Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

"Prawo zemsty" /Law Abiding Citizen/

bardzo mi się podobał, co prawda zakończenie mocno średnie, ale ogólnie film dobry :good:

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Prawo zemsty" /Law Abiding Citizen/

bardzo mi się podobał, co prawda zakończenie mocno średnie, ale ogólnie film dobry :good:

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009

za***isty film :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Furia" - niezły ale temat zemsty wyswiechtany. Gibson byl duzo lepszy w "Godzinie Zemsty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar - myślałem, że będzie to kolejna komercyjna szmira, ale pomyliłem się, podoba mi się

Starcie Tytanów - mocno takie sobie, z mitologią zbytnio nie ma za dużo wspólnego, a ostatnie 10 min filmu przesadzone, za dużo akcji w tak krótkim momencie

Człowiek, który gapił się na kozy - szczerze ? straszna kupa

Wyspa tajemnic - bardzo fajny film, ze zwrotem akcji, którego się nie spodziewałem, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar - mówiłem ci że za***isty :naughty:

Starcie Tytanów - jeszcze nie widziałem / juz widziałem w 3d taki lekki przygodowy filmik, żadnych fajerwerków

Człowiek który gapił się na kozy - zgadzam się, kupa..

Wyspa Tajemnic - :good:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furia-jak dla mnie kolejny dobrze zagrany film przez Gibsona :cool1: Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciacho :thumbdown:

The book of Eli -można obejrzeć :wink4:

Dont Be A Menace To South Central While Drinking Your Juice In The Hood - bardzo specyficzne poczucie humoru, słabe polskie tłumaczenia, dobrze znać angielski to można się pośmiać :good:

kick ass - taki hit polsatu ale przyjemnie się ogląda

clash of the titans :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furia-jak dla mnie kolejny dobrze zagrany film przez Gibsona :cool1: Polecam

Stary prosze Cie ??? Poszedlem na ten film do kina z wielka nadzieja , namowilem moich kumpli , potem wszyscy lacznie z moja kobieta chcieli zwrotu kasy za bilety :polew: :polew: :polew: Ten film to zenada wg mnie . Caly czas czekalem az cos sie wydarzy ... Fabula... duzo juz bylo wiem ze ciezko wymyslac ale naprawde zlekka slaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furia-jak dla mnie kolejny dobrze zagrany film przez Gibsona :cool1: Polecam

Stary prosze Cie ??? Poszedlem na ten film do kina z wielka nadzieja , namowilem moich kumpli , potem wszyscy lacznie z moja kobieta chcieli zwrotu kasy za bilety :polew: :polew: :polew: Ten film to zenada wg mnie . Caly czas czekalem az cos sie wydarzy ... Fabula... duzo juz bylo wiem ze ciezko wymyslac ale naprawde zlekka slaba.

O gustach sie nie dyskutuje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Dżim karej wraca w wielkim stylu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Dżim karej wraca w wielkim stylu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Oj w wieeeellkim :decayed: Zapewne chodzi tu o "I Love You Philip Morris" - duża porcja dobrej komedii :naughty:

Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

a sala nie ryła jak Russell mówił "w tej chwili wszyscy jestesmy anglikami" ??? bo jak ja bylem to polew z tego na maxa byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

a sala nie ryła jak Russell mówił "w tej chwili wszyscy jestesmy anglikami" ??? bo jak ja bylem to polew z tego na maxa byl

:naughty: pusto było :wink4: wszyscy poszli na piaski czasu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Robin Hooda, i faktycznie zupełnie inny od dotychczasowych, to jest prequel Robin Hooda tak naprawdę, ogolnie jestem zadowolony :cool1:

a sala nie ryła jak Russell mówił "w tej chwili wszyscy jestesmy anglikami" ??? bo jak ja bylem to polew z tego na maxa byl

:naughty: pusto było :wink4: wszyscy poszli na piaski czasu :wink4:

musze na to isc, ponoc fajna przygodówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na Clash of The Titans 3d no i film taki sobie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warty polecenia Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warty polecenia Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet :good:

Fajny, ale te polskie tłumaczenie "The Girl With The Dragon Tattoo".... szkoda gadać.

Od siebie polecam Sex Drive. Nie przepadam za idiotycznymi, amerykańskimi komediami, ale przy tym filmie wielokrotnie miałem łzy w oczach - ze śmiechu oczywiście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...