Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1500zl na tuning wizualny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 1500 m.in. na lampy przód, sprężyny, koncowke tlumika i zastanawiam się co jeszcze, żeby zmieścić się w tym budżecie. Jak myślicie? Może jakiś inny koncept macie

c248638402.jpg

c248638401.jpg

p1010184g.jpg

Opublikowano

Milion takich tematów było. Posadź te kozę na glebę.

Opublikowano

jakie chcesz, tylko nie z ringami typu bmw.

Opublikowano
  • Autor

właśnie nad ringami sie zastanawiałem, a dayline za drogie (allegro 900zł)

może zarzućcie jakiś link

Opublikowano

tylko i wylacznie polifty zespolone.. moga byc zamieniki typu: depo, fk.. zadne dayline i ringopodobne.. to tylko szpeci bryke.. a i do poliftowych zawsze wsadzisz zenon..

Opublikowano

polift zespolony!

amen!

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

btw. ale koza :kox:

Opublikowano
  • Autor

na czym proponujecie ja obnizyc? :D

Opublikowano

Lampy na forum chodzą po 400-500 komplet. A zawiechę na początek spróbuj obniżyć sprężynami.

Felgi ładne :wink:

Opublikowano

Napisz w temacie Virtual Tuning żeby Ci koledzy z forum dopasowali różne wersje świateł, będziesz miał jakiś pogląd. Ale ja podobnie jak koledzy wyżej radze Ci poliftowe zespolone.

Co do felg to faktycznie ładne. Masz jakieś dystanse założone?

Opublikowano
  • Autor

jestem w stanie odsprzedać jakby komuś fest zależało :)) nie mam dystansów

Opublikowano

Jakie parametry masz tych kółek?

Opublikowano

lampy zespolone valeo na soczewce do tego jakiś zestaw HID, gwint, albo sprężyny obniżające i będzie ogarnięta furka :)

Opublikowano
  • Autor

mozesz dać linka do jakiegoś dobrego zestawu HID zeby pasował bo nie ogarniam tego tematu :D

Opublikowano

Jaką koncowke tlumika planujesz zamontowac ? Bo chyba nie masz zamiaru montowac jakies wsiarowej rynny .Dwu-rurka jest ok i wystarczy kupic dwie ladne koncowki .Ja u siebie zamontowalem te (najlepiej je przyspawac ) :KOŃCÓWKA TŁUMIKA SPEEDER SKODA OCTAVIA III JAKOŚĆ (2471216705) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor
Jaką koncowke tlumika planujesz zamontowac ? Bo chyba nie masz zamiaru montowac jakies wsiarowej rynny .Dwu-rurka jest ok i wystarczy kupic dwie ladne koncowki .Ja u siebie zamontowalem te (najlepiej je przyspawac ) :KOŃCÓWKA TŁUMIKA SPEEDER SKODA OCTAVIA III JAKOŚĆ (2471216705) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wolałbym jakieś w wersji nie do spawania bo nie znam nikogo kto by mial sprzęt żeby mi to zespawać :(

Opublikowano
Jaką koncowke tlumika planujesz zamontowac ? Bo chyba nie masz zamiaru montowac jakies wsiarowej rynny .Dwu-rurka jest ok i wystarczy kupic dwie ladne koncowki .Ja u siebie zamontowalem te (najlepiej je przyspawac ) :KOŃCÓWKA TŁUMIKA SPEEDER SKODA OCTAVIA III JAKOŚĆ (2471216705) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wolałbym jakieś w wersji nie do spawania bo nie znam nikogo kto by mial sprzęt żeby mi to zespawać :(

Pierwszy lepszy tlumikarz albo mechanik ze spawarką ci to zaspawa .U mnie cala operacja trwala 3 minuty i zaplacilem 10 zl .
Opublikowano
  • Autor

myślałem jeszcze żeby przykleić listwe chrom na tylna klape :naughty:

Opublikowano
myślałem jeszcze żeby przykleić listwe chrom na tylna klape :naughty:

Nie rób tego oszpecisz sobie auto:facepalm:

Opublikowano

tak jak koledzy radzą - lampy poliftowe ok 400-500zł za uzywki valeo w dobrym stanie. Co do obniżania... to raczej masz zawias 1ba, i ja pokusiłbym się na twoim miejscu o zakup amorkow 1be + sprężyn -40 lub - 30. Zobacz w dziale sprzedam - bodajże użytwkonik Bulczas ma do sprzedania amory 1be + sprężyny -30 KW za 400zł. Do lamp wrzuć hid 4300, dla świetego spokoju kup za 180zł z allegro zestaw sprysków i bedzie wygladało git :wink:

Opublikowano

Lampy ploiftowe + gwint ;) Ja bym tak to zrobił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.