Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał, w ubraniu była czy na waleta ? :tongue4:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie nie :no:

ogólnie stwierdzam fakt :wink4:

żyjąc w mieście zapominamy o tym jak wygląda życie na wsi :confused4:

ale to nie temat na ten wątek :gwizdanie:

Opublikowano

Michał, w ubraniu była czy na waleta ? :tongue4:

bez takich mi tu :decayed:

wracając do tematu, ostatnio widziałem:

"Robin Hood" Ridley'a Scott'a, niezły, warto zobaczyć

http://www.filmweb.pl/film/Robin+Hood-2010-430661

i z naszego podwórka "Wesele", również śmiało mogę polecić

http://www.filmweb.pl/Wesele

Opublikowano

wracając do tematu, ostatnio widziałem:

"Robin Hood" Ridley'a Scott'a, niezły, warto zobaczyć

http://www.filmweb.pl/film/Robin+Hood-2010-430661

Nie mam jakoś weny, żeby zasiąść przed tym filmem.

BTW widział już ktoś i może coś powiedzieć (pod warunkiem, że widział a nie na podstawie wypowiedzi innych)

- Born.to.Raise.Hell

- Unthinkable

Opublikowano

BTW widział już ktoś i może coś powiedzieć (pod warunkiem, że widział a nie na podstawie wypowiedzi innych)

Ta uwaga to do mnie skierowana :naughty:

Opublikowano

BTW widział już ktoś i może coś powiedzieć (pod warunkiem, że widział a nie na podstawie wypowiedzi innych)

Ta uwaga to do mnie skierowana :naughty:

Ogólnie do ludzi zabierających głos. :gwizdanie: :gwizdanie:

Właśnie widziałem reklamę filmu AMERYKANIN od 5 listopada w kinach :polew: :polew: a ja już mam The.American.R5.LiNE.XviD.

Film nie powala. Kocham inne kraje i w świetle filmów jesteśmy 100 lat za murzynami. Niektóre filmy nawet nie są w PL wyświetlane.

Opublikowano

żyjąc w mieście zapominamy o tym jak wygląda życie na wsi :confused4:

ale to nie temat na ten wątek :gwizdanie:

no bez skapy, wies a wies to kolosalna roznica to tak jak miasto i miasteczko, dla jednych 40tys mieszkancow to juz duze a dla innych 400tys to male miasto, sam pochodze ze wsi dokladnie z przedmiescia ale zapewniam wszystkich ze ogladajac ten film bylem zszokowany ze w tak "cywilizowanym" kraju jak Polska dzieja sie jeszcze takie akcje,

wracajac do tematu filmu to film jest prosty, ale bardzo mocno dociera do ogladajacych i chyba wlasnie w prostocie tej produkcji tkwi jej sukces.

Opublikowano

Obejrzałem właśnie Incepcję i powiem Wam tyle:

Niczym bączek w ostatniej scenie :naughty:

Padnie, nie padnie :kox:

ciekawostka: aktorka grająca Mal - grała Edith Piaf w filmie o niej :naughty::cool1: a jak dokładnie obejrzysz film z 2 razy to jest kilka szczegółów zdradzających to, że upadnie :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Przegapiłem coś :kox:

Opublikowano

No, całkiem niezły :good:

BTW Obejrzałem właśnie RED. Jak komuś się Niezniszczalni podobali to ten jest ze dwa razy lepszy :kox:

Opublikowano

No, całkiem niezły :good:

BTW Obejrzałem właśnie RED. Jak komuś się Niezniszczalni podobali to ten jest ze dwa razy lepszy :kox:

Prawo zemsty super tylko końcówka im nie wyszła, chyba już im pomysłów zabrakło :gwizdanie:

RED taki nawet do obejrzenia :przebiegly:

Opublikowano

obejrzyjcie sobie stara pardodie star wars -- spaceballs -- komedia dobra

Opublikowano

polecam polski film TRICK, ciekawy a nie tak jak na reszcie wieje nuda..

Opublikowano

Wczoraj byłem z żoną w kinie na: "Aż po grób" - flim spokojnie do obejrzenia w domu. Bez fajerwerków, z dobrą grą aktorów, podobno gdzieś tam gra Karolak, ale w filmie go nie widziałem :wink4:

Po wyjściu z kina zawsze dyskutujemy o seansie. W tym przypadku tak nie było, więc film nie powalił na kolana :gwizdanie:

Opublikowano

polecam polski film TRICK, ciekawy a nie tak jak na reszcie wieje nuda..

Popieram kolegę -film, którego reklamy nigdzie nie widziałem w przeciwieństwie do pozostałych "super hitów" polskiego kina, a na prawdę fajnie się ogląda. Trochę "bajkowaty", ale ogółem polecam.

Opublikowano

Polecem wszystkim film- Zmartwychwstanie ADAMA genialny

Opublikowano

" Rock'N'Rolla "

:kox:

Opublikowano

Piła VII 3D ......kupa wielka :thumbdown::wallbash:

porażka na całej linii,mam nadzieje że nie będzie kolejnych części które zapowiadają producenci :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.