Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja ja znam z autopsji.

Film oddaje jakies 80% autentycznych sytuacji.

Ja znam z wywiadów i programów w tv :D

Nie wiem co myślicie o tym Man of Steel ale chyba zwykły superman byłby lepszy a to połączenie supermana i star treka średnio mi się podoba ... :o

Wysłane z telewizora Note2

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja ja znam z autopsji.

Film oddaje jakies 80% autentycznych sytuacji.

Ja znam z wywiadów i programów w tv :D

Nie wiem co myślicie o tym Man of Steel ale chyba zwykły superman byłby lepszy a to połączenie supermana i star treka średnio mi się podoba ... :o

Wysłane z telewizora Note2

Mnie się podobał. Byłem w kinie na premierze :) Fajny, mroczny klimat, oczywiście rozp***** na wysokim poziomie :) Moim zdaniem o wiele lepszy niż Powrót Supermana z 2006r. , a poprzednie filmy z Christopherem Reeve;em nie były złe, wiadome teraz to klasyka sci-fi :)

Opublikowano

Ja czekam na Rush :wink:

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, historia Nikiego Laudy i Jamesa Hunta :arrow2:Wyścig (2013) - Filmweb

Opublikowano

Widział ktos Ambassade ?

Opublikowano
Ja ja znam z autopsji.

Film oddaje jakies 80% autentycznych sytuacji.

Ja znam z wywiadów i programów w tv :D

Nie wiem co myślicie o tym Man of Steel ale chyba zwykły superman byłby lepszy a to połączenie supermana i star treka średnio mi się podoba ... :o

Wysłane z telewizora Note2

Mnie się podobał. Byłem w kinie na premierze :) Fajny, mroczny klimat, oczywiście rozp***** na wysokim poziomie :) Moim zdaniem o wiele lepszy niż Powrót Supermana z 2006r. , a poprzednie filmy z Christopherem Reeve;em nie były złe, wiadome teraz to klasyka sci-fi :)

podzielam oj podzielam zdanie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Widział ktos Ambassade ?

chce na to isc ale mam pewne obawy :kwasny:

Opublikowano

Man of Steel - polecam - 8,5/10

Opublikowano

Carrie- 3/10 ani straszny ani fajny jako film to ro***erducha jest ale jak na horror to lipa :thumbdown:

Opublikowano
Carrie- 3/10 ani straszny ani fajny jako film to ro***erducha jest ale jak na horror to lipa :thumbdown:

Miałem do kina jechać :) Mógłby ktoś polecic jakiś dobry horror ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano
Carrie- 3/10 ani straszny ani fajny jako film to ro***erducha jest ale jak na horror to lipa :thumbdown:

Miałem do kina jechać :) Mógłby ktoś polecic jakiś dobry horror ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

z ostatnich pozycji to obecność, ale może widziałeś już :wink:

Opublikowano
Man of Steel - polecam - 8,5/10

A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 :wink:

Wg mnie stracone 2,5 godziny...

Opublikowano
Man of Steel - polecam - 8,5/10

A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 :wink:

Wg mnie stracone 2,5 godziny...

Moim zdaniem troche przekombinowany ... za dużo elementów typu star trek :D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Carrie- 3/10 ani straszny ani fajny jako film to ro***erducha jest ale jak na horror to lipa :thumbdown:

Miałem do kina jechać :) Mógłby ktoś polecic jakiś dobry horror ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

z ostatnich pozycji to obecność, ale może widziałeś już :wink:

Jeszcze nie oglądałem, ale w najbliższy weekend mam taki zamiar :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano
Carrie- 3/10 ani straszny ani fajny jako film to ro***erducha jest ale jak na horror to lipa :thumbdown:

Miałem do kina jechać :) Mógłby ktoś polecic jakiś dobry horror ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

z ostatnich pozycji to obecność, ale może widziałeś już :wink:

Jeszcze nie oglądałem, ale w najbliższy weekend mam taki zamiar :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

to polecam zasłonić okna pieluchy założyć na d*pę i cieszyć się z siwiejących włosów ze strachu :naughty:

Opublikowano

Zobaczymy :)Ostatni horror który widziałem i był całkiem dobry to Naznaczony... i "Plewy" :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 :wink:

Wg mnie stracone 2,5 godziny...

Jeśli dajesz tak niską ocenę takiemu filmowi to nie powinieneś w ogóle oglądać tego typu filmów bo nie są dla Ciebie :wink:

7530670.jpg

Po 30 minutach zaczyna się "dziać" warto oglądnąć i przemyśleć jakie się dzieją sytuacje w kraju.

7/10

Opublikowano

Labirynt - dobre kino, polecam

Opublikowano
A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 :wink:

Wg mnie stracone 2,5 godziny...

Jeśli dajesz tak niską ocenę takiemu filmowi to nie powinieneś w ogóle oglądać tego typu filmów bo nie są dla Ciebie :wink:

Wręcz odwrotnie - bardzo lubię tego typu filmy - po prostu bardzo mnie rozczarował - imho :wink:

Opublikowano

Właśnie obejrzałem komedie o google Stażyści ... daje 5/10... szału nie ma ale na nude jest OK

yqu9e2un.jpg

Teraz zobaczyłem drugą komedie

abepa4ut.jpg

Ale też średniak 5/10 ... mam pechowy dzień do filmów ... teraz odpalam

va4y5apu.jpg

Oby to było lepsze bo 3 daremne filmy jednej niedzieli to lekka lipa ...:D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 :wink:

Wg mnie stracone 2,5 godziny...

Jeśli dajesz tak niską ocenę takiemu filmowi to nie powinieneś w ogóle oglądać tego typu filmów bo nie są dla Ciebie :wink:

Wręcz odwrotnie - bardzo lubię tego typu filmy - po prostu bardzo mnie rozczarował - imho :wink:

Powiedz mi co Cie rozczarowalo ciekaw jestem :shock3:

Opublikowano

"Istnienie/ Haunter" Jak dla mnie 5/10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.