Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz po co ten temat powstal??

Po to by obejrzec ciekawe filmy a nie kazdy film jest super i wart lazenia do kina.

Wiadoma sprawa gusta a o nich nie dyskutuje sie ale rozumujac Twoim tokiem to zawsze dla kogos bedziemy cebulakami ...heh

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co innego wg mnie oglądać coś leciwego a co innego oglądać nowość kinową :)

Poza tym pisanie, jakby nie bylo publicznie, tekstow NIE CHCE ZA TO PLACIC itp jest dla mnie mega slabe ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Everest
Perfekcja - dźwięk, obraz, scenariusz, napiecie no i widoki
W 3d po prostu film doskonały
Od początku wiadomo że coś tam pieprznie lecz dramaturgia tak uderza, że wciska w fotel
Polecam

Serio? Właśnie wróciłem z Imaxa i żałuję wydanych pieniędzy.. Skusiły mnie widoki w 3D, a te jak na złość d*py nie urwały niestety.

Opublikowano

Wydaje mi się że trzeba skalę jakąś własną stworzyć ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Everest

Perfekcja - dźwięk, obraz, scenariusz, napiecie no i widoki

W 3d po prostu film doskonały

Od początku wiadomo że coś tam pieprznie lecz dramaturgia tak uderza, że wciska w fotel

Polecam

Serio? Właśnie wróciłem z Imaxa i żałuję wydanych pieniędzy.. Skusiły mnie widoki w 3D, a te jak na złość d*py nie urwały niestety.

o proszę

jak widać, każdy odbiera to inaczej :)

Opublikowano

Co innego wg mnie oglądać coś leciwego a co innego oglądać nowość kinową :)

Poza tym pisanie, jakby nie bylo publicznie, tekstow NIE CHCE ZA TO PLACIC itp jest dla mnie mega slabe ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zas dla mnie jest "slabe"jak ktos wyzywa mnie od cebulaka....

Tak jak pisalem zawsze znajdzie sie ktos kto znajdzie powod..

Pytanie jest czy warto.hehe

Opublikowano
Everest

Perfekcja - dźwięk, obraz, scenariusz, napiecie no i widoki

W 3d po prostu film doskonały

Od początku wiadomo że coś tam pieprznie lecz dramaturgia tak uderza, że wciska w fotel

Polecam

Serio? Właśnie wróciłem z Imaxa i żałuję wydanych pieniędzy.. Skusiły mnie widoki w 3D, a te jak na złość d*py nie urwały niestety.

o proszę

jak widać, każdy odbiera to inaczej :)

Nie ukrywam, że po Twojej opinii zdecydowałem się na Everesta. I o ile film mi nie podszedł to trailer nowego 007 z Craigem obejrzałem ze smakiem. :decayed:

Opublikowano

Czuję się winny - wychodzi na to że nie powinieneś zwracać uwagi na moje filmowe recenzje :)

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

A może ktoś powie o co chodzi w produkcji Unreal... Wspólna praca Sony Treka i Shimano ... Chyba w tym chodzi tylko o pokazanie możliwości 4k i obrazu wręcz perfekcyjnego a przy okazji promowanie rowerów Trek... Ale to chyba będzie w kinach ... Wie ktoś coś ?

Opublikowano

Hotel Transylwania 2 - 3D - polecam z dzieckiem/dziećmi.

Opublikowano

Jedynka była spoko :) dzieciak mnie na dwójkę ciągnie więc nie mam wyjścia :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hotel Transylwania 2 - 3D - polecam z dzieckiem/dziećmi.

Z dzieciakiem w jakim wieku byles?

Opublikowano

Hotel Transylwania 2 - 3D - polecam z dzieckiem/dziećmi.

Z dzieciakiem w jakim wieku byles?

7 lat.

bajka fajna, 3D daje radę. Małemu się podobało.

Opublikowano

Nie wiem czy było ale polecam

"Pokerowa noc" ;-)

Opublikowano

Specyficzny film z przesłaniem :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Może być niezłe kino ;)

https://youtu.be/bMmcyAfWRjY

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Specyficzny film z przesłaniem :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Może być niezłe kino ;)

https://youtu.be/bMmcyAfWRjY

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Kruki..krokodyle..piranie ...teraz owce :)
Opublikowano

A bobry zombie oglądałeś ? :);)

Opublikowano

Nie. Puść Pan linka :naughty::)

Opublikowano

Na tv 4 albo Tv Puls leciało kiedyś. Kino wysokich lotów jak sharknado albo ludzka stonoga :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.