Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widział ktoś "Big Love" albo I że Cię nie opuszczę bo moja chce isc do kina i nie wiem który jest w miare OK ????????????

Hahah to masz ten sam problem co ja :D :> :>

Z tym ze ja wpadłem na pomysł - jestem chory plus zabierz ze soba agnieszke - ja stawiema:D Pojdziecie w dwie :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widział ktoś "Big Love" albo I że Cię nie opuszczę bo moja chce isc do kina i nie wiem który jest w miare OK ????????????

Hahah to masz ten sam problem co ja :D :> :>

Z tym ze ja wpadłem na pomysł - jestem chory plus zabierz ze soba agnieszke - ja stawiema:D Pojdziecie w dwie :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Nie no ja się wybiore ... może będą ciekawe reklamy albo inne fajne dupeczki ... :polew:

Opublikowano

Widział ktoś "Big Love" albo I że Cię nie opuszczę bo moja chce isc do kina i nie wiem który jest w miare OK ????????????

Ja na ten drugi idę w środę bo moja się napaliła na ten tytuł :)

Opublikowano

Widział ktoś "Big Love" albo I że Cię nie opuszczę bo moja chce isc do kina i nie wiem który jest w miare OK ????????????

Hahah to masz ten sam problem co ja :D :> :>

Z tym ze ja wpadłem na pomysł - jestem chory plus zabierz ze soba agnieszke - ja stawiema:D Pojdziecie w dwie :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Nie no ja się wybiore ... może będą ciekawe reklamy albo inne fajne dupeczki ... :polew:

Kolego moj plan poległ . Kolezka sie pochorowała i nie było wyjścia . Cierpiałem 2 godziny :wallbash:

Choc z drugiej strony podziwiam typa - tyle sie sterac o kobiete to trzeba naprawde kochac :D

Opublikowano

Idy marcowe- pierwsza połowa nuda póżniej jest o wiele lepiej :good:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 09:34_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

A ja musze w kinie zaliczyć

i tu powinna być kropka ewentualnie zdjęcie :naughty::polew:
Opublikowano
Opublikowano

Hugo i jego wynalazek- taka bajeczka ale przyjemnie się oglada- dla zabicia nudy polecam

Opublikowano

Hugo i jego wynalazek- taka bajeczka ale przyjemnie się oglada- dla zabicia nudy polecam

Od prezia to ty się odp^^ bo jeszcze powie że opowiadasz że nudny szefunio z niego :D

Ja jednak idę na ten "Big Love" pomóżcie :embarrassed::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:07_________________________________________________9bd82fd302dcc29b4fe30fc5f2748e8e.jpg

Do sprawdzenia "Zemsta Cieciów" :good:

Dla mnie 6/10, Murphy nic nie pokazał w tym filmie jak za dawnych lat :thumbdown:

Nic się on nie starzeje masakra.

Opublikowano

Kobieta z tatuażem 10/10 :good: Dawno tak dobrego filmu nie oglądałem :oklaski:

Opublikowano

Oglądałem dzisiaj "Pogrzebany" i... Mam mieszane uczucia...

Opublikowano

Hugo i jego wynalazek- taka bajeczka ale przyjemnie się oglada- dla zabicia nudy polecam

To ten film o tym komuniście :mysli:

Opublikowano

Dla mnie 6/10, Murphy nic nie pokazał w tym filmie jak za dawnych lat :thumbdown:

Nic się on nie starzeje masakra.

Bo to asfalt nie moze byc widac po nim ze jest stary bo by go do pracy nie brali :decayed:
Opublikowano

Oglądałem wczoraj Big Love, film strasznie zakręcony, laska co grała w tym filmie dawała radę, Polski film.

Dla mnie 7/10

http://www.filmweb.pl/film/Big+Love-2012-628710

Opublikowano

laska co grała w tym filmie dawała radę

coż za analiza...

Opublikowano

coż za analiza...

Oglądnij to będziesz wiedział o czym mówię :naughty:

Panowie oglądał ktoś "Ściganą" :?:

Zwiastun wygląda ok i dobra obsada bo nie wiem czy iść na to :mysli:

Opublikowano

Polecam " i że cie nie opuszcze" na seans z kobieta :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.