Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba zawiesić do wiosny :mysli: Bo wszyscy boja się zimy: :naughty:

Zaraz wstawię fotki, było nas Dwóch:

Zdj%EAcie0023.jpg

Zdj%EAcie0024.jpg

Opublikowano

moja zamarzla w piz*u. w sobote skrobalem 45min, a dzis skrobalem 30min i 20 min sie wykopywalem

Opublikowano

Panowie wypowiadajcie się za zawieszeniem spotów lub kontynuacją.

B5 zawsze będzie przyjeżdżać, gorzej z B6,B7iB8 :polew: dowiódł to ostatni spot :polew:

Zima też ma swoje uroki:

Zdj%EAcie0020.jpg

Ja na spota niedzielnego się odkopałem :naughty:

Opublikowano

Ja tam na zimę nie narzekam :gwizdanie: :quattro:

Opublikowano
Panowie wypowiadajcie się za zawieszeniem spotów lub kontynuacją.

B5 zawsze będzie przyjeżdżać, gorzej z B6,B7iB8 dowiódł to ostatni spot

jakie zawieszenie, widzimy się 24-ego :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie wypowiadajcie się za zawieszeniem spotów lub kontynuacją.

B5 zawsze będzie przyjeżdżać, gorzej z B6,B7iB8 dowiódł to ostatni spot

jakie zawieszenie, widzimy się 24-ego :gwizdanie:

Zobaczymy co wyniknie z głosowania :mysli:

Jak z podwoziem u Ciebie,odtajało?

Opublikowano

Panowie wypowiadajcie się za zawieszeniem spotów lub kontynuacją.

B5 zawsze będzie przyjeżdżać, gorzej z B6,B7iB8 dowiódł to ostatni spot

jakie zawieszenie, widzimy się 24-ego :gwizdanie:

Zobaczymy co wyniknie z głosowania :mysli:

ja i tak przyjadę, najwyżej sobie z SDS-em pogadam :polew:

wypad do Bolesławca udany, było :drunk: ale w drodze powrotnej okrutne zaspy i osłona silnika do wymiany, sie połamała :evil:

Opublikowano

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

I co, robimy spota 24-go?

Tak wynika z głosowania,przewaga 1 głosu na TAK :dance:

Może gdzieś dalej jechać,lub jakaś integracja? Jak nie teraz to myśleć o wiośnie :good:

Opublikowano

Może gdzieś dalej jechać,lub jakaś integracja? Jak nie teraz to myśleć o wiośnie :good:

no panowie, możemy mieć gości z Tuning Klub Wieluń na jutrzejszym spocie

liczę na dużą frekwencje, musimy się pokazać, że klub funkcjonuje

i :audi: trzymają się mocno a :a4fan: nie brakuje

piszemy się na jutro

1. alex

2.

Opublikowano

Może gdzieś dalej jechać,lub jakaś integracja? Jak nie teraz to myśleć o wiośnie :good:

no panowie, możemy mieć gości z Tuning Klub Wieluń na jutrzejszym spocie

liczę na dużą frekwencje, musimy się pokazać, że klub funkcjonuje

i :audi: trzymają się mocno a :a4fan: nie brakuje

piszemy się na jutro

1. alex

2. maro

3. ROGER

4. RafałW

5. RafałF

6.

Opublikowano
1. alex

2. maro

3. ROGER

4. RafałW

5. RafałF

6.

Opublikowano
  • Autor
1. alex

2. maro

3. ROGER

4. RafałW

5. RafałF

6.

lepiej żebym wszystkich widział :evil:

Opublikowano
1. alex

2. maro

3. ROGER

4. RafałW

5. RafałF

6.

lepiej żebym wszystkich widział :evil:

pierwszy z listy-obecność bankowa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za przybycie nawet w tak zimny dzień :evil::a4fan: :a4fan:

i 2 sztuki :quattro: też były :notworthy:

oby tak dalej :good:

1. alex

2. maro

3. ROGER

4. RafałW

5. RafałF

6, marian

7. nowy kolega

Opublikowano

-15*C i siedem furek przyjechało :gwizdanie: byłem pod wrażeniem.

Czekamy z niecierpliwością na fotki :notworthy:

Opublikowano

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

Opublikowano

głos oddany :good:

i w pracy jutro będzie kilka :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.