Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

A orientuje się ktoś czy W MMI 3G SDS działa od razu czy trzeba się nakombinować jak np w RNS-E?

Chodzi mi o coś takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze w tym 3g samemu mapki nie ogarniesz , za upgrade trzeba bulic :kwasny:

To fakt i zastanawiam się czy w związku z tym nie zrezygnować ze spolszczenia i wtedy nie upgrade'ować samemu. Zresztą soft fabryczny zawsze mogę przywrócić.

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

gratulacje, 3G to fajny bajer :naughty: zdejmij od razu blokadę z DVD w trakcie jazdy :wink:

Dzięki. DVD będzie odblokowane i pl menu też będzie. Najważniejsze że będzie HDD i 7" wyższej rozdzielczości.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

jak będziesz w Bydgoszczy to się odezwij :wink:

Ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

A tak w ogóle to montują też 3G + ale to jeszcze 2tyś więcej trzeba doliczyć a różnica głównie polegałaby na wyglądzie menu i polskim lektorze.

Hej, czyżby podrożało ??? mi 3 G+ zakładali za 4500 + 500 wzmak od B&O:shock3:

A jak wygląda Twoje menu? Jest takie jak w 2G z tym że w wyższej rozdzielczości czy inne? Lektora Pl masz?

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

masz takie:

czy takie:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Już znalazłem w Twoim wątku. W takim razie chyba ktoś próbował polecieć ze mną w ch...... Muszę jeszcze raz zadzwonić i to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze w tym 3g samemu mapki nie ogarniesz , za upgrade trzeba bulic :kwasny:

To fakt i zastanawiam się czy w związku z tym nie zrezygnować ze spolszczenia i wtedy nie upgrade'ować samemu. Zresztą soft fabryczny zawsze mogę przywrócić.

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

gratulacje, 3G to fajny bajer :naughty: zdejmij od razu blokadę z DVD w trakcie jazdy :wink:

Dzięki. DVD będzie odblokowane i pl menu też będzie. Najważniejsze że będzie HDD i 7" wyższej rozdzielczości.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

jak będziesz w Bydgoszczy to się odezwij :wink:

Ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

A tak w ogóle to montują też 3G + ale to jeszcze 2tyś więcej trzeba doliczyć a różnica głównie polegałaby na wyglądzie menu i polskim lektorze.

Hej, czyżby podrożało ??? mi 3 G+ zakładali za 4500 + 500 wzmak od B&O:shock3:

A jak wygląda Twoje menu? Jest takie jak w 2G z tym że w wyższej rozdzielczości czy inne? Lektora Pl masz?

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

masz takie:

czy takie:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Już znalazłem w Twoim wątku. W takim razie chyba ktoś próbował polecieć ze mną w ch...... Muszę jeszcze raz zadzwonić i to wyjaśnić.

Menu wygląda dokładnie jak w pierwszym filmiku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu wygląda dokładnie jak w pierwszym filmiku:wink:

A panel sterujący mmi został Ci ten co miałeś czy zakladali swój?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu wygląda dokładnie jak w pierwszym filmiku:wink:

A panel sterujący mmi został Ci ten co miałeś czy zakladali swój?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Zakładali swój, przed liftowy nie pasuje do 3G plus:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź bo już bym założył 3g w cenie 3g plus. No i jak tak to zastanawiam się czy nie sprzedawać całego zestawu 2g high + wzmacniacz B&O(bo do 3g niestety trzeba drugi) samemu to może jeszcze na paliwo w obie strony mi się wróci chyba że się jakoś z nimi dogadam. Temat ruszyłem i w poniedziałek będą do mnie dzwonić z konkretną propozycją. Tak czy inaczej 3G+ będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do końca nie wiem ale rozmawiałem dzisiaj z kolesiem co montuje takie rzeczy i podobno do 3g inny wzmacniacz powinien być założony. Też mi to nie pasuje i właśnie męczę wujka google żeby coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie prosciej i zarazem taniej bedzie załozyc 3G poniewaz masz już swiatłowody .

Kwestia przerobienia wtyk oraz okablowan ze steronikiem 5F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dokładnie tak jest a koleś jakieś farmazony wciska. Czytam i czytam i nigdzie nie ma wzmianki o wymianie wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI 3g high już mam teraz myśle nad Bang Olufsen ,co z tym wzmacniaczem czy jest jakaś różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Concercie wymiana wzmaka obowiązkowa, przy 2 G, jeśli jest światłowód to bez sensu, tak mi się wydaje:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę wiedział to napiszę konkretnie.

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 14:18 ----------

No i z tego co mi wiadomo to wzmaczniacz zostaje ten sam ale dokładnie to sie okaże podczas montażu. Niestety muszę poczekać jeszcze tydzień bo teraz mają jednostkę bez wejścia sim a jak mam już zakładać to cudo to niech ma google maps.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, bierz z google maps

jak na 2 karty i bez sim to może 3G low chcieli Ci montować :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3G High i nie mam wejścia na SIM. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 3g low jest hdd?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Z tego co patrzę to 3g plus jest w wersji z sim i bez sim.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G Low nie ma HDD

Jendruś wiem :wink:

Ostatnio bawiłem się 3G+ jest nawet trochę więcej ustawień w zielonym menu.

niewiedziałem że 3G+ wypuszcza jednostki bez karty sim :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, ta odpowiedź była do Łukasza :decayed: i ja nie mam 3G+ tylko zwykłe 3G High z HDD takie jak występowało fabrycznie w 2009 żeby nie mylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...