Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Looper - kwestia gustu, zresztą jak ze wszystkim. Jak dla mnie dobry, może dla niektórych nizrozumiały ;-P

Ted - dobra komedyja.

Mroczny Rycerz - już któryś raz słyszę, czytam że niby za długi. A jakby był krótszy, niedopowiedziany to były by krzyki i marudzenie w drugą stronę. Jak dla mnie film też dobry, bardzo dobry. Nawet byłem w kinie, a to już coś, hahahaha.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

Opublikowano
TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

No bo chyba o to chodzi? Teksty miśka są polewkowe ;-)

Opublikowano

I o to chodzi w tym filmie nie wiem co innym się nie podoba jak jest niezły polew w tym filmie.

Dziś się pojawił Mroczny Rycerz powstaje w HD :naughty:

Mroczny-rycerz-powstaje-Edycja-specjalna-2-Blu-ray_Ok%C4%B9%E2%80%9Aadka-tr%C4%82%C5%82jwymiarowa_3D_oryginal.jpg

Opublikowano
I o to chodzi w tym filmie nie wiem co innym się nie podoba jak jest niezły polew w tym filmie.

Dziś się pojawił Mroczny Rycerz powstaje w HD :naughty:

http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2012/11/Mroczny-rycerz-powstaje-Edycja-specjalna-2-Blu-ray_Ok%C4%B9%E2%80%9Aadka-tr%C4%82%C5%82jwymiarowa_3D_oryginal.jpg

Nie bo wczoraj :whistling:

Opublikowano
Nie bo wczoraj :whistling:

Mówię o exsite.pl :naughty:

Opublikowano
Nie bo wczoraj :whistling:

Mówię o exsite.pl :naughty:

No tak, ta Twoja strona :decayed:

Opublikowano

nie moja ... ja temu nolifeowi podałem :) haha

Opublikowano

Zdecydowanie najlepsza cześć z ostatnich Batmanow z Bale'em.

Prawie 3h filmu zleciało momentalnie.

Opublikowano

TED wg mnie całkiem niezły.

Batman rewelacja.

Opublikowano

Ten co grał Bane w Batmanie, ponoć dobry jest film.

Opublikowano
TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

No bo chyba o to chodzi? Teksty miśka są polewkowe ;-)

Teksty może i dobre, pomysł na film również. Najsłabsza niestety fabuła, taka dla młodzieży z gimnazjum...

Opublikowano
TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

No bo chyba o to chodzi? Teksty miśka są polewkowe ;-)

Teksty może i dobre, pomysł na film również. Najsłabsza niestety fabuła, taka dla młodzieży z gimnazjum...

A która komedia z ostatnich czasów wypadła jakoś lepiej? American Pie? Czy może Dyktator? Sztos 2? (dno moim zdaniem, jak i Faceci w czerni, których wyłączyłem po 5 minutach :facepalm:)

Jeśli dobra komedia to proponuję:

Carnage -

W miarę dobra

21 Jump Street - 21 Jump Street - Official Trailer 2012 (HD) - YouTube

I romantyczna, ale moim zdaniem daje radę, poza tym gra aktorska Ewana McGregora daje radę :wink:

Salmon fishing in the Yemen -

Opublikowano

Szczere polecam tą komedię. Jest tak dobra, że kupiłem nawet Blu-raya :kox:

Opublikowano

Polecam Teoria Chaosu .... Miazga ;)

Opublikowano

21 Jump Street,szmira jakich mało:thumbdown:

fajny:thumbup1:

Opublikowano

Byłem wczoraj na tym ostatnim Zmierzchu bo musiałem :decayed: i jedynie fajnie się napierdzielali pod koniec z kundlami i głowy pourywane latały :decayed:

Opublikowano

Zapytam tutaj bo gdzie indziej... do kiedy będą wyświetlać ten zmierzch w kinach?

Opublikowano
Byłem wczoraj na tym ostatnim Zmierzchu bo musiałem :decayed: i jedynie fajnie się napierdzielali pod koniec z kundlami i głowy pourywane latały :decayed:

ja też będę musiał na to iść (gorsza strona bycia w związku :decayed: ) i nie wiem jak to zniosę :doh:

był ktoś na "Atlas chmur"? chyba jeden z lepszych tytułów w tym roku :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.