Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie ciepła noc to czemu nie :naughty:

taaa bedziesz mial ciepłą noc we wrzesniu :nabijasie:

Opublikowano

jak będzie ciepła noc to czemu nie :naughty:

taaa bedziesz mial ciepłą noc we wrzesniu :nabijasie:

ja tam zamierzam wejść do wody :naughty:

Opublikowano

Jeszcze zapytam czy jest jakiś termin do kiedy trzeba sobie załatwiać przedłużenie pobytu :?: Mam sie spieszyć :?:

Ja tez mam juz zaklepane od jakiegoś czasu, żeby potem pokoi mi nie zabrakło :)

A jakby coś, najwyżej będę kimał w samochodzie :tongue4:

Zaleta Avanta :kox:

To przestaje się martwić :) opcja plaży lub avanta jest całkiem niezła :tongue4:

Opublikowano

z tego wychodzi, że wszyscy maja zaklepane dwójki :polew:

Opublikowano

z tego wychodzi, że wszyscy maja zaklepane dwójki :polew:

dokładnie :polew: a jescze jak wjadą na plażę to już wogóle będzie :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

z tego wychodzi, że wszyscy maja zaklepane dwójki :polew:

dokładnie :polew: a jescze jak wjadą na plażę to już wogóle będzie :kox: :kox: :kox:

Tylko do tego trzeba mieć :quattro::tongue4:

:polew:

Opublikowano

z tego wychodzi, że wszyscy maja zaklepane dwójki :polew:

dokładnie :polew: a jescze jak wjadą na plażę to już wogóle będzie :kox: :kox: :kox:

Tylko do tego trzeba mieć :quattro::tongue4:

:polew:

tam zeby podjechac pod plaze potrzeba :quattro:

Opublikowano

z tego wychodzi, że wszyscy maja zaklepane dwójki :polew:

dokładnie :polew: a jescze jak wjadą na plażę to już wogóle będzie :kox: :kox: :kox:

Tylko do tego trzeba mieć :quattro::tongue4:

:polew:

co wy wiecie o zabijaniu... :polew: :polew:
Opublikowano

właśnie przelałem resztę kasy (130 zł) a powiedz Adaś jak z kasą jak bym chciał wpaść od środy lub czwartku ?

Opublikowano

Przekimasz sie na ławce albo u kogos na materacu :tongue4:

Opublikowano

Flyer

u kogos na materacu

pod warunkiem że to będzie jakaś Dama - porządna i nieśmiała :polew: tego zwrotu nie rozwinę bo Panie mogły by się na mnie obrazić :polew: :polew:

Opublikowano

a mozna tam do Was wpasc zobaczyc co sie dzieje?

Opublikowano

a mozna tam do Was wpasc zobaczyc co sie dzieje?

a jak, jeszcze się pytasz?? tylko zabieraj kierowce ze sobą :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

"porządna i nieśmiała" :decayed::polew:

Wustyle a najlepiej dwóch :) Bo przecież będziemy wracac w tym samym kierunku, to bym sobie pożyczył jednego..

Opublikowano

Nosfer widzęże wiesz o co kamon :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba kazdemu sie cos od razu rymuje... :tongue4:

Opublikowano

a mozna tam do Was wpasc zobaczyc co sie dzieje?

a jak, jeszcze się pytasz?? tylko zabieraj kierowce ze sobą :gwizdanie: :kox:

serio mowie

jesli bedzie miejsce w hotelu to zostane (nie chce nic planowac)

zgode "starej" juz mam :wink4:

przyjade sam

Opublikowano

przyjade sam

kaskader :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a mozna tam do Was wpasc zobaczyc co sie dzieje?

dysponujemy zapasem miejsc

jakaś Dama - porządna i nieśmiała :polew:

Zapomniałes dodać jescze skromna

,,..............................

..............................

a na koniec skromnie powiedziała że to Twoja zasługa "

:mysli: jaka obeznana w temacie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.