Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emilia Clarke - ta pania znamy z gry o tron tylko w wydaniu blond

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo ładna :)

Opublikowano

Przecież to Sarah Connor :)

Opublikowano

aż sprawdziłem, Kuba masz rację - Emilia Clarke

nie znam jej, GoT nie oglądam, szkoda prundu

Ksiundz, Dev

czekam na opinie !!!

Opublikowano

GoT nie oglądam, szkoda prundu

oj Tomek, Tomek...fantasy tez jest dla ludzi a ten serial jest naprawde fajnie zrealizowany.

Opublikowano

fantasy tez jest dla ludzi

wiem

Władca Pierścieni czy też Hobbit - rewelacja

GoT nie podeszła i już :)

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Sarah Connor jest tylko jedna: To Linda Hamilton :)

Widzę, że polecacie Dzień Niepodległości 2 więc ja polecam Warcraft: Początek :) ps. Nie ma nic po napisach :) i Tarzan Legenda.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Właśnie wrociłem z "Dnia Niepodległości 2"

Mi się podobał, po zakończeniu można stwierdzić że c.d.n.

Dev

jest sens oglądać w domu, czy musi być 3D i dźwięk/ekran konkret?

Zależy czym dysponujesz. Jedyne czego nie można przebić to wielkości ekranu jaka jest w kinie, ale przy odpowiednim sprzęcie AV będziesz więcej niż zadowolony i wcale nie trzeba wydawać krocia :) w 16m2 pokoju zmieniłem tv z,40"na 55" i jest to minimum przy oglądaniu z ok 2.5m. 65" to już jest bajka zwłaszcza gdy oglądasz tresci HD bardzo wysokiej jakości (bluray). Kino ma już prawie trzy lata, ale wciąż daje radę :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

spoko, pójdę do kina

do dźwięku przywiązuję olbrzymią wagę, do obrazu już nie

Cinema City w 3D da radę

Opublikowano

Ja polecić mogę nowego Pitbulla,jeśli tu jeszcze nie był wspomniany. Dialogi wymiata ją i fabuła/obsada też wg mnie bardzo ciekawa ;)

via Nexus6@Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie wrociłem z "Dnia Niepodległości 2"
po zakończeniu można stwierdzić że c.d.n.

no zgodzę się z Tobą - powstanie chyba kolejna część

niestety

że ten hollywoodzki szit nie chce się ludziom znudzić

dziwne to trochę

widziałem też coś takiego - Eye in the sky

nie polecam, mogło być coś fajnego, wyszła straszna kicha

nie idźcie przez przypadek na to do kina

Opublikowano

Kto czeka na nowego Jason Bourne? Mam nadzieje, że się nie zawiodę :wink:

Opublikowano

Przejdę się
Ale wcześniej w środę The shallows
Będzie jazda

.

no i dzisiaj byłem

lubię thrillery, a to jest taki właśnie film

groza bije po oczach, a że do tego Szczęki to klasyka, to w sumie czemu nie

film jednak nie rzuca na kolana, choć kolorem wody, piasku i krajobrazami nie sposób nasycić oczu

można się przejść choć do Spielberga mu daleko

7/10

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Kto czeka na nowego Jason Bourne? Mam nadzieje, że się nie zawiodę :wink:

Ja jadę jutro :kox:

Opublikowano

"Kiedy gasną światła"

Pierwszy kwadrans filmu żenada, chciałem wstać i wyjść. Później się rozkręca ale niestety nic z tego dobrego nie wynika.

Plusy? Tylko 81 minut straconego czasu, bilety w środę za 15zł i całkiem ładna aktoreczka Teresa Palmer.

Opublikowano

Kto czeka na nowego Jason Bourne? Mam nadzieje, że się nie zawiodę :wink:

Ja jadę jutro :kox:
Byłem wczoraj. Świetna spójna akcja, dobrze wyreżyserowany. Polecam.
Opublikowano

Świeżo po Bournie, dobry film akcji, choć wg mnie do trylogii się nie umywa, w każdym razie polecam! :naughty:

Opublikowano

Nowa Epoka Lodowcowa ubaw po pachy. Bylem z dzieciakiem. Polecam

Opublikowano

Independence Day: Resurgence - kompletnie bez sensu film. Udało mi się usnąć trzy razy na nim. Do jedynki to się w ogóle nie równa, która w tamtych czasach była bardzo dobra. 4/10

http://www.imdb.com/title/tt1628841/?ref_=nv_sr_3

The Nice Guys - dobry film, polecam 7/10
http://www.imdb.com/title/tt3799694/?ref_=nv_sr_1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.