Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno pominąłeś słownik ortograficzny :facepalm:

Moduł fabrycznie montowany jest pod fotelem pasażera z przodu, schowek to patent rezaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem kolego szybko szybko i nie zwracam uwagi na błędy.Dzieki za wyciągniecie mnie z błędu .Czyli jak mam modół to ciężko sie do niego dostać ,wiem natomiast ze za navi mam kilka nie podłączonych wtyczek możne któraś z nich jest od blue?po czym można ja rozpoznać???

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:24 ----------

jezeli w aucie mam moduł blue to moge przelutowac końcówkę z kabla rns e i podpiąć pod navi???pytam bo moduł jak wiadomo jest pod siedzeniem pod tapicerka tak wiec podpiecie kabla pod sam moduł i navi będzie bardzo pracochłonne a fotele mam w pełnej elektryce wiec sie boje tego ruszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z modułem, w mianowicie nie umiem znaleść mikrofonu, mam uchwyt na telefon i mikrofon mam już zabudowany tylko nie wiem gdzie się kończy wiązka od mikrofonu zeby ją mogł polutować z moim bluetooth? kable są zielony i szary i idą w strone lewego słubka, ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomarańczowa kostka na dole tegoż słupka , nie pamiętam w których pinach siedzi mic ale znajdziesz go napewno:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z modułem, w mianowicie nie umiem znaleść mikrofonu, mam uchwyt na telefon i mikrofon mam już zabudowany tylko nie wiem gdzie się kończy wiązka od mikrofonu zeby ją mogł polutować z moim bluetooth? kable są zielony i szary i idą w strone lewego słubka, ma ktoś jakiś pomysł?

Skoro miałeś oryginalny zestaw głośnomówiący to wszystkie przewody schodzą się skrzynki pod siedzeniem pasażera. Jeśli chodzi o rozpiskę to jest w jednym z moich postów tutaj bądź w tym wątku:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/index71.html#post3090106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej. Koło otwierania klapy silnika

kurde nie widziałem ale tak na szybko spojrzałem, musze ten plastik pod kierownicą odkręcić? bo bez tego to sie chyba nic nie zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponowie pytanie!!! Czy przy zmianie navi z RNS D na RNS E mogę przelutowac sama końcówkę wtyczki od modułu bluetoothu abym mógł ja podpiąć pod navi??? Bo inaczej jak wcześniej pisałem ,trzeba wszystko demolować aby dostać sie do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponowie pytanie!!! Czy przy zmianie navi z RNS D na RNS E mogę przelutowac sama końcówkę wtyczki od modułu bluetoothu abym mógł ja podpiąć pod navi??? Bo inaczej jak wcześniej pisałem ,trzeba wszystko demolować aby dostać sie do modułu.

toć do modułu przy navi masz oddzielną kostke (czerwona) , wpinasz ją do przejściówki rns-a pod czarną kość z 3 przewodami , lukasz czy kabelki sie pokrywają w kostkach i gotowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś czy blutel z końcówka D bedzie się łączył z telefonem na androidzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie:wink:

A czy wersja androida ma znaczenie? Generalnie zależy mi tylko na tym żeby telefon się połączył z blutkiem i dźwięk był słyszany w głośnikach no i oczywiście mikrofon.

Czyli można śmiało kupować z końcówką D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być problemy z wyświetlaniem kontaktów (lista z SIM vs lista z telefonu) między zegarmi czy współpracą z RNS-E. Ale do samego łączenia się Androida z zestawem i obsługą połączeń moduł D w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej. Koło otwierania klapy silnika

kurde nie widziałem ale tak na szybko spojrzałem, musze ten plastik pod kierownicą odkręcić? bo bez tego to sie chyba nic nie zrobi?

temat bluetooth został opanowany :banan:, znalazłem tę pomarańczową kostke od mic

zdziwił mnie fakt że wszystko śmiga jak ta lala i to bez kodowania, spis tel, odebrane i nieodebrane wszystko chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedyś myślałem ze wystarczy samo łączenie z telefonem ale jak mam wszystko to super sprawa wybierając numer nawet nie zastanawiasz sie gdzie masz telefon, mozesz go mieć w aktówce do pracy lub głęboko w kieszeni spodni, wszystko z poziomu rnse lub kierownicy fajna sprawa, jedynie nie pocesza mnie fakt ze moją nokie N95 gb która lubiłem musiałem na chwile zamienić na stara cegłe bo kontaktów nie chciał odczytać ale juz wiem dlaczego tak jest. polecam dopłacić do BT high zupełnie inna satysfakcja a dopłata niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się pochwalić jaki ma model BT i czy mu działa dobrze z telefonami na androidzie z BT 3.0 - najlepiej z samsungiem ?

Tu można sprawdzić jaką ma się wersje BT w telefonie:

Porównanie telefonów : :: mGSM.pl

Proszę o wpisy bo szukam odp. modułu do telefonu samsung z BT 3.0

Stara nokia z BT 2.0 działa mi elegancko. Nie wiem niestety jaki mam model BT w audi. (ale postaram się to szybko sprawdzić) - chyba musze go wymienić na wyższy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...