Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie zarobisz jak nie "zrobisz" czyli jak wygląda polski handel autami używanymi.


izka7878

Rekomendowane odpowiedzi

no znany prceder nic nowego, ale prawda jest, ze Polacy sami siebie oszukuja , i sami sa sobie winni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie dziwić tak jak gościu powiedział licznik są cofane bo klient sam sie o to prosi zobaczą 2 nie daj boże 3 z przodu na liczniku i już odpuszczają ale ten sam z 1 z przodu to lala

Sam znam przypadek jak gościu chciał żeby mu cofnęli w komisie licznik bo żona sie nie zgodzi na jego zakup bo ma za dużo najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacy kochają na zegarze mieć 130-170,na allegro diesel 15letni ma 180 i a na niemieckich stronach 3 letni diesel ma 150-250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacy kochają na zegarze mieć 130-170,na allegro diesel 15letni ma 180 i a na niemieckich stronach 3 letni diesel ma 150-250

Dokładnie tak. Ostatnio znajomy pojechał sam do Niemiec bo mówi tam zapłaci więcej ale z ori przebiegiem. Przyprowadził passata 2000 rok 1.9 110KM na blacie 186000. Po sprawdzeniu okazało się, że w 2007 miał prawie 290000. Ja jak kupowałem swój to nie wierzyłem, że ma 113000 ale że mam możliwość sprawdzenia u chłopaków gdzie serwisuje służbowe auto to wiem, że jest ori bo w 2009 ostatni serwis i miał 88000. No chyba, że niemiec przed każdym przeglądem cofał:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesiecy próbuje sprzedać Peugeota 206 (z 2003) z przebiegiem ok. 95000 i każdy potencjalny kupujący mówi, że cofnięty. W moim przypadku chyba też trzeba przekręcić, ale do przodu chyba tak na 150 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik chyba już był omawiany na forum.

Swoją drogą Pan znawca troszkę ma wybujałą wyobraźnię.. pokazuje raczki drzwiowe w Golfie IV , które jak reszta VAGów z tego okresu ma " łuszczyce " i byle czym to zadrapiesz :thumbdown: a on po tym stwierdza przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesiecy próbuje sprzedać Peugeota 206 (z 2003) z przebiegiem ok. 95000 i każdy potencjalny kupujący mówi, że cofnięty. W moim przypadku chyba też trzeba przekręcić, ale do przodu chyba tak na 150 000

kolego

otworz no PW i odpowiedz, co... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...