Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pewnie wiele osób słyszało o bezpłatnym necie od aero2. Jestem ciekaw waszych opinii. Aktualnie jestem w trakcie remontu mieszkania i nie mam możliwości podłączenia internetu poprzez kabel z routera, a co za tym idzie korzystam właśnie z aero2. Muszę powiedzieć, że jak na darmowy net jest całkiem przyzwoicie - download mam na poziomie 512kb/s i działa to całkiem spoko.

Jakie macie opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy sobie kupił taki mały router wifi, wsadził tam kartę z aero i teraz wszędzie ma ze sobą neta bezprzewodowego. Super motyw.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zrobiłem podobnie, modem-router ZTE MF 60 i karta aero2, zabieram ze sobą jak się ruszam gdzieś poza dom, strony www można przeglądać dosyć płynnie, poczta także bez problemu się odbiera. Zauważyłem, że szczególnie poza miastem potrafi dosyć często mieć przywisy, nawet na zewnętrznej antenie do modemu, być może od 1 października trochę znowu przyspieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dostałem nową kartę sim i muszę powiedzieć że w stosunku do tego co było wcześniej jest znacznie lepiej. Można powiedzieć, że non-stop mam transfer na poziomie 512kb/s. A czy od 1 października będzie lepiej to raczej wątpię, bo z tego co tam gdzieś czytałem to net ten docelowo miał mieć DL na poziomie 512kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam w netbooku i działa bez zarzutów w samej Warszawie jak i poza nią ;) Demon predkości to to niejest, ale działa, strony można obejrzeć, YT w niskiej jakości też. Jedyny minus to że się rozłacza co godzinę, ale wbrew pozorom niejest to na tyle upierdliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to że się rozłacza co godzinę, ale wbrew pozorom niejest to na tyle upierdliwe

Ustawia się to i łączy się ponownie bardzo szybko. Ogólnie jest spoko jak na neta za free :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ich stronie jest gdzieś rozpiska kiedy wysyłają karty sim, może trafiłeś w zły moment. Ja mam dwie karty sim jedną na siebie, a drugą na ojca. Na swoją czekałem chyba 3 tygodnie a na ojca ze względu na to, że przespałem terminy wysyłki czekaliśmy chyba ze dwa miesiące. Oni nie wysyłają tego każdemu z osobna tylko czekają na określoną liczbę osób i wysyłają w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...