Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tam jak Mlode Wilki to byla klasyka.... Kogo " The Knick " wciagnal ?

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie ;) w sumie serial o niczym ale wciąga jak cholera...

Opublikowano

5/10 niestety

Opublikowano

Tak czulem ze penisem wieje ten film

Opublikowano

A mialem jechać

Opublikowano

Wart by zobaczyc kilka scen,reszta to love story

Opublikowano

Panowie ruszył nowy polski serial na HBO Wataha , narazie sa 3 odcinki jak dla mnie kozak :) sprawdzcie :)

Opublikowano

Co do "Watahy" to nawet spoko tylko nieporozumieniem dla mnie jest serial składający się z 6 odcinków po 40 min...no i dialogi aktorów w które trzeba się Mega wsłuchiwać!

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

czy juz ktos byl na Furii ?

przypuszczam ze kino mocne, ale sie zastanawiam czy isc na to z mlodym (16 lat)

any suggestions?

nie jest zbyt mocne?

Opublikowano

czy juz ktos byl na Furii ?

przypuszczam ze kino mocne, ale sie zastanawiam czy isc na to z mlodym (16 lat)

any suggestions?

nie jest zbyt mocne?

film jest o wojnie, wojna to nie jest lekki temat. nie jest to typowe kino amerykanskie gdzie "u.s. of a" ratuje swiat. uwazam ze film jest dobry a Ty pamietaj ze mlodsi niz 16 lat walczyli na wojnie

Opublikowano

jesli ktos jest mega fabem marvela jak ja to obowiazkowa pozycja na przyszly rok, jesli ktos na bierzaco z tematem kazdej postaci to wie ze bedzie sie dzialo

Opublikowano

a Ty pamietaj ze mlodsi niz 16 lat walczyli na wojnie

:facepalm:

Opublikowano

Geneza planety małp ... 8/ 10

Transformers te najnowsze 7/10

Wojownicze żólłwie ninja 8/10

Wszystkie trzy tytuły godne polecenia.

Jutro oglądam Lucy

Noc oczyszczenia 2 Anarchia ... moim zdaniem kicha ...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Wrocilem wlasnie z Zaginionej dziewczyny..jutro opisze wrazenia bo musze sie z tym przespac..na swiezo nie potrafie go ocenic

no więc tak..gdybym zaczął od książki to pewnie po kilku kartkach powędrowałaby w kąt jak na przykład World War Z czy Atlas Chmur, po pierwszej godzinie miałem ochotę wyjść z kina, zapowiadał się jako tanie romansidło, a bohaterowie nie wnosili do filmu żadnych emocji...jednak później akcja się zaczęła zawiązywać w dosyć zaskakujący sposób. Trzeba komuś przyznać że tworząc ten film miał niezłą fantazję. Dodatkowo świetnie zagrana rola przez panią Rosamund Pike, obłęd widać było w każdym spojrzeniu bohaterki. Mimo wszystko jestem na tak, tylko trzeba przebrnąć przez początek filmu...:)

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Jak lubisz filmy ktore slimacza sie przez 1.5godziny a ostatnie 10 minut wypie...la Cie z orbity to obejrzyj "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem

Opublikowano

Lubie to za dużo powiedziane...do Vanilla raczej nie podejde po opiniach jakie slyszalem;)

Opublikowano

A ja napisze o filmie który wydawał się nieciekawy itd. Itp. I odpaliłem go z mega nudów a okazał się jak na mój gust naprawde spoko ... szybko mi przeleciało te półtorej godziny ... tytuł to...

No One Lives ... Nie przeżyje nikt.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lubie to za dużo powiedziane...do Vanilla raczej nie podejde po opiniach jakie slyszalem;)

Tak samo myslałem, ale moj kuzyn ktory jest zapalonym kinomanem zmusił mnie do obejrzenia tego filmu i powiem Ci ze pospadaly mi tatuaże

Opublikowano

Lubie to za dużo powiedziane...do Vanilla raczej nie podejde po opiniach jakie slyszalem;)

Tak samo myslałem, ale moj kuzyn ktory jest zapalonym kinomanem zmusił mnie do obejrzenia tego filmu i powiem Ci ze pospadaly mi tatuaże

skoro tak to jeszcze to przemysle:)

Edytowane przez sebek

Opublikowano

No jak może się Vanilla Sky nie podobać? Film rewelacyjny, choć to tylko remake.

Dzisiaj:

A Walk Among the Tombstones - 7/10

http://www.imdb.com/title/tt0365907/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.