Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdejmowanie tapicerki tylnej prawej


triwet89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio przestał działać mi głośnik tylni prawy na dole. Kupiłem sobie orginalny i postanowiłem sobie go wymienić i zwiecha czarna magia ze zdejmowaniem tapicerki oczywiście szukałem w instrukci ale tam brak no i na necie ale tam nie ma tylnych prawych to po pierwsze a po 2 jak są to nowszy model wiem tylko jak ściągnąć ozdobe są 3 czy 4 śrubki i pisze że zaślebka na dole a tam d*pa nic nie ma był jakieś coś zalane więc przebiłem materiał bo myślałem że tam jes coś a tam nic nie ma proszę o pomoc ze schematem najlepiej albo jakbyście dziadkowi mówili jak włączyć i używać komputer. Pozdrawiam

A autko jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... proszę o pomoc ze schematem najlepiej albo jakbyście dziadkowi mówili jak włączyć i używać komputer.

wymontowanieizamontowanm.th.png

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wielki pomoże na pewno tylko w miejscu srubki nr 3 u na dole nie ma jej :D ale poradze sobie :D

Pozdrawiam Damian

ps

masz moze linka do schematu tetgo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zaptytam, skąd mozna wziazc zbiór tych wszystkich schematow?

ElsaWin albo zeszyty serwisowe

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wielki pomoże na pewno tylko w miejscu srubki nr 3 u na dole nie ma jej :D ale poradze sobie :D

Pozdrawiam Damian

?

tej śruby możesz nie mieć, nie wiem od czego to zależy, ale nie zawszy występowała (ja też jej nie mam u siebie). No chyba że masz dziurę w tapicerce a brak tylko śruby. U mnie w miejscu tej śruby nie ma dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że problem może nie dotyczyć głośnika a przewodów w gumowej przelotce między słupkiem a drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wielki pomoże na pewno tylko w miejscu srubki nr 3 u na dole nie ma jej :D ale poradze sobie :D

Pozdrawiam Damian

?

tej śruby możesz nie mieć, nie wiem od czego to zależy, ale nie zawszy występowała (ja też jej nie mam u siebie). No chyba że masz dziurę w tapicerce a brak tylko śruby. U mnie w miejscu tej śruby nie ma dziury.

no nie mam śruby ani dziury tylko zalany materiał a pod nim też nic jak nie dam rady dam gostkowi z 50 niech zrobi mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściąganie tapicerki jest proste jak drut, kup sobie tylko nowe spinki do tapicerki bo na 100% któraś z nich ci się połamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...