Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się piszę na spot :hi:

Opublikowano

Ja się piszę na spot :hi:

zapraszamy :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ja się piszę na spot :hi:

oby więcej takich :notworthy: :notworthy: :evil:

Opublikowano

jak kupujesz po 9 zl ze statoil to 2 x na rok jak mam swoje 1.5h roku i jeszcze daja rade

Tak VALEO są po 9zł :polew:

Jak twoje dają rade przez 1,5 roku to zmień i zobaczysz jaka jest różnica,a jak nie chcesz to hebluj dalej i też szybkę będziesz miał do wymiany :hi:

Opublikowano
  • Autor

jutro 15:00 widzę wszystkich na podwalu :notworthy::good:

audi na zimówkach można szaleć :evil:

Opublikowano

jutro 15:00 widzę wszystkich na podwalu :notworthy::good:

audi na zimówkach można szaleć :evil:

Byle śnieg jeszcze był :kox:

Opublikowano

jutro 15:00 widzę wszystkich na podwalu :notworthy::good:

audi na zimówkach można szaleć :evil:

Damian Ty założyłeś zimówki :mysli: coś z gatunku nie do wiary :kox:

Byle śnieg jeszcze był

Maro niedziela jest dla nas :evil:

Kędzior się zapowiedział to :quattro: poszalejemy

Opublikowano

Przepraszam że wczoraj nie dotarłem,byłem baaaaaaaardzoooooooo zmęczonyyyyyyyyyyy :beer1:

Co ustalone,kiedy następny?

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystykim za wczorajsze przybycie było zimno i trochę słabo :hi:

następny będzie lepszy :evil:

maro-a4 masz -------- :bicz:

Opublikowano

dzięki wszystykim za wczorajsze przybycie było zimno i trochę słabo :hi:

następny będzie lepszy :evil:

maro-a4 masz -------- :bicz:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

no Maro, na następnym zlocie się zdziwisz :gwizdanie:

Roger modzi i zadziwi Maro :polew:

Maro ............ :(

Opublikowano

No ROGER powodzenia :good: Ciekawe co to może być,może niunia dostanie więcej życia :mysli:

A gdzie fotki z ostatniego spota?Nie było nadwornego fotografa?

Opublikowano

:> Życzę wszystkim zdrowych,spokojnych,radosnych,przepełnionych tylko dobrymi chwilami Świąt Bożego Narodzenia a także bogatego Świętego Mikołaja aby każdemu dostarczył nowiutkie S4 z 2010 r. A w Nowym Roku dużo szczęścia ,zdrowia, pieniążków i aby problemy wszystkich omijały.

Pozdrawiam.

Jaro75 :>

P.S. A jak na tych mrozach pod -20 st. wasze Niunie odpalały? Moja się kula.Na "pyk" odpala więc jeszcze chyba nie jest z Nią tak zle :mysli: Mam nadzieję że Wasze także :good:

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów i składam Wam Wesołych,pogodnych,pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

:> Życzę wszystkim zdrowych,spokojnych,radosnych,przepełnionych tylko dobrymi chwilami Świąt Bożego Narodzenia a także bogatego Świętego Mikołaja aby każdemu dostarczył nowiutkie S4 z 2010 r. A w Nowym Roku dużo szczęścia ,zdrowia, pieniążków i aby problemy wszystkich omijały.

Pozdrawiam.

Jaro75 :>

P.S. A jak na tych mrozach pod -20 st. wasze Niunie odpalały? Moja się kula.Na "pyk" odpala więc jeszcze chyba nie jest z Nią tak zle :mysli: Mam nadzieję że Wasze także :good:

Pewnie że paliły na "pyk" :good: a komu nie to na "pych"

Dzięki za życzenia i dla Ciebie też ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA również dla wszystkich klubowiczów.

choinka_Audi.jpg

Opublikowano

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku 2010

By Wam wszystko pasowało,

by kłopotów było mało,

byście zawsze byli zdrowi,

by problemy były z głowy,

by się wiodło znakomicie,

by wesołe było życie!

Jednym slowem wszystkiego dobrego na te Swieta, przede wszystkim milej i rodzinnej atmosfery :>

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 21:54_________________________________________________

Witam wszystkich klubowiczów i składam Wam Wesołych,pogodnych,pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam serdecznie

witaj, wpadnij na zlocik to podpowiemy Ci co nieco na temat :a4fan:

pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

No ROGER powodzenia :good: Ciekawe co to może być,może niunia dostanie więcej życia :mysli:

A gdzie fotki z ostatniego spota?Nie było nadwornego fotografa?

no to wygląda tak :

cf4cef065900a4e6med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.