Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim kablem próbujesz się połączyć?

Część użytkowników miała problem z połączeniem przy pomocy kabla KKL i VAGa 3,11 działały tylko nowsze wersje np. VCDS 10,6.

Ja osobiście u siebie łączyłem się zarówno VAG3,11 jak i VCDSem.

Gdzie masz podpiętą linię K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakim kablem próbujesz się połączyć?

Część użytkowników miała problem z połączeniem przy pomocy kabla KKL i VAGa 3,11 działały tylko nowsze wersje np. VCDS 10,6.

Ja osobiście u siebie łączyłem się zarówno VAG3,11 jak i VCDSem.

Gdzie masz podpiętą linię K?

kabel viaken kkl, vag-com 311

linia k niewiem gdzie bo mam fabryczny BT

a jak uda mi sie juz polaczyc to jak mam zakodowac do MF 4ramiennej z B6 zeby obsluga glosowa dzialala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie ponieważ posiadam moduł D i dopóki miałem jakąś starą nokie to ładnie mi ładował ksiązke na fis teraz gdy zmieniłem tel na galaxy sII ksiązki nie mam. Wiec mam pytanie czy gdy kupie modul np H to uzyskam ksiązke na fisie i pozostałe funkcje na rns - chodzi o pełną funkcjonalność. Może ktoś ma galaxy sII i powie jak to chodzi np z modułami H lub Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Q + S II (andek 4.0.4) -> chodzi na fisie i z multifunkcją wszystko, tylko na RNS-E czasami mi czyta odebrane, nieodebrane itd. a czasem są tylko te które ja wybierałem bodajże, nie wiem od czego to zależy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm właśnie ze nie mam kontaktów na sim. Musze skopiować. A czy może ktoś wie czy z modułem H SII działa jak należy tzn odebrane nieodebrane itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim kablem próbujesz się połączyć?

Część użytkowników miała problem z połączeniem przy pomocy kabla KKL i VAGa 3,11 działały tylko nowsze wersje np. VCDS 10,6.

Ja osobiście u siebie łączyłem się zarówno VAG3,11 jak i VCDSem.

Gdzie masz podpiętą linię K?

witam, czy jest może ktoś z dolnośląskiego kto ma VCDS-a i pomógłby mi połączy się z moim fabrycznym blutkiem bo mój vag-com nie daje rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moduł mam high BT i wszystko działa jak należy oprócz tego ze ksiązki mi nie pokazuje na RNSE i na fisie tez nie, telefon to Nokia N958gb , jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron jedyny pomysł - poczytaj to: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index43.html#post3108729 czyli jedną stronę wstecz tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem na chwile telefon na stara nokie i wszystko śmiga jak należy, kontakty mam na karcie sim bo w tej starej noki wszystkie od razu pokazał, więc to nie bedxzie wina kontaktów nie na karcie sim, moze w N95 trzeba przenieść wszystkie kontakty do innego folderu albo je wogóle wyciągnąć z folderów żeby je BT zobaczył ..... mój moduł ma literke M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam co podałem wcześniej wszystko o tym pisze, ale napisze Ci jeszcze raz. Nokia N95 (jak i inne z Symbianem itp.) nie korzysta z kontaktów karty SIM, jak włożyłeś pierwszy raz do niego kartę to telefon przetransferował sobie do książki systemowej Twoje kontakty z SIM, dlatego masz je tu i tu, a telefon działa tylko na swojej książce. Kartę SIM wykorzystuje jedynie do połączenia z siecią GSM. Włącz sobie N95 bez karty SIM - będziesz miał kontakty które kiedyś telefon sobie przekopiował z karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym, właśnie włączony mam n95 bez karty i widze wszystkie kontakty, nie da sie tego jakoś obejść zeby telefon korzystał z sim a nie z listy przetransferowanej? jedyna opcja to wymiana telefonu ( nie uśmiecha mi się) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu zapłonu, wyszukaj w telefonie urządzenia Bluetooth (lub od razu opcje pozwiązywania urządzeń). Wtedy pojawia się urządzenie o nazwie np. "Audi UHV 0757" - jak Ci się coś podobnego pojawi na telefonie, to znaczy że masz blutka w aucie :wink:

Druga możliwość to VAG, gdzie wchodząc w sterownik telefonu (77) widzisz jaki masz model modułu blu (jeśli jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do aso i powiedzieli ,ze mam Bluetooth lecz go nie widze wiec dalej szukałem dzwoniłem.W koncu ktoś mi powiedział ze jeżeli miałem wcześniej navi RNS D A TERAZ MAM RNS E to nie bedzie dzailac chyba ze zmienie moduł od Bluetooth ,to prawda????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć blutka w najsłabszej wersji czyli bez literki a ten nie łączy sie z fonami:wink: weż vagulca zobacz co siedzi , potem ewentualnie poidmień zakoduj i śmigaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie bluetooth do swojej nawigacji - model bns 5.0 (wygląda jak rns-e) tylko wyświetlacz świeci się na czerwono) . Jest tam też opcja TELEFON. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak wygląda instalacja podłączenia zestawu bluetooth w moim przypadku. Auto a4 b6 2001 rok radyjko bns 5.0 - 2007 rok.

1. Jaki sterownik bluetooth?

2. Czy kable do rns-e do bluetooth podejdą - jak przerabiałem instalację z concerta 1 din na 2 din bns, wystarczyło zamienić dwa piny i działa?

3. Jak wygląda sprawa kodowania?

4. Mikrofon mam już zamontowany - sprawdzałem, jeden problem z głowy :)

Interesuje mnie jak najtańsza wersja bez wodotrysków - steromnik ma wyszukać telefon i dzwonić (książka nieistotne). System tel. android, iOS.

Może ktoś ma do odsprzedania taki zestaw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłącze sie do prożby kolegi tomilc

dzis wywaliłem schowek i zauważyłem ze modółu bt nie ma a w serwisie mowili .ze ma bt wiec jestem zmuszony kupic modół i kabel do rns e czy cos pominołem mikrofon mam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież fabrycznie moduł jest pod wykładziną pasażera. Motyw z blutkiem za schowkiem to tylko alternatywa by nie ciągnąć kabli aż tam pod wykładzinę, dla tych co go dokładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...