Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Wieluniu


ROGER

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ



Rekomendowane odpowiedzi

Co Ci się dzieje? przyjedz na spota,to poradzizmy :cool1:

,

ciągłe buuuu i drgania budy przy przyspieszaniu w okolicach obr 1600-2100/min. Silnik na jałowym drga zbyt silnie. Jestem po wymianie plecionki(łącznika elastycznego) i wyciąłem kata :evil: ( zastąpiony tłumikiem przelotowym)

B. chętnie bym się zjawił ale ponownie miałem kłopoty z dotarciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci się dzieje? przyjedz na spota,to poradzizmy :cool1:

,

ciągłe buuuu i drgania budy przy przyspieszaniu w okolicach obr 1600-2100/min. Silnik na jałowym drga zbyt silnie. Jestem po wymianie plecionki(łącznika elastycznego) i wyciąłem kata :evil: ( zastąpiony tłumikiem przelotowym)

B. chętnie bym się zjawił ale ponownie miałem kłopoty z dotarciem.

a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?

Byłem u jednego machera na kanale i stwierdził, że wsjo oki.... sprawdzałem też korekty na pompkach. Dwie z nich już mają po 1,5 do 2 korekty( jedna na - druga na +) ale to by już szarpał i nierówno chodził... a nie ma tego objawu

Wracając do poduszek silnika to kiedyś wywaliło mi błąd ale po skasowaniu nie pojawił się więcej. Koszt dwóch poduch w ASO to 800 zeta, więc na chybił trafił nie mam zamiaru leczyć tej przypadłości... chyba, że ktoś ma na podmiankę :decayed:

Kilku ludzi na forum ma ten sam problem i nikt tego nie rozgryzł do końca... buczenie z okolic filtra pow. itd Jak ściągnę cały filtr to z dolotu turbawki buczy(dudni) jak cholera! Jeśli ograniczyć dopływ zasysanego powietrza- domykając powoli klapę gaszącą - milutka cisza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poduszki na skrzyni i silniku w jakim stanie ?

Byłem u jednego machera na kanale i stwierdził, że wsjo oki.... sprawdzałem też korekty na pompkach. Dwie z nich już mają po 1,5 do 2 korekty( jedna na - druga na +) ale to by już szarpał i nierówno chodził... a nie ma tego objawu

Wracając do poduszek silnika to kiedyś wywaliło mi błąd ale po skasowaniu nie pojawił się więcej. Koszt dwóch poduch w ASO to 800 zeta, więc na chybił trafił nie mam zamiaru leczyć tej przypadłości... chyba, że ktoś ma na podmiankę :decayed:

Kilku ludzi na forum ma ten sam problem i nikt tego nie rozgryzł do końca... buczenie z okolic filtra pow. itd Jak ściągnę cały filtr to z dolotu turbawki buczy(dudni) jak cholera! Jeśli ograniczyć dopływ zasysanego powietrza- domykając powoli klapę gaszącą - milutka cisza :gwizdanie:

U nas nikt takiego przypadku nie miał.Ile ta twoja maszyna ma przelatane?Bez wypadkowy jest?

Wydaje mi się że trzeba dokładne logi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jest to auto bezwypadkowe. Z przebiegiem obecnie 225kkm. Kupiłem go rok temu osobiście w Belgii ( nie od czarnego :tongue4:) z przebiegiem 198kkm. Książka prowadzona do końca, ale nie chce mi się wierzyć, że to był prawdziwy przebieg.na 2001r to troche za mało.

Tzn jakie grupy masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jest to auto bezwypadkowe. Z przebiegiem obecnie 225kkm. Kupiłem go rok temu osobiście w Belgii ( nie od czarnego :tongue4:) z przebiegiem 198kkm. Książka prowadzona do końca, ale nie chce mi się wierzyć, że to był prawdziwy przebieg.na 2001r to troche za mało.

Tzn jakie grupy masz na myśli?

Można sprawdzić dokładnie ile ma nalatane :naughty:

Chcesz coś się dowiedzieć to zapraszam w niedziele na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanko czy na wasze Spoty przyjeżdżają też ludzie z np. opolskiego czy ze śląskiego? Czy spotykacie się w waszym gronie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilna sprawa :)

Dajcie namiar na jakiegoś ogarniętego elektro mechanika z okolic Wielunia

Mechanika i Elektromechanika Pojazdowa. Jagiełka Stanisław

Wieluń ul. Orzeszkowej 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się remont bo:

Walki 3tys zł

Hydraulika i zawory 2tys zł

Pompą oleju i łańcuch i rozrząd i prowadnice łańcucha 2tys zł :)

Remontował byś?

Jakbym włożył avg to mam auto 80kg lżejsze i sobie program i mam to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się remont bo:

Walki 3tys zł

Hydraulika i zawory 2tys zł

Pompą oleju i łańcuch i rozrząd i prowadnice łańcucha 2tys zł :)

Remontował byś?

Jakbym włożył avg to mam auto 80kg lżejsze i sobie program i mam to samo :)

Szkoda że nie pomyślaleś przed zakupem 2.5,kupić taniej i dokładać czy dać więcej i cieszyć się z jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...