Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawać ang tytuły :decayed:

wpisz sobie pl tytuł w filmweb i tam są podawane też orginalne (ang) tytuły

wystarczy chcieć :facepalm:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądał ktoś Niepokonanych?

taa, nawet spoko sie to oglada ale d*py nie urywa. film ma solidna obsade i jest na takim poziomie - ale nic poza tym. w domu mozna ogladac, nie ma potrzeby wywalania kasy na bilet do kina

Opublikowano

Dawać ang tytuły :decayed:

wpisz sobie pl tytuł w filmweb i tam są podawane też orginalne (ang) tytuły

wystarczy chcieć :facepalm:

ale po co jak można podać tutaj bez żadnego szukania ? (wystarczy chcieć) Nasz naród wszystko na pl przekłada.... już obce języki to za wysoki poziom :polew: :polew:

Opublikowano

PAUL- fajny filmik

Jestem Bogiem- zacząłem oglądać zapowiada się całkiem całkiem.

Opublikowano

Hmmm :mysli:

Może najpierw obejrzyjcie film: http://www.filmweb.pl/film/Amerykańska+zbrodnia-2007-334477

Jest nieco delikatniej opowidziany jak prawdziwa historia: http://www.jackketchum.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=59

Polecam również: http://www.filmweb.pl/film/Uczeń+czarnoksiężnika-2010-495313

EDYTA Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:47

już obce języki to za wysoki poziom :polew: :polew:

A co, kolega się wstydzi ojszystego języka... :blink:

A może za ugobi w słowa i nadaje się do tłumaczeń...

Opublikowano

dzisiaj obejrzałem film "Kierowca" Driver z Rockiem- nawet przyjemnie sie ogląda.

Opublikowano

sala samobójców dobry film polecam :wink4:

Opublikowano

Wiecie może co to za film: koleś wykupuje sobie dom w jakimś lesie (albo wykupuje las i stawia w nim dom) później puszcza famę że zmarł bo chce się dowiedzieć co o nim ludzie mówili, do tego wymyślił jakąś loterię....

Poszukuje tytułu tego filmu, może ktoś kojarzy ?

Opublikowano

Jestem bogiem- znośny, liczyłem na coś więcej ale ogląda się nawet dobrze

niedługo będę męczył "Dziewiąty legion" i "Niepokonanych"

Opublikowano

Jestem bogiem- znośny, liczyłem na coś więcej ale ogląda się nawet dobry

właśnie skończyłem oglądać....liczyłem na coś lepszego :disgust:
Opublikowano

Wiecie może co to za film: koleś wykupuje sobie dom w jakimś lesie (albo wykupuje las i stawia w nim dom) później puszcza famę że zmarł bo chce się dowiedzieć co o nim ludzie mówili, do tego wymyślił jakąś loterię....

Poszukuje tytułu tego filmu, może ktoś kojarzy ?

Get Low - Aż po grób,

opis twój troszkę się nie zgadza, ale myślę, że o ten film tobie chodzi.

Ostatnio oglądane - Dla niej wszystko, Bez reguł, Centurion - Polecam :good:

Opublikowano

becio dzięki o to chodziło :)

Opublikowano

Oglądal ktoś "Skyline" ????

Jaki jest?

Opublikowano

"Rytuał" polecam :good:

"Jestem Bogiem" polecam :good:

Opublikowano

"Rytuał" polecam :good:

Mam na dysku ale jeszcze nie widziałemmm. jak ktoś chce to linka dam.

Opublikowano

Oglądal ktoś "Skyline" ????

Jaki jest?

Oglądałem. Straszna lipa moim zdaniem! :thumbdown:

Opublikowano

Skyline to mega strata czasu, film bezsensu i ogolnie lipa :thumbdown:

Opublikowano

Obejrzałem Skyline i zgadzam się z Waszymi opiniami... :disgust:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:00_________________________________________________Bez Reguł... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good:

Opublikowano

Jestem bogiem- znośny, liczyłem na coś więcej ale ogląda się nawet dobrze

niedługo będę męczył "Dziewiąty legion" i "Niepokonanych"

"dziewiaty legion" dobry :good:," Niepokonani"mnie nie powaliło :no:

Opublikowano

A co powiecie na film pt. RED ????

Brać na blue Rayu??? Czy nie warto???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.