Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Prawo zemsty" /Law Abiding Citizen/

bardzo mi się podobał, co prawda zakończenie mocno średnie, ale ogólnie film dobry :good:

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Prawo zemsty" /Law Abiding Citizen/

bardzo mi się podobał, co prawda zakończenie mocno średnie, ale ogólnie film dobry :good:

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009

za***isty film :good:

Opublikowano

"Furia" - niezły ale temat zemsty wyswiechtany. Gibson byl duzo lepszy w "Godzinie Zemsty"

Opublikowano

Avatar - myślałem, że będzie to kolejna komercyjna szmira, ale pomyliłem się, podoba mi się

Starcie Tytanów - mocno takie sobie, z mitologią zbytnio nie ma za dużo wspólnego, a ostatnie 10 min filmu przesadzone, za dużo akcji w tak krótkim momencie

Człowiek, który gapił się na kozy - szczerze ? straszna kupa

Wyspa tajemnic - bardzo fajny film, ze zwrotem akcji, którego się nie spodziewałem, polecam

Opublikowano

Avatar - mówiłem ci że za***isty :naughty:

Starcie Tytanów - jeszcze nie widziałem / juz widziałem w 3d taki lekki przygodowy filmik, żadnych fajerwerków

Człowiek który gapił się na kozy - zgadzam się, kupa..

Wyspa Tajemnic - :good:

:naughty:

Opublikowano

Furia-jak dla mnie kolejny dobrze zagrany film przez Gibsona :cool1: Polecam

Opublikowano

"Harold i Kumar uciekają z Guantanamo Bay " - polecam :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ciacho :thumbdown:

The book of Eli -można obejrzeć :wink4:

Dont Be A Menace To South Central While Drinking Your Juice In The Hood - bardzo specyficzne poczucie humoru, słabe polskie tłumaczenia, dobrze znać angielski to można się pośmiać :good:

kick ass - taki hit polsatu ale przyjemnie się ogląda

clash of the titans :good:

Opublikowano

Furia-jak dla mnie kolejny dobrze zagrany film przez Gibsona :cool1: Polecam

Stary prosze Cie ??? Poszedlem na ten film do kina z wielka nadzieja , namowilem moich kumpli , potem wszyscy lacznie z moja kobieta chcieli zwrotu kasy za bilety :polew: :polew: :polew: Ten film to zenada wg mnie . Caly czas czekalem az cos sie wydarzy ... Fabula... duzo juz bylo wiem ze ciezko wymyslac ale naprawde zlekka slaba.

Opublikowano

Furia-jak dla mnie kolejny dobrze zagrany film przez Gibsona :cool1: Polecam

Stary prosze Cie ??? Poszedlem na ten film do kina z wielka nadzieja , namowilem moich kumpli , potem wszyscy lacznie z moja kobieta chcieli zwrotu kasy za bilety :polew: :polew: :polew: Ten film to zenada wg mnie . Caly czas czekalem az cos sie wydarzy ... Fabula... duzo juz bylo wiem ze ciezko wymyslac ale naprawde zlekka slaba.

O gustach sie nie dyskutuje :wink4:
Opublikowano

podobno Dżim karej wraca w wielkim stylu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

podobno Dżim karej wraca w wielkim stylu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Oj w wieeeellkim :decayed: Zapewne chodzi tu o "I Love You Philip Morris" - duża porcja dobrej komedii :naughty:

Polecam :good:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

a sala nie ryła jak Russell mówił "w tej chwili wszyscy jestesmy anglikami" ??? bo jak ja bylem to polew z tego na maxa byl

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

a sala nie ryła jak Russell mówił "w tej chwili wszyscy jestesmy anglikami" ??? bo jak ja bylem to polew z tego na maxa byl

:naughty: pusto było :wink4: wszyscy poszli na piaski czasu :wink4:
Opublikowano

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

a sala nie ryła jak Russell mówił "w tej chwili wszyscy jestesmy anglikami" ??? bo jak ja bylem to polew z tego na maxa byl

:naughty: pusto było :wink4: wszyscy poszli na piaski czasu :wink4:

musze na to isc, ponoc fajna przygodówka...

Opublikowano

bylem na Clash of The Titans 3d no i film taki sobie :gwizdanie:

Opublikowano

warty polecenia Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet :good:

Opublikowano

warty polecenia Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet :good:

Fajny, ale te polskie tłumaczenie "The Girl With The Dragon Tattoo".... szkoda gadać.

Od siebie polecam Sex Drive. Nie przepadam za idiotycznymi, amerykańskimi komediami, ale przy tym filmie wielokrotnie miałem łzy w oczach - ze śmiechu oczywiście :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.