Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie w tym autku wymień hamulce na 320/288 bo na standardowych to daleko nie zajedziesz :-)

Quattro dodatkowo waży a hamulce te same co ośka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiecie w dzień to i przez przyciemniane szyby jest super widać ale w nocy już jest troszkę gorzej :kwasny: a u nas jeszcze w ch*j ludzi chodzi po nocach po drogach bez żadnej latarki , odblasku czy cokolwiek co mogło by dawać jakieś światło a w dodatku ubierze się na czarno no i widzisz takiego kogoś jak już jest przed samą maską a jak jeszcze popadnie tak że z na przeciwka jedzie samochód i Cię troszkę oślepi to już jest całkiem masakra :kwasny: Fakt że może powinni się przyczepić do tych spacerowiczów nocnych a nie do szybek no ale jest jak jest ...

Sory za małe OT :wink:

a furkę masz super :) i super że nie masz chromów wokół szyb do tego koloru :)

Możesz sobie luknąć do wątku Domina79 też ma srebrną tylko w avancie i za***iście wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie w tym autku wymień hamulce na 320/288 bo na standardowych to daleko nie zajedziesz :-)

Quattro dodatkowo waży a hamulce te same co ośka!

Możesz troszkę jaśniej z tymi hamulcami???

Mam z przodu włożone jakieś tarcze nacinane ...

---------- Post dopisany 04-03-2013 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 22:20 ----------

Nowe używane buciki leżą już w piwnicy czekają na ładną pogodę

felgiiu.jpg

18" na oponach 225/40/18 i 235/40/18

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 10:36 ----------

ver. LATO

20130412173348.jpg

18''

225/40/18 przód

235/40/18 tył

---------- Post dopisany 30-10-2013 at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 08:22 ----------

SKRADZIONA

SKRADZIONA

Dziś rano 30.10.20133 w miejscowości Malbork skradziono moją Audi A4 B6 2002r. 1.9tDI quattro sedan AVF 130KM po chipie. Skrzynia 6 biegow.*Charakterystyczny znak napis quattro do góry nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na fejsie do a4 klub ale nie wiem czemu sie nie pojawilo.

Temat przekładek w Malborku jest znany choć powiem że ostatnio troszke się ukruciło...

Na policji powiedzieli mi że to pierwsza kradzież fury w Malborku od miesiąca...

Troszkę załamka...

A najlepsze jest to że w nocy dziś mi się śniło że szukałem samochodu na parkingu... u nie znalazłem .... taka sytuacja

Liczę teraz na miniCasco miałem w PZU.

Trzeba będzie szukać czegoś nowego bo na cud nie liczę... Tylko co teraz B6 czy B7 ... focusa nie kupie ;) marki nie zdradzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na fejsie do a4 klub ale nie wiem czemu sie nie pojawilo.

Temat przekładek w Malborku jest znany choć powiem że ostatnio troszke się ukruciło...

Na policji powiedzieli mi że to pierwsza kradzież fury w Malborku od miesiąca...

Troszkę załamka...

A najlepsze jest to że w nocy dziś mi się śniło że szukałem samochodu na parkingu... u nie znalazłem .... taka sytuacja

Liczę teraz na miniCasco miałem w PZU.

Trzeba będzie szukać czegoś nowego bo na cud nie liczę... Tylko co teraz B6 czy B7 ... focusa nie kupie ;) marki nie zdradzę..

I tu jest problem, jedyne sensowne wyjście to C6 albo B8 :decayed:

A tym złodziejom to jaja uciąć i do mordy wsadzić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB poszło już rano dużo znajomych udostępnia

ale będę również wdzieczny jak klubowicze puszą to dalej

https://www.facebook.com/gados82?hc_location=timeline

drugi post na profilu znajdziecie...

również na tvmalbork.pl jest

TVRegionalna24.pl - SKRADZIONO AUDI A4 NA KOTARBIŃSKIEGO W MALBORKU ? 29.10.2013

Oby nikomu nie wcisnęli...

Coż tu pisać ... życie tylko szkoda modów

MMI

Chip

regenracja turbiny

komputer odblokowany

fanty które były w bagażniku (spacerówka 500zł) fotelik (600zł) ciuszki z USA nówki firmowe (1500zł)

naprawy wszyskie na czas

olej filtry wszystko wymienione pod koniec września

i ciekawe kiedy PZU wypłaci odszkodowanie i ile...

co raz większego doła łapie tym bardziej że nie planowałem wymiany samochodu przez najbliższe 2 lata...

i jeszcze jakby było mało to woziłem zamiast zapasówki felge z oponą zimową 16" teraz zostały mi w piwnicy 3 felgi z oponami...

ehhh nie życze nikomu

ps.

zabezpieczeń dodatkowych nie miałem

jakoś tak wydawało mi się że "dziadka" nie wezmą a jak wezmą mam AC

miałem plan z gps-em juz obmysliłem cały system bo lubie w tym grzebać ale od pomysłu do realizacji troszkę czasu potrzeba i go zabrakło

ciachneli auto pod blokiem pod oknem sypialni nic nie słyszałem a z reguły mam tak jak diselek startuje to ten dzwięk mnie budzi

nie wiem jak to zrobili lawet raczej nie było bo w naszym kraju to magików nie brakuje a laweta robi hałas

Po zgłoszeniu na Policję pierwsze dwa pytania to było nr rejestracyjny i ile było paliwa

pożniej wywiad w całym bloku czy ktoś coś nie widział ale to też zrobili troszkę nieudolnie bo kto jest w domu o 8 rano a wieczorem nikogo nie było z policji

zeznania spisali opisałem wszystko w samochodzie bo znałem go dokładnie nawet rozmiar opon i producenta opon ku zdziwieniu Pana policjanta też podałem

no nic Panowie trzymacie mocno swoje Audiczki... i się nie dajmy nieudacznikom którzy muszą zarabiać na życie zabierając coś naszego na co pracowaliśmy jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...