Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

podobne pytanie jak 8 postów wyżej :>

to może być mikrofon ??

http://imageshack.us/photo/my-images/685/201109241858.jpg/

Oryginalny mikrofon od blutka to na pewno nie jest a raczej czujka od alarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

zawsze to jedna pierdoła mniej do dokładania :):good:

ja jak dokładałem BT to znalazłem 2 mikrofony .. jeden taki jak na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy może wiecie czy pod Ori bluetooth można podłączyć nie ori mokrofon np. motoroli? Ponoć zapewnia lepszą jakość dźwięku od oryginalnego (może też przez to że nie montuje się w ramce ramki lamki tylko na klipsie na zewnątrz) ?

Pozdro

Smialo mozesz zakladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam uchwyt do tel. dedykowany do Nokia E50 i jestem szczęśliwym posiadaczem BT.

Czy jest możliwe że będę mógł mieć książkę telef. na wyświetlaczu od radia ?

Telefon jest niestety na symbianie. Oprócz tego wszystko fajnie działa, z tym że rozmowa odbywa sie przez połączenie BT, przez uchwyt jedynie odbywa sie ładowanie tel.

Druga sprawa czy ktoś próbował połączyć sie z BT Audi dwoma telefonami ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..podczas połączenia z jednym tel. drugi tel. nawet nie znajdzie blutka audi niestety :confused4:

co do książki tel. na fisie to sprawdz sobie kodowanie licznika

-> Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display)

+01 - Radio (Mehrausstattung)

+02 - Telefon (Mehrausstattung)

+04 - Navigation (Mehrausstattung)

+08 - Telematik (Mehrausstattung)

+16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)

inna sprawa że jeśli chcesz przełączać te kontakty na fisie to potrzebna kiera multi

aha i luknij z jaką końcówką masz blutka bo to sporo wyjaśni w kwestii ściągania kontaktów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nokie 6303 i BT z końcówką C i niestety telefon praktycznie z nim nie współpracuje tzn. nie ładuje książki ani do navi ani na FIS. Czasami pojawiają się na navi numery odebrane i nieodebrane.

Z poprzednim BT z końcówką D (bez navi) wszystko działało z kierą MF bez większych problemów.

Problem raczej z telefonem bo po sprawdzeniu na trzech innych działa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś szwankuje to zalecam sprawdzenie czy nasz telefon posiada błogosławieństwo Audi. Uaktualniana na bieżąco lista telefonów kompatybilnych z fabrycznym modułem BT znajduje się pod tym

http://audiforum.us/threads/audi-oem-bt-supported-phones-list.1032/

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak na marginesie to mam w końcu ten moduł Bluetooth czy nie i czy faktycznie dam radę podłączyć telefon???

Tak jak piszesz wyżej BT masz na pokładzie, ale nie możesz się połączyć.

Możesz sprawdzić kodowanie. Ale zacznij od tego, żeby połączyć się z BT w ciągu 30 sekund od uruchomienia BT.

Jak telefon zobaczy BT, ale się nie połączy to sprawdź parowanie z innym telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nokie 6303 i BT z końcówką C i niestety telefon praktycznie z nim nie współpracuje tzn. nie ładuje książki ani do navi ani na FIS. Czasami pojawiają się na navi numery odebrane i nieodebrane.

Z poprzednim BT z końcówką D (bez navi) wszystko działało z kierą MF bez większych problemów.

Problem raczej z telefonem bo po sprawdzeniu na trzech innych działa wszystko.

a ja mam C, concert 2 i desire HD i praktycznie nie mam z nim problemów jedynie co to nie zawsze pokazuje opis kto dzwoni, poza tym nie mam stresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam od siebie sposób w jaki udało mi się pozbyć kłopotów z głośnością podczas nawiązania połączenia i rozmowy. Kilka-kilkanaście stron wcześniej były opisywane problemy dotyczące zbyt dużej głośności i braku możliwości "nauczenia" auta zapamiętania właściwych ustawień (ustawianie głośności w rns-e nic nie dawało). U siebie rozwiązałem to w ten sposób, że w telefonie (Nokia E52) utworzyłem nowy profil, w którym ustawiłem głośność rozmowy i dzwonka na minimalnym poziomie, dzięki temu teraz gdy ktoś dzwoni nie trzeba martwić się, że wylecą szyby. Może komuś się przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam od siebie sposób w jaki udało mi się pozbyć kłopotów z głośnością podczas nawiązania połączenia i rozmowy. Kilka-kilkanaście stron wcześniej były opisywane problemy dotyczące zbyt dużej głośności i braku możliwości "nauczenia" auta zapamiętania właściwych ustawień (ustawianie głośności w rns-e nic nie dawało). U siebie rozwiązałem to w ten sposób, że w telefonie (Nokia E52) utworzyłem nowy profil, w którym ustawiłem głośność rozmowy i dzwonka na minimalnym poziomie, dzięki temu teraz gdy ktoś dzwoni nie trzeba martwić się, że wylecą szyby. Może komuś się przyda...

bardzo dobre rozwiazanie, przetestowane przed chwila na nokii, podczas łączenia BT z telefonem, automatycznie zmienia sie profil na utworzony 'Car' w ktorym wszystko jest przyciszone, po rozłączeniu wraca 'General'. Cheers :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jakiś czas temu myślałem o urządzeniu żeby podłączyć pod uchwyt. nie specjalnie jest coś po ogłoszeniach. poczytałem trochę na forum i znalazłem. wszystko działa jak należy z nokia e52. w autku mam multi kierownice. teraz jest tak że tylko przekręcę stacyjkę i automatycznie przełącza na telefon. musi być włączony bluetooth w telefonie. na FIS książka telefoniczna. ciekawy bajer. zawsze się przyda w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam w samochodzie ten uchwyt telefonu. Pisze na nim coś tam z bluetooth. Więc wytestowałem i mój telefon rzeczywiście się łączy z autem. Zrobiłem test że zadzwoniłem z drugiego telefonu na fisie wyświetlił mi się nr telefonu ale nie mam pojęcia jak odebrać i czy można w ogóle odebrać z poziomu auta. Zaznaczam że nie mam RNS-A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...