Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto oglądał?

ja oglądałem, bardzo fajny film, bardzo życiowy , wciągający, nie jest nudny, potrafi wzruszyć. Na prawdę polecam.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też oglądałem i niby ok, ale w sumie wiedziałem jak się skończy po 1/3 filmu gdzieś... :wink:

Opublikowano

No oglądnąłem wczoraj jednak, dobre kino, można się wzruszyć w niektórych momentach, film dobrze pokazuje przez jakie piekło ludzie tam przechodzili..

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Szybki przegląd kinematografii: #19 Niemożliwe

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

od 1:46s

5:10s

Opublikowano

był ktos na Movie 43?

Opublikowano
ja też oglądałem i niby ok, ale w sumie wiedziałem jak się skończy po 1/3 filmu gdzieś... :wink:

ja jakoś tego nie wiedziałem :decayed:

Opublikowano

byłem wczoraj na Sępie, odczucia mam mieszane, troche przewidywalny film

ale nie od razu Rzym wybudowano, mam nadzieje że podobne filmy będą lepsze

Opublikowano

klasyk:thumbup1:

Uśpieni - YouTube

Opublikowano

Movie 43,kicha:thumbdown:

Opublikowano

Anna Karenina (2012) :facepalm: Tak zrytej bani dawno nie miałem :grin:

Jakby ktoś nie wiedział to juz jest 1080p

impossible_ver6_xlg__span.jpg

Opublikowano

wczoraj byłem na Szklanej Pułapce 5 in Moscow :grin:

John MacClane nie zawiódł, chociaz moja Lola stwierdziła

że było za mało rzeźni i napierdalanki :facepalm:

Opublikowano

In Time (z Justinem Timberlakiem) 5/10 :doh:

Opublikowano

Ja polecam:

Rozpalić Ogień:

Chłopiec z latawcem:

i

Brother:

Opublikowano

widziałem wczoraj dwa niezłe tematy

Operacja Argo - wyciągnięcie pracowników ambasady z Iranu w latach 70tych

Wróg numer jeden (Zero Dark Thirty) - polowanie na Osamę

obydwa uważam że świetne, trzymające w napięciu i oddające klimat panujący przy podejmowaniu decyzji przez takie mocarstwo.

ze swojej strony, szczerze polecam

Opublikowano

Operacja Argo świetny film :good:

Opublikowano

ja pare dni temu byłem na niemożliwe i stwierdzam...lipa.myslałem że filmowcy wezmą cos z filmików z youtuba.bo na nich naprawde widac rozmiary tego wszystkiego.a w filmie nic specjalnego.jeden efekt wdzierania sie fali do lądu i to jeszcze 1 scene puszczali 2 razy.myslałem że pokażą tragizm tych wszystkich ludzi.a pokazali tylko tragizm 1 rodziny i gdzies tam cos przeleciało o innych ludziach i tyle.typowy wyciskacz łez.

Opublikowano
ja pare dni temu byłem na niemożliwe i stwierdzam...lipa.myslałem że filmowcy wezmą cos z filmików z youtuba.bo na nich naprawde widac rozmiary tego wszystkiego.a w filmie nic specjalnego.jeden efekt wdzierania sie fali do lądu i to jeszcze 1 scene puszczali 2 razy.myslałem że pokażą tragizm tych wszystkich ludzi.a pokazali tylko tragizm 1 rodziny i gdzies tam cos przeleciało o innych ludziach i tyle.typowy wyciskacz łez.

dzięki

myślałem że tylko ja jestem rozczarowany

jak na moje, spłycili temat aż do bólu - przy ichnich nakładach na efekty specjalne, to osobiście odebrałem ten film jako półśrodek z napisem "naciągnę cię koleś na bilet, bo liczysz na coś wielkiego"

nie podobał mi się, szczerze mówiąc

Opublikowano
ja pare dni temu byłem na niemożliwe i stwierdzam...lipa.myslałem że filmowcy wezmą cos z filmików z youtuba.bo na nich naprawde widac rozmiary tego wszystkiego.a w filmie nic specjalnego.jeden efekt wdzierania sie fali do lądu i to jeszcze 1 scene puszczali 2 razy.myslałem że pokażą tragizm tych wszystkich ludzi.a pokazali tylko tragizm 1 rodziny i gdzies tam cos przeleciało o innych ludziach i tyle.typowy wyciskacz łez.

dzięki

myślałem że tylko ja jestem rozczarowany

jak na moje, spłycili temat aż do bólu - przy ichnich nakładach na efekty specjalne, to osobiście odebrałem ten film jako półśrodek z napisem "naciągnę cię koleś na bilet, bo liczysz na coś wielkiego"

nie podobał mi się, szczerze mówiąc

no własnie.wystarczy też że obejrzysz zwiastun i juz nie trzeba isc na film bo wszystko wiadomo

Opublikowano

Tylko, że w tym filmie chodziło według mnie o trochę inną tragedię. Tzn wiadomo, że kataklizm odegrał tam główną rolę ale bardziej skupili się na straceniu bliskich i odnalezieniu rodziny. I mówcie co chcecie ale emocje w nim były. Ja uważam, że to dobrze, że nie było tak dużo efektów specjalnych .Dzięki temu film jest ambitniejszy i9 inny od wszystkich filmów katastroficznych.

Green zone 8/10 :thumbup1: Pokazuje wojnę w Iraku od trochę innej strony.

Opublikowano

:wink:

Opublikowano

dzisiaj obejrzałem absolutnie genialne kino

fenomenalny scenariusz i warsztat aktorski

jeszcze chwila , a przekonam się do tej, której szczerze nie lubię (nie lubiłem)

Tommy Lee Jones od dawna należy do moich ulubieńców

mistrzostwo, które pokazał z Meryl Streep w Dwoje do Poprawki poraża

jestem zachwycony i oczarowany

dla wszystkich z dłuuuuugim stażem małżeńskim

czyli - chyba film nie dla każdego

no, jeśli rzecz jasna się nie mylę ...

ja biję pokłony, bo i scenariusz, i aktorstwo, na poziomie maestrii !!!:shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.