Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

91499146.png

Zapowiada się ok, trzeba obczaić.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________

Ja sie dopiero zabieram do zassania jakiejś dobrej wersji tego filmu ale na razie nic nie ma na chomiku w dobrej jakosci... ale jak dla mnie tytuł obowiazkowy jak Nightmare on Elm street... :gwizdanie:

Mario żadne chomiki czy torrenty, mówiłem Ci chyba skąd to mam w 1080p lub 720p :wink4:

Tak ale na chomiku są całe pliki a nie jakieś party... poza tym na chomiku jest to samo tylko tydzień później.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak ale na chomiku są całe pliki a nie jakieś party... poza tym na chomiku jest to samo tylko tydzień później.

Oki, ale program JDownloader te wszystkie party Ci wypakowuje i masz gotowy film w 1 pliku, później kasujesz party z listy by Ci miejsca nie potrzebnie zajmowały, tak więc żaden to problem :)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 01:14_________________________________________________20316680.png

Polecam tak na prawdę pierwszy film ukazujący początek kryzysu na świecie, dobra obsada i klimat powagi sytuacji powoduje że film ogląda się w skupieniu, jedynie zawiodłem się w momencie gdy zobaczyłem już końcowe napisy bo powinien trwać z godzinę dłużej 8/10 :good:

W kinach 26.12.11

Powiązania:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chciwo%C5%9B%C4%87_%28film_2011%29

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lehman_Brothers

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_finansowy_2007-2009

Opublikowano

:good: :good: :good:

Opublikowano

Widziałem i polecam :good: :good:

Ja tylko 20 minut oglądnąłem bo źle był film wstawiony i nie dało się później oglądać.

Nieźle się rozkręcał :)

:good: :good: :good:

:good:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 11:59_________________________________________________

85590347.jpg

Jest w 1080p :)

Opublikowano

nudny robi sie kolejny final destination to juz na sile krecone filmy niestety pierwszy byl najlepszy !

Opublikowano

Już mam na byłem w kinie , wieczorem trzeba oglądnąć, akcja na moście ciekawie wygląda :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 13:09_________________________________________________Oszukać przeznaczenie 5 :thumbdown: 5/10

Chyba to ostatnia cześć była sądząc po końcowych napisach.

Opublikowano

to i ja coś dorzucę:

- wojenny: The Front Line, koreańska produkcja, bardzo dobry film

- thriller: Kret, Polski film, warty obejrzenia

Opublikowano

Oszukać przeznaczenie 5 :thumbdown: 5/10

Chyba to ostatnia cześć była sądząc po końcowych napisach.

co napisali?

wyjebaliśmy was na kase ostatni raz? :polew:

Opublikowano

co napisali?

wyjebaliśmy was na kase ostatni raz? :polew:

:polew::good:

Opublikowano

Zobaczyłem dzis "Colombiane" i jest Super... :good: :good: :good:

Opublikowano

Zobaczyłem dzis "Colombiane" i jest Super... :good: :good: :good:

Polecałem dawno temu :kox:

Lala dobra :naughty:

Mario oglądnij sobie ten film "Chciwość" co polecałem na poprzedniej stronie, nie zawiedziesz się :good:

Ja zaraz nadrobię zaległość bo już było polecane kilka stron wcześniej czyli Drive :)

91137034.jpg

Opublikowano

Zobaczyłem dzis "Colombiane" i jest Super... :good: :good: :good:

Polecałem dawno temu :kox:

Lala dobra :naughty:

Mario oglądnij sobie ten film "Chciwość" co polecałem na poprzedniej stronie, nie zawiedziesz się :good:

Ja zaraz nadrobię zaległość bo już było polecane kilka stron wcześniej czyli Drive :)

91137034.jpg

Ostatnio oglądałem "Drive" i warto zobaczyć :good:

Opublikowano

oglądałem "Drive" i jak dla Mnie kupa maks :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 11:14_________________________________________________od siebie polecam serial "The Shield"

http://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+gliniarzy-2002-114052

9,5/10

Opublikowano

"Ojczym" -mozna obejrzeć :wink4:

Opublikowano

Ogladal ktos "sylwester w nowym jorku"? Chcialem dzisiaj pojsc na to i nie wiem czy warto.

Opublikowano

Pablo napisz na pw skąd i jak bierzesz filmy ;)

Od siebie dodam że ostatnio oglądałem kowboje i obcy i nie polecam :thumbdown:

Opublikowano

akcja charytat. na nhl podobno uzbieralo sie 25 tysiecy pluszakow

Opublikowano

akcja charytat. na nhl podobno uzbieralo sie 25 tysiecy pluszakow

chyba Ci się wątki pomyliły :cool1:

Opublikowano

Pablo napisz na pw skąd i jak bierzesz filmy ;)

Od siebie dodam że ostatnio oglądałem kowboje i obcy i nie polecam :thumbdown:

Poszło pw.[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 18:32_________________________________________________26047808.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.