Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS


Seba_E007

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna maszyna :kox: masz może kolego numery tych końcówek wydechu bo chciałbym u mnie też założyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna :kox: masz może kolego numery tych końcówek wydechu bo chciałbym u mnie też założyć :hi:

Proszę Cię bardzo kolego: 8K0 071 761

Tylko zmierz swoje, jeśli mają 65mm średnicy zamawiaj śmiało, jak dzwoniłem do audi dowiedziałem się, że później w tych rocznikach bywały też 80mm. W sumie dziwne, że po roku produkcji już coś kombinowali :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki sa 65 mm jak i 80 mm wszystko zalezy jaki kto ma jaki silnik 4 czy 6 cylindrowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki sa 65 mm jak i 80 mm wszystko zalezy jaki kto ma jaki silnik 4 czy 6 cylindrowy :wink:

Aha, czyli trochę mieszał, bo twierdził, że w tym silniku, poźniej były też 80mm, co mnie też jakoś nie przekonywało...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawczasu zakupiłem już jaszczurowi zimowe obuwie i ori alu, więc obyło się bez szukania felg z wystarczająco dużym otworem centrującym :)

201209071118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za te alu? Negocjuję z jednym gościem na allegro ori 16 też na zimę, tylko inny wzór i nie chce opuścić skąpiec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te dałem 1400, kiedyś widzialem i po 1200 ale nie moglem wtedy kupic, te sa idealne :wink:

Pamiętaj tylko o otworze centrującym 66,5 bo wiekszosc sprzedajacych ktorych obdzwonilem twierdzila ze ich felgi podejda a prawda jest taka, ze malo oryginalnych felg audi pasuje do B8 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka. Wiadać, że zadbana :thumbup1:

Jak załozysz LED-y to bedzie już gitarrrrrra

Ps. Zazdroszczę quattro, ja po przesiadce z B6 z quattro na B8 bez q mało co sie nie popłakałem jak sniegu napadało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna fura...zazdroszcze quattro... kolego jakie ET masz na tych 18''??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...