Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Avant RS4 Style


Gerion

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie ( a zakładałem jej fisa więc wygląd znam) brakuje temu autu jakiejś konkretnej felgi bo ta jest optycznie za mała i za mało wystaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co przed chwila strzelil mi...fazownik? tak stwierdzil znajomy ktory mi serwisuje autko ale pod tym haslem nie znajduje nic na necie takze moze to jakies tutejsze okreslenie ?;) W kazdym razie uszczupli finanse na tyle ze na wakacjach juz pewnie wiele sie nie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ( a zakładałem jej fisa więc wygląd znam) brakuje temu autu jakiejś konkretnej felgi bo ta jest optycznie za mała i za mało wystaje :wink:

Dokładnie.Dobre koło to pól roboty:wink:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

A co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trakcie jazdy sie zadlawil i zaczelo stukac pod macha jak diesel - zgasilem od razu i pozniej juz odpalalem tylko diagnostycznie. Przy pchaniu auta na biegu ten "lancuch" jest jakby pod katem, zamiast rownolegle. On juz chwile podstukiwal ale nie sadzilem ze moze mnie zatrzymac na trasie ;) tymbardziej ze nie mam haka z przodu i holowali mnie tylem, bez wspomagania z kolami 225 to nie lada wyzwanie :D zamowilem juz calosc na oryginalach, lacznie z rozrzadem, ale troche po portfelu ruszy ;)

Co do kol - korca mnie kola w stylu ori RS4 B5 18", jak trafi sie dobry komplet na forum to po odbiciu sie moze sie skusze, tymbardziej ze te ktore mam na pokladzie sa warte sporo wiecej, chyba?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się prezentuje...ciekawy środek i nawiązanie pod maską:thumbup1: Powodzenia w modach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora ladna, ori czy obszywana?Furacz doyebany. Ze ja Cie na Rzeszowie nie widzialem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny furacz, tylko koła do tych poszerzeń bym bardziej na zewnątrz wypchnął i może jakiś jakiś inny wzór i byłby koxior:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora obszywana :) Kola faktycznie musze odsadzic ale jest problem z ocieraniem o nadkole :/ Po ostatniej awarii wymienilem caly fazownik na ori + rozrzad, osuszacz i mase innych pier**l do ktorych byl dostep przy zdjetym zderzaku. Do tego cale wnetrze zrobilem a'la alkantara na czarno, fotki z Audi meet 2012 podrzuce na czasie, mozna z niego znalezc filmik na utubie, widac slalom robiony autkiem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...