Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turysta

fajny filmik

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gran Torino (jesli nie bylo) - pozycja obowiazkowa

Oglądałem - świetny :good:

Turysta

fajny filmik

Właśnie kusił mnie ten tytuł aby mieć go w domowej kolekcji.

Chyba się zdecyduję :rolleyes:

Opublikowano

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Opublikowano

byłem dziś na Och, Karol 2 no i... kurde, naprawde dobra, polska komedia... jest smiesznie, miejscami mega smiesznie... Ja tam polecam :)

Opublikowano

Avatar - w końcu obejrzałem :kox:

Efekty rewelacja, pomysł na historyjkę też bedzie, ale już sama fabuła nie powala na kolana :rolleyes:

Jak już robili film z takim rozmachem, mogli go trochę lepiej opowiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko w HD czy 3D oglądałeś??

w HD na blue-ray kozacko sie ogląda :kox:

Opublikowano

Miesiąc z repertuarem mojej kobiety :decayed:

Jak zostać królem - :good:

Czarny łabędź - :good: (świetna gra Natalie Portman)

Opublikowano

Jarko w HD czy 3D oglądałeś??

w HD na blue-ray kozacko sie ogląda :kox:

HD z c+ mam nagrane :naughty:

Daje rade :kox:

Opublikowano

jak nie masz HDMI to pupa a nie HD :cool1: a nagrywane to pewnie na dvd oglądałeś ... bez HDMI :tongue4:

Opublikowano

jak nie masz HDMI to pupa a nie HD :cool1: a nagrywane to pewnie na dvd oglądałeś ... bez HDMI :tongue4:

Mam dekoder z nagrywarką z UPC podłączony do tv przez hdmi :tongue4:

Jakość obrazu jest :good:

Ale nigdy nie sprawdzałem co lepiej: nagrane z dekodera czy BD z PS3 :mysli:

Na pewno sygnał jaki daje UPC jest wysokiej jakości i oglądanie filmów w HD jest naprawdę przyjemne :wink4:

Opublikowano

z PS3 na Blue-ray masz FullHD a z dekodera możesz mieć co najwyżej HD Ready :cool1:

Opublikowano

Jesteś pewny :mysli:

Aż sprawdzę z ciekawości...

Opublikowano

Turysta pozytywnie :) Czarnego Łabędzia oglądałem w 4 podejściach - za każdym razem musiałem przerwać, bo przerażony byłem :) to nie żaden horror, ale jest tak skręcony, takie kadry itd, że zwykła scena, gdzie dziewczyna idzie korytarzem mnie osobiście mroziła krew w żyłach ;)

nie wiem, czy ktoś już wymieniał, ale ja polecam "Salt", również z Andżeliną Jolie :)

no i polskie 'klasyki' -

Job, czyli ostatnia szara komórka

Czas serferów

Opublikowano

jak nie masz HDMI to pupa a nie HD :cool1: a nagrywane to pewnie na dvd oglądałeś ... bez HDMI :tongue4:

Mam dekoder z nagrywarką z UPC podłączony do tv przez hdmi :tongue4:

Jakość obrazu jest :good:

Ale nigdy nie sprawdzałem co lepiej: nagrane z dekodera czy BD z PS3 :mysli:

Na pewno sygnał jaki daje UPC jest wysokiej jakości i oglądanie filmów w HD jest naprawdę przyjemne :wink4:

z BD masz 1080p. Jedyny kanal, ktory nadaje Full HD to TVP HD - 1080i. reszta to 720p...

Opublikowano

jak nie masz HDMI to pupa a nie HD :cool1: a nagrywane to pewnie na dvd oglądałeś ... bez HDMI :tongue4:

Mam dekoder z nagrywarką z UPC podłączony do tv przez hdmi :tongue4:

Jakość obrazu jest :good:

Ale nigdy nie sprawdzałem co lepiej: nagrane z dekodera czy BD z PS3 :mysli:

Na pewno sygnał jaki daje UPC jest wysokiej jakości i oglądanie filmów w HD jest naprawdę przyjemne :wink4:

z BD masz 1080p. Jedyny kanal, ktory nadaje Full HD to TVP HD - 1080i. reszta to 720p...

Czytałem i już wiem... Lepiej podobno daje bezpośrednio satelita jak kablówka. Czasami również nowości dostępne w HD mimo iż są nadawane na kanale HD nie są w jakości HD...

Opublikowano

Wściekły Byk/Raging Bull :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

INCEPCJĘ szału nie robi

Opublikowano

Locked Down/Osadzony - kompletny gniot i strata czasu, marna gra aktorska, fabuła cienka jak d*pa węża a i sceny walki kiepskie.

Opublikowano

INCEPCJĘ szału nie robi

E tam, fajna :good:

Opublikowano

Dzisiaj jest plan na "Jak zostać Królem"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.