Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sluchaj "czarnowasy" z opolskiego :naughty:

z opolskiego :D ale siedzę w Görlitz w teatrze pracuję, w domu jestem rzadko...

Ja do swojej B5 dawnej kupiłem kiedyś lusterko z anglika, trochę przy nim grzebałem ale sobie odpuściłem.

Jak się przypomnisz to mogę je wygrzebać to popatrzysz co i jak możesz z nim zrobić :)

Opublikowano
  • Autor

sluchaj "czarnowasy" z opolskiego :naughty:

z opolskiego :D ale siedzę w Görlitz w teatrze pracuję, w domu jestem rzadko...

Ja do swojej B5 dawnej kupiłem kiedyś lusterko z anglika, trochę przy nim grzebałem ale sobie odpuściłem.

Jak się przypomnisz to mogę je wygrzebać to popatrzysz co i jak możesz z nim zrobić :)

no spoko.

A kiedy bedziesz znow w Pl by sie zebrac na pogaduszki :polew:

Opublikowano

Ta fela robi wrażenie :slina:

Nie wiem czy dobrze widzę, ale to są satynowe ringi na zegary? ;) skąd taki bajer?

Opublikowano
  • Autor
Ta fela robi wrażenie :slina:

Nie wiem czy dobrze widzę, ale to są satynowe ringi na zegary? ;) skąd taki bajer?

Szczotowane amelinium :grin: lecz skad w nazwie szczotkowane ????

Tuning :DIDO: ozdobne ramki do zegarów samochodowych ramki do pokręteł

Opublikowano
Avant na kozaku! :slina: boczki w skórze zrobią robotę w środku :wink: Czekam na kolejne mody które masz w palnach i może dowiemy sie jak liczna stajnia pod maską :decayed:

:decayed: sam ciekawy jestem.

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Kurcze wiem o czym jeszcze nie napisałem :grin:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

BANG :kox:

http://images62.fotosik.pl/943/8296a253e7820c38med.jpg

licznik na przejściówkach robisz ???

Opublikowano
  • Autor
Avant na kozaku! :slina: boczki w skórze zrobią robotę w środku :wink: Czekam na kolejne mody które masz w palnach i może dowiemy sie jak liczna stajnia pod maską :decayed:

:decayed: sam ciekawy jestem

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Kurcze wiem o czym jeszcze nie napisałem :grin:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

BANG :kox:

http://images62.fotosik.pl/943/8296a253e7820c38med.jpg

licznik na przejściówkach robisz ???

Owszem.Licznik juz ogarniety w ubiegłym roku :wink:

Ramki poprawiałem.

Opublikowano
Avant na kozaku! :slina: boczki w skórze zrobią robotę w środku :wink: Czekam na kolejne mody które masz w palnach i może dowiemy sie jak liczna stajnia pod maską :decayed:

:decayed: sam ciekawy jestem

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Kurcze wiem o czym jeszcze nie napisałem :grin:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

BANG :kox:

http://images62.fotosik.pl/943/8296a253e7820c38med.jpg

licznik na przejściówkach robisz ???

Owszem.Licznik juz ogarniety w ubiegłym roku :wink:

Ramki poprawiałem.

jak rozwiązałeś sprawę z komunikatami na FIS-ie ?

Opublikowano
  • Autor

W miedzy czasie wymieniłem kilka elementow.

DSC_0728_Kopiowanie.jpg DSC_0775_Kopiowanie.jpg DSC_0778_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

Te, poka fele jakoś konkretniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Te, poka fele jakoś konkretniej :decayed:

Karol tylko to na te chwile ale na dniach aktualizacja-dystans dojdzie bedzie foto

DSC_0946_Kopiowanie.jpg DSC_1143_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

koleżko koło kozak masz na aucie

Opublikowano

Też właśnie na 15mm czekam :decayed: coś mi się chłop opierdziela. No ale przy mojej 17" to i tak szału nie będzie.. kiedy jakiś spot w Niemodlinie czy okolicy robita?

Opublikowano

no no ładnie ładnie ale sie tu pozmieniało :):naughty:

Opublikowano
  • Autor
Też właśnie na 15mm czekam :decayed: coś mi się chłop opierdziela. No ale przy mojej 17" to i tak szału nie będzie.. kiedy jakiś spot w Niemodlinie czy okolicy robita?

15mm :decayed: stary nie szalej. a jakie masz dokladnei te 17'?

Sluchaj zgadac sie mozemy ja juz jakis czas nie mam takiego kontaktu z ekipa z Niemodlina.

ps.gdzies zamawiał dystanse?

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

za***ista rolka :decayed:

Dzieki stary :grin:

A co z Toba sie dzieje jestes czy cie nie ma,ani auta nie widziałem :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

no no ładnie ładnie ale sie tu pozmieniało :):naughty:

chudy30 Dzieki za miłe słowo :thumbup1:

Olaf widzisz mało Cie tu jest:kox: poka Twoje wozidło bo nie moge znalesc

Opublikowano

Jakie zamawiał :decayed: stal się załatwiło :whistling: koleżanki brat tokarz się podjął wyzwania (opierdziela się jak już wspomniałem) no i czekam. Felgi mają et 48, teraz mam 10mm więc wychodzi et 38. Kiedyś przez chwilkę na tyle miałem dystansik 20mm ale przycierało. Myślę, że taki 15mm i finalne et 33 będzie już jakoś wyglądało :naughty: ale 17" szału i tak nie robią

Opublikowano
  • Autor
Jakie zamawiał :decayed: stal się załatwiło :whistling: koleżanki brat tokarz się podjął wyzwania (opierdziela się jak już wspomniałem) no i czekam. Felgi mają et 48, teraz mam 10mm więc wychodzi et 38. Kiedyś przez chwilkę na tyle miałem dystansik 20mm ale przycierało. Myślę, że taki 15mm i finalne et 33 będzie już jakoś wyglądało :naughty: ale 17" szału i tak nie robią

I tu sie nie zgodze.jak dobrze spasowane 17cali to robote zrobi :naughty:

Poganiaj tego kolege niech sie nie opierdziela bo setup musi byc.

Opublikowano

nie polecam dystanow 30mm do et 45 ,bo wy***rdala nadkola :decayed:

Opublikowano

daję mu czas do piątku :wink: teraz mam inne zajęcie :whistling: doszła folia na wind fairinga :decayed:

Opublikowano
  • Autor
daję mu czas do piątku :wink: teraz mam inne zajęcie :whistling: doszła folia na wind fairinga :decayed:

No Karolu i mamy temat bo i ja sie zapatruje na fairinga :banan: czekam na foto relingów thule :naughty: za grosze

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

nie polecam dystanow 30mm do et 45 ,bo wy***rdala nadkola :decayed:

:grin: liczy sie efekt koncowy.

30mm nie porywał bym sie :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.