Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 B8 2.0TDi S line Sportpaket plus.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny sedanik z mega wyposażeniem jak na 2.0D :wink:

Opublikowano

witam, ziomala :hi:

zrobiłeś ten program?

Opublikowano

Super furka gratulacje fajne wyposażenie i bardzo słuszny kolor :):thumbup1:

S-line plus ? Oj raczej napewno nie :)

Fotele zmieniałeś ? Bo w fotelach S-line była by wytłoczka na oparciu :) no chyb że to nie był ORI s-line

Opublikowano

Bardzo ładny s-line :thumbup1:

Zawsze jak widze sedana to żałuje, że nie kupiłem sedana a jak miałem sedana to chciałem mieć avanta i tak w kółko :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Super furka gratulacje fajne wyposażenie i bardzo słuszny kolor :):thumbup1:

S-line plus ? Oj raczej napewno nie :)

Fotele zmieniałeś ? Bo w fotelach S-line była by wytłoczka na oparciu :) no chyb że to nie był ORI s-line

Kolego Ori S-line na siedzeniach wytloczone mam;)

Opublikowano

Autko pierwsza klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

WP_001050.jpg

WP_001051.jpg

Nowy wydech ala S4:))

Opublikowano

Wygląda okropnie

Opublikowano

niestety.. zgadzam się z Rafałem

Opublikowano

No te "ala " to dużo powiedziane , no ale tobie ma sie podobać

Opublikowano

Wywal te znaczki i naklejki z klapy, zmień końcówki wydechu na pojedyncze rurki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie... czekam jeszcze na dokladke i mysle ze wtedy bedzie lepiej;)

Opublikowano
  • Autor
Kolega @RACE 444 143KM zrobił "ala" RS4 :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/

Ale tobie ma się podobać i plus za chęci do rzezania:wink:

No tak ale jaki on ma przod...to moim zdaniem jest tragedia. Piszecie ze mi ma sie podobac i podoba wszyscy na zywo mowia ze lepiej wyglada zaden wies tuning moze na fotach tylko gorzej wyglada:)

Opublikowano

Artur, opiniami się nie przejmuj, jednemu się podoba, a drugiemu nie. Sztuką jest krytyka konstruktywna, z której coś wynika.

Najważniejsze, że Tobie się podoba. :wink:

Szkoda że nie dojechałem na spota do NS byśmy się poznali. :hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy chcialbym uslyszec ile moglbym na dzien dzisiejszy wziasc pieniedzy za swoja A4? wszystko jak w opisie dodam ze rozrzad oleje wsio wymienione na czas zero awari;) Moze by tak sprzedac;:PPPP tylko powazne wypowiedzi;))!!!

Opublikowano

Bardzo ladna -Powodzenia w modach

Pozdrawiam

Opublikowano
Koledzy chcialbym uslyszec ile moglbym na dzien dzisiejszy wziasc pieniedzy za swoja A4? wszystko jak w opisie dodam ze rozrzad oleje wsio wymienione na czas zero awari;) Moze by tak sprzedac;:PPPP tylko powazne wypowiedzi;))!!!

Skoro wszystko tak bez awarii powymieniane i w ogóle to po co chcesz sprzedać ?

Opublikowano
Koledzy chcialbym uslyszec ile moglbym na dzien dzisiejszy wziasc pieniedzy za swoja A4? wszystko jak w opisie dodam ze rozrzad oleje wsio wymienione na czas zero awari;) Moze by tak sprzedac;:PPPP tylko powazne wypowiedzi;))!!!

Skoro wszystko tak bez awarii powymieniane i w ogóle to po co chcesz sprzedać ?

niektorzy dbaja o auto na bierzaco czy chca sprzedac czy trzymac 10 lat ... a jak kolega ma wszystko zrobione tzn ze nie moze sobie zmienic na inne auto?

Opublikowano

Oczywiście że nie może.... :facepalm: ja po prostu piszę po co sprzedawać skoro jest zadowolony. Może niech napisze na co chce zmienić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.