Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Gdzie zregenerować turbosprężarkę ?


PEDROS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z turbosprężarką, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry zakład regenerujący turbo z okolic ŁODZI lub ŁOWICZA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z turbosprężarką, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry zakład regenerujący turbo z okolic ŁODZI lub ŁOWICZA?

Jeżeli chodzi o regenerację, to nie szukaj zakładu kierując się lokalizacją. Co to za problem, że chcesz wymieniać turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wolisz kupić turbiny już po regeneracji z jakiegoś dobrego zakładu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo daje za małe ciśnienie z tego co sie oriętuje powinna dawać 0,89 bar a moja po czipie żadko dobija do 0,8 bar (a w programie jest ustawiona na 1,1 bara). nie wyje nie przerzuza oleju ale koła kompensacyjne mogą być już zurzyte :( Wolałbym zrobiC swoją bo będę wiedział co było wymieniane i powinienem na wszystko dostać gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrob porzadne logi dynamiczne i statyczne a nie od razu turbine do regeneracji - dzial diagnostyka sie klania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, zrób logi

mozliwe że turbo jest dobre a trzeba tylko wyregulowac sztange turbiny, co jest dosc częsta przypadłością w 1z/ahu

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nawet skróciłem sztange ma maxa ale i wtedy nie było idealnie (przy wysokich obrotach było prawie dobrze za to brakowało ciśnienia od niskich obrotów) i pojawił się jeszcze problem że przy gwałtownym otwarciu gazu przechodził w tryb awaryjny więc musiałem sztange ''wypośrodkować''. Auto jest zczipowane na 120 KM ma moc brakuje mu jednak momentu ;( chce to naprawić bo szkoda mi zainwestowanej kasy. Wiem że w zakładzie robią oględziny i weryfikują co jest do wymiany a co nie wiec jeśli koła będą dobre to znaczy że to nie to. A wtedy to chyba wystawie tego paździocha na ALLEGRO :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedros powtórze za kolegami wyżej... zrób porzadne logi bo po tym co piszesz to nie mozna wnioskowac na 100% ze to turbina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc poszukam kogoś w okolicy kto zrobiłby mi logi ale dalej czekam na sugestie co do tematu. (Czy logi ostatecznie wyjaśnią kwestie?) Zauważyłem jeszcze że im bardziej dogżany silnik tym mniej daje turbo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej czekam na sugestie co do tematu.

Firma Trans-Turbo w Mielcu regeneruje turbiny.

tel. 609 478 033

Kilka osób z Forum robiło u nich turbine (ja rowniez) takze polecam.

Nie jest to co prawda z Twojego regionu, ale mozesz wysłać przesyłką kurierską a oni odeślą.

Gwarancja 6 miesiecy bez limitu kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...