony tematu:

8P0 862 335 E MY 2005 A4 8E-5-533 001>>8E-5-600 000 - Basic functionality only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 8P0 862 335 E i z żadnego telefonu nie chce mi pobrać książki telefonicznej - zawsze wyświetla "no entry" :wallbash: :wallbash: :kwasny:

Jakieś pomysły? Na VAG'u błędów brak.

Wzięte z pierwszej strony tematu:

8P0 862 335 E MY 2005 A4 8E-5-533 001>>8E-5-600 000 - Basic functionality only

A to szrot :decayed: Nie sądziłem, że w basic nie ma obsługi książki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem cały wątek i dalej nie wiem jaka jest różnica w funkcjach pomiędzy modelem H i Q ? Czy chodzi tylko o listę telefonów które obsługuję czy coś jeszcze ? I jak to jest z tym symbianem, tylko E52 działa czy 5800 też ruszy ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w Q jest nowszys soft. Poza tym różnic nie stwierdzono. To co działa w Q, działa również w H.

Co do telefonów. Ja miałem E50 i chodziła bez zarzutu z modułem H. Teraz mam E51 i też hula. Po prostu musisz próbować. Kiedyś były problemy z Symbianem, teraz po update'ach softu przez Nokie chodzi. Osobiście uważam, że BT z RNS i MUFU jeden z najlepszych bajerów w moim Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190zł za wersje H to dobra cena ? :mysli:

bardzo dobra

To go wezmę, bo koleś chyba nie wie co sprzedaję i wystawił to jako jakiś moduł interfejsów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori BT i po nacisnieciu klawisza TEL pojawia sie taki ekran:

62128531.jpg

Probowalem zresetowac jak na zdj i nic.

Zauwazylem tez,ze nie ma tej ikonki bluetooth.Telefon jednak sie laczy,mozna rozmawiac i to wszystko.Zadniej ksiazki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek - zmień kodowanie radia/RNS-E. Trzeci bit od końca ustaw na 7. Potem restart navi.

BTW - fotki nie widać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ale wytlumac laikowi co gdzie jak :decayed: :decayed: :decayed:

o ta fotke mi chodzi:

03.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapinasz VAGa do modułu Navigation (37) lub Radio (56). Wchodzisz w Coding (07) i tam zmieniasz kodowanie z np. 0301217 na 0301717. Zapisujesz kodowanie naciskając "Do It". Restart navi - przytrzymaj przycisk wyłącznika, tak długo aż głośniki pierdykną (nawet około minuty). Po ponownym włączeniu powinno zatrybić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dostanę kabel bluetooth do concerta II, najlepiej taki bez lutowania, szukałem na forum ale nic na temat podłączenia do concerta nie znalazłem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1129375966_kabel_bluetooth_audi_rns_e_rns510_rns2_concert_vw.html a tu naprzykład tylko zadzwoń i powiedz jaki chcesz i do czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1129375966_kabel_bluetooth_audi_rns_e_rns510_rns2_concert_vw.html a tu naprzykład tylko zadzwoń i powiedz jaki chcesz i do czego

to widziałem ale jeszcze do nich nie dzwoniłem czy zrobią na zamówienie pod concerta II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pewnie mają też pod concerta a jak nie to napewno zrobią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...