Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje że na spota w niedziele zbierze się większa ekipa :a4fan:

Opublikowano

Mam nadzieje że na spota w niedziele zbierze się większa ekipa :a4fan:

na mnie, jak zawsze można liczyć :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Moja obecność obowiązkowa :audi::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :audi:

Opublikowano

Witam :hi: Też bym chętnie pojawił się w niedzielę, ale będę na meczu... Jakieś plany odnośnie następnego spota??

Opublikowano

Co dwa tygodnie,czyli następny wypada 17.10.10r.Obecność obowiązkowa :evil:

Opublikowano

Witam. mam pytanie ,a zarazem proźbę,potrzebuję sprawdzić NR VIN wyposażenie itd. Jest jakaś strona?

Opublikowano

Witam. mam pytanie ,a zarazem proźbę,potrzebuję sprawdzić NR VIN wyposażenie itd. Jest jakaś strona?

Następny raz jak będziesz miał prośbę użyj :szukaj:

a tu masz jeden z topiców http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30175.0;highlight=dekoder+vin

Opublikowano

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

Opublikowano

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

To był jego pierwszy post, ale mając na uwadze regulamin i gramatykę to warto na początku potrząsnąć gościem :wink4:, żeby nie zaśmiecał forumi nie walił kardynalnych błędów( co się na pewno chłopakowi przyda) :gwizdanie: Ja może taki "miejscowy" nie jestem :kox: bo 40km do Wielunia to prowincja, ale chciałbym się utożsamić właśnie z Wieluniem :cool1:...

Opublikowano

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

To był jego pierwszy post, ale mając na uwadze regulamin i gramatykę to warto na początku potrząsnąć gościem :wink4:, żeby nie zaśmiecał forum i nie walił kardynalnych błędów( co się na pewno chłopakowi przyda) :gwizdanie: Ja może taki "miejscowy" nie jestem :kox: bo 40km do Wielunia to prowincja, ale chciałbym się utożsamić właśnie z Wieluniem :cool1:...

Pewnie że jesteś miejscowy zapraszamy na spoty :hi: Na forum spotów miejscowych jest większy luz i nie bierz przykładu z forum głównego gdzie żądzą inne władze bo postów też nie masz za dużo :cool1:

Opublikowano

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

To był jego pierwszy post, ale mając na uwadze regulamin i gramatykę to warto na początku potrząsnąć gościem :wink4:, żeby nie zaśmiecał forum i nie walił kardynalnych błędów( co się na pewno chłopakowi przyda) :gwizdanie: Ja może taki "miejscowy" nie jestem :kox: bo 40km do Wielunia to prowincja, ale chciałbym się utożsamić właśnie z Wieluniem :cool1:...

Pewnie że jesteś miejscowy zapraszamy na spoty :hi: Na forum spotów miejscowych jest większy luz i nie bierz przykładu z forum głównego gdzie żądzą inne władze bo postów też nie masz za dużo :cool1:

To fakt... nie mam ich za dużo, ale udzielałem się też na innych forach i jest podobnie :tongue4: Tak na marginesie dzięki za zaproszenie :drunk:

Opublikowano

Do MarcinRoz Mały błąd,każdemu,może się przytrafić,więc nie udawaj kozaka!

Dzięki maro :good:

Opublikowano

Do MarcinRoz Mały błąd,każdemu,może się przytrafić,więc nie udawaj kozaka!

Dzięki maro :good:

Hehehe wyluzuj :decayed: Nie mam zamiaru zgrywać kogoś, kim nie jestem :gwizdanie:, jeśli Cię uraziłem to sorry :notworthy:

Opublikowano

DO MARCINROZ Spoko :hi: I już nie zaśmiecajmy bzdetami forum heh Pozdro

Opublikowano

Tak jak w pierwszym poście: NIEDZIELA 17.10 GODZ 16.00 UL.PODWALE KOŁO RATUSZA.

Opublikowano

Różnie,przyjedz to zobaczysz,zazwyczaj ok10[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 22:49_________________________________________________Furkę twoją trzeba oblukać :kox:

Opublikowano

dobra tylko żebym nie zapomniał :beksa: :beksa:

Opublikowano

W takim razie przypominam wszystkim o niedzielnym spocie:

:a4fan: NASTĘPNY SPOT 17.10.2010r :a4fan:

godz.16.00

Ratusz/ul.Podwale.

Będę miał nowe blachy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.