Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

taaaaa........ ile kosztuje u mnie :grin: nie znam tego kodu wejsciowego :wink:

No to lipa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba posiedzieć z ileś tam set godzin i go znależć :decayed: zaczynając od 00001 a kończąc na 99999 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem w ASO nowe lampki LED do poliftowego A5 Cabrio. Są całkiem inne niż te z B8 jeśli chodzi o kształt i wygląda na to że podejdą do B6 i B7 plug&play.

Jak tylko wrzuce na listwę to zdam relacje.

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

img1016ys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżanie tych z B8 do listwy z B6/B7 mija się z celem, tym bardziej że niektóre listwy są metalowe jak np. moja, więc trzeba by się sporo na męczyc by to spasować dobrze i by nic nie ciekło, kupiłem zestaw w sklepie internetowym za 129 zł, przygotowany idealnie pod otwory montażowe, efekt bardzo fajny, kolor czysty biały, nie za mocny, nie za słaby w sam raz, nic nie mruga, strumień światła ładnie się rozchodzi.

w B6 na FIS'ie błedów brak, na 1 płytce wlutowane jest 18 diód led SMD, całość sprawia dobre wrażenie, nie zalatuje typową chińszczyzną, gwarancja 12 miesięcy lub 50 tyś godzin :)

ja jestem zadowolony :)

kolego mógłbyś podać link tego sklepu gdzie kupiłeś ledy?

proszę bardzo -

http://www.denken.com.pl/index.php?p630,zarowki-led-panel-led-do-oswietlenia-rejestracji-w-samochodach-audi-kolor-swiatla-bialy

wrzucę może jutro fotkę jak to wygląda w nocy.

pzdr.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

reżanie tych z B8 do listwy z B6/B7 mija się z celem, tym bardziej że niektóre listwy są metalowe jak np. moja, więc trzeba by się sporo na męczyc by to spasować dobrze i by nic nie ciekło, kupiłem zestaw w sklepie internetowym za 129 zł, przygotowany idealnie pod otwory montażowe, efekt bardzo fajny, kolor czysty biały, nie za mocny, nie za słaby w sam raz, nic nie mruga, strumień światła ładnie się rozchodzi.

w B6 na FIS'ie błedów brak, na 1 płytce wlutowane jest 18 diód led SMD, całość sprawia dobre wrażenie, nie zalatuje typową chińszczyzną, gwarancja 12 miesięcy lub 50 tyś godzin :)

ja jestem zadowolony :)

kolego mógłbyś podać link tego sklepu gdzie kupiłeś ledy?

proszę bardzo -

http://www.denken.com.pl/index.php?p630,zarowki-led-panel-led-do-oswietlenia-rejestracji-w-samochodach-audi-kolor-swiatla-bialy

wrzucę może jutro fotkę jak to wygląda w nocy.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A5 Cabrio rzeczywiście sa inne i pewnie pasują idealnie :wink:

Czekamy na montażyk i fotorelację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol zrób fotkę lampek od tyłu i zakładaj szybko...

jakie mają numery OE

Łap

zamontować jeszcze nie zamontowałem bo czasu brak :( Ale widzę że na 99% będą pasować p&p

img1014du.jpg

img1017uj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed montażem ja bym je jeszcze silikonem do uszczelek potraktował żeby je korozja nie zniszczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tom wtopił:kwasny: Najwyżej jak się przepalą te co mam teraz, to założe te. Dobrze tylko, że nie rozdupcyłem maksymalnie mojej aluminiowej listwy...Czemu u Gajosa piszą, że to "Przewód"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tom wtopił:kwasny: Najwyżej jak się przepalą te co mam teraz, to założe te. Dobrze tylko, że nie rozdupcyłem maksymalnie mojej aluminiowej listwy...Czemu u Gajosa piszą, że to "Przewód"??

Nie sugeruj się opisem u gajosa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol jak namierzyłeś te lampki? I dla czego tak późno:kox:?

Na forum A4-freunde.com gdzie też mam konto ;) A że znam niem to biegiem chwyciłem za tel i zamówiłem w ASO lampki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie czy lampki z cabrio podejdą p&p bo nie wiem czy kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam odp dopiero w przyszłym tyg bo jestem na urlopie, a lampki leżą w domu i czekają na montaż :) W każdym razie na zagr. forach piszą ludki, że pasują p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam odp dopiero w przyszłym tyg bo jestem na urlopie, a lampki leżą w domu i czekają na montaż :) W każdym razie na zagr. forach piszą ludki, że pasują p&p

Na urlopie i siedzisz na forum zamiast odpoczywać :wink:

Da radę je w PL zamówić czy tylko DE?

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Do A6 C6 pasują lampki z A5 cabrio http://www.audiforum.nl/forum/algemene-discussie/49320-wat-heb-jij-vandaag-aan-jouw-audi-gedaan-395.html

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Do A6 C6 pasują lampki z A5 cabrio http://www.audiforum.nl/forum/algemene-discussie/49320-wat-heb-jij-vandaag-aan-jouw-audi-gedaan-395.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj na B6 Cabrio

img4796e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...