Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D


fixxxer4ever

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kochane cacuszko :)

116km 1,9 TDI - ciut słabe ale ujdzie.

nawet całkiem fajnie wyposażona

- alufelgi 16

- skórzana tapicerka

- podgrzewane przednie fotele

- ESP ASR ABS

- tempomat

- 6 poduszek

- fotochromatyczne lusterko

- Funkcja Coming-living home

- czujnik zmierzchu

- sensor deszczu

- komp pokładowy

- klimatronic dwustrefowy (oczywista oczywistość:wink:)

- elektryczne szyby (tylko przód :facepalm:)

- czujnik parkowania (tył)

- 10 głośników

jeżdżę już dwa lata i sprawuje się świetnie, sprowadzona z Belgii, z elementów które w niej wymieniłem to

przednie lampy na B8 look + xenon oraz radio concert III na MMI obecnie.

Wcześniej maiłem jeszcze tzw kombajn multimedialny taki jak pod poniższym linkiem:

MULTI KOMBAJN GPS TV USB DVD DIVX AUDI A4 1999-08 (2592922749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale straszna kaszana... nie polecam... jedyna pozostałość po nim to w tylnim zderzaku kamerka cofania która nie działa na razie...:naughty:

poniżej fotki mojego auta:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/574774_513386262009003_1389165808_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/540239_513386045342358_157472702_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/542268_513386188675677_1695983503_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/551608_513386402008989_1638806907_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/523573_513386652008964_1046426628_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/553839_513386522008977_540006322_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/295121_513386712008958_546946806_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy są okropne... ORI są o niebo lepsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa tylna z s-lina, pewnie był bity hahaha :facepalm:

sorki kolego ale z tego co ja słyszałem to końcówki z 2007 wychodziły z taką klapką ...

a nie jest bita na 10000% wiem czym jeżdżę

lampy mam zamiar wymieniać na ori xenony tylko muszę sięzaopatrzyć w kupe części a to nie jest proste i tanie... na razie takie są ok wg mnie, na live prezentują się o wiele lepiej niż na fotach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka a powiedz jak świecą te ledy w tych lampach dają w miarę rade robić za światła do jazdy dziennej czy słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka a powiedz jak świecą te ledy w tych lampach dają w miarę rade robić za światła do jazdy dziennej czy słabo

hmmm gdyby jeszcze swieciły na wprost auta a nie pod kątem 45 stopni na boki i tyle samo do góry to by mogły robić za światła dzienne.. chodź na upartego można śmigać zależy jak smerfy na to spojrzą :wink:

ale raczej jako postojówki. Mam wsadzone w nie xenony o barwie 4300K i przyznam że te soczewki są dość kompatybilne z xenonem i patrząc na nie z perspektywy przechodnia z odległości kilku metrów świecą jak prawdziwe lampy przystosowane do oświetlenia xenonowego, nie rozpraszają wszędzie tak światła jak np w modelu B6 po zamontowania HID-ów no i działają jako Bixenon.... wiale razy miśki mnie trzymały i o światełkaqch nic nie mówiły że się im coś tam nie podoba :cheesy: jedynie brak sprysków może coś sugerować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa tylna z s-lina, pewnie był bity hahaha :facepalm:

sorki kolego ale z tego co ja słyszałem to końcówki z 2007 wychodziły z taką klapką ...

a nie jest bita na 10000% wiem czym jeżdżę

lampy mam zamiar wymieniać na ori xenony tylko muszę sięzaopatrzyć w kupe części a to nie jest proste i tanie... na razie takie są ok wg mnie, na live prezentują się o wiele lepiej niż na fotach...

Hehehe wiem bo sam taki mam, i też mi pisali że mam bite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądna sztuka choc te lampy:facepalm: ale wszystko przed toba :thumbup1:

widze ze kolega z okolic mojej pracy :decayed: (pracuje w miechowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przednie LEDy mi sie bardzo podobaja i mam zamiar w swoim aucie takie zastosowac. Wiem ze nie ciesza sie popularnoscia glownie z powodu awaryjnosci i slabego swiecenia. Z tylu LEDy to wszyscy sa na tak, bo super itp a na przod az mi sie wlosy zjezyly na glowie jak zaczalem czytac opinie. Ale tym sie akurat nie martw. I ja mam to gdzies :) Chce takie lampy i jedynie co sie obawiam to zeby pechowo nie trafic. Jesli Ci sie podobaja, nie trzeba ulegac naciskowi calej spolecznosci i brac zaraz xenony. Dopiero gdy ponad wyglad stawiasz jakosc swiecenia to wtedy tylko i wylacznie bixy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przednie LEDy mi sie bardzo podobaja i mam zamiar w swoim aucie takie zastosowac. Wiem ze nie ciesza sie popularnoscia glownie z powodu awaryjnosci i slabego swiecenia. Z tylu LEDy to wszyscy sa na tak, bo super itp a na przod az mi sie wlosy zjezyly na glowie jak zaczalem czytac opinie. Ale tym sie akurat nie martw. I ja mam to gdzies :) Chce takie lampy i jedynie co sie obawiam to zeby pechowo nie trafic. Jesli Ci sie podobaja, nie trzeba ulegac naciskowi calej spolecznosci i brac zaraz xenony. Dopiero gdy ponad wyglad stawiasz jakosc swiecenia to wtedy tylko i wylacznie bixy...

taki świecą (xenony) nawet fajnie jeśli chodzi o mijania, po przełaczeniu na drogowe to ma sie wrazenie że jedzie się w tunelu ;) tak jakoś śmisznie ucina od góry i z boku ale ogólnie spoko, moja ciotka ma a3 z 2011r na ori xenonach i tam po włączeniu drogowych praktycznie taki sam efekt jest wiec nie ma się czego czepiać... ledy no cóz tak jak wspominałem wczesniej swiecą gdzie same chcą. w lewym reflektorze już przestały mi 3 świuecić:undecided: od strony migacza i to przed dzień mojego wesela k**wa rok temu, a wlaśnie moją A4 jechałem do ślubu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka a powiedz jak świecą te ledy w tych lampach dają w miarę rade robić za światła do jazdy dziennej czy słabo

hmmm gdyby jeszcze swieciły na wprost auta a nie pod kątem 45 stopni na boki i tyle samo do góry to by mogły robić za światła dzienne.. chodź na upartego można śmigać zależy jak smerfy na to spojrzą :wink:

ale raczej jako postojówki. Mam wsadzone w nie xenony o barwie 4300K i przyznam że te soczewki są dość kompatybilne z xenonem i patrząc na nie z perspektywy przechodnia z odległości kilku metrów świecą jak prawdziwe lampy przystosowane do oświetlenia xenonowego, nie rozpraszają wszędzie tak światła jak np w modelu B6 po zamontowania HID-ów no i działają jako Bixenon.... wiale razy miśki mnie trzymały i o światełkaqch nic nie mówiły że się im coś tam nie podoba :cheesy: jedynie brak sprysków może coś sugerować....

Jakie masz wsadzone xenony ? ori przetwornice valeo albo koito ? Najbardziej podoba mi się stwierdzenie jak prawdziwe lampy do oświetlenia xenonowego :D twierdzisz że oryginalne soczewki w B6 pod żarówki H7 po włożeniu Hidów gorzej świecą niż te chińskie lampy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka a powiedz jak świecą te ledy w tych lampach dają w miarę rade robić za światła do jazdy dziennej czy słabo

hmmm gdyby jeszcze swieciły na wprost auta a nie pod kątem 45 stopni na boki i tyle samo do góry to by mogły robić za światła dzienne.. chodź na upartego można śmigać zależy jak smerfy na to spojrzą :wink:

ale raczej jako postojówki. Mam wsadzone w nie xenony o barwie 4300K i przyznam że te soczewki są dość kompatybilne z xenonem i patrząc na nie z perspektywy przechodnia z odległości kilku metrów świecą jak prawdziwe lampy przystosowane do oświetlenia xenonowego, nie rozpraszają wszędzie tak światła jak np w modelu B6 po zamontowania HID-ów no i działają jako Bixenon.... wiale razy miśki mnie trzymały i o światełkaqch nic nie mówiły że się im coś tam nie podoba :cheesy: jedynie brak sprysków może coś sugerować....

Jakie masz wsadzone xenony ? ori przetwornice valeo albo koito ? Najbardziej podoba mi się stwierdzenie jak prawdziwe lampy do oświetlenia xenonowego :D twierdzisz że oryginalne soczewki w B6 pod żarówki H7 po włożeniu Hidów gorzej świecą niż te chińskie lampy ? :D

mam zwykłe HIDy. Miałem porównanie z moimi lampami z ori xenonami z takiej samej A4 i szczerze nie było sie do czego doczepić nic nie oślepiało tak jak na przykład po wsadzeniu tego samego zestawu do B6... tam niestety

widać z daleka że coś jest kombinowane i efekt świecenia daleko odbiega o ideału... zresztą w większości oryginalnych lampach soczewkowych tak jest jeśli nie mamy do czynienia z lampami przystosowanymi pod xenon ... ale to z pewnością wiesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kolego żartujesz :D Jeżeli masz zwykłe hidy i takie lampy ala B8 to twierdzisz że montując w B6 do oryginalnych soczewek pod H7 np. przetwornice koito i żarnik d4s Twoja lampa świeci lepiej i mniej oślepia ludzi z przeciwka ? - chyba sobie żartujesz !!!!

Może włożyłeś te hidy do B6 która miała źle ustawione normalne światła :D

A co miało oślepiać ? Jeżeli u Ciebie były soczewki opuszczone a tam lampy miały samopoziomowanie to co miało niby oślepiać. Tylko zastanów się co się dzieje jak Ty jedziesz z górki i ktoś z oryginalnym samopoziomowaniem - jaka to jest radość tego z naprzeciwka.

Powiedz mi czym się różni oryginalna soczewka pod żarówkę H7 od tej pod żarnik np. D1S ? Masz chyba małe pojęcie o tym co piszesz....

Ale czym się różni oryginalna soczewka valeo od jakiegoś chinola to pewnie wiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kolego żartujesz :D Jeżeli masz zwykłe hidy i takie lampy ala B8 to twierdzisz że montując w B6 do oryginalnych soczewek pod H7 np. przetwornice koito i żarnik d4s Twoja lampa świeci lepiej i mniej oślepia ludzi z przeciwka ? - chyba sobie żartujesz !!!!

Może włożyłeś te hidy do B6 która miała źle ustawione normalne światła :D

A co miało oślepiać ? Jeżeli u Ciebie były soczewki opuszczone a tam lampy miały samopoziomowanie to co miało niby oślepiać. Tylko zastanów się co się dzieje jak Ty jedziesz z górki i ktoś z oryginalnym samopoziomowaniem - jaka to jest radość tego z naprzeciwka.

Powiedz mi czym się różni oryginalna soczewka pod żarówkę H7 od tej pod żarnik np. D1S ? Masz chyba małe pojęcie o tym co piszesz....

Ale czym się różni oryginalna soczewka valeo od jakiegoś chinola to pewnie wiesz ?

Czytaj ze zrozumieniem ok. Bo widze ze cos ciezko u ciebie z tym... Poza tym skoro lampa jest przystosowana pod h7 to pod h7 i po wlozeniu do niej zarnika przerobionego pod h7 tak aby ogniskowa byla w tym samym miejscu halogen to i tak wyglada to gównianie wg mnie i swieci w caly swiat.. Nie chce tu zachwalac jakich to ja nie mam za***istych lamp ale na xenonie wyglada o woele lepiej niz ten sam zestaw przy zwyklych lampach z b6... Nie wiem moze po przerobieniu lampy dokladnie pod xenon w b6 to pewnie zaswieci jak ori ale ja sie jeszcze z taka dokladna przerobka nie spotkalem a co do mijania sie z gorki czy pod gorke, to no prosze badźmy powazni w niekturych przypadkach zaden nawet najbardziej zaawansowany system autopoziomu gowno da i i tak bedzie jebac po oczach... BTW masz jakies kompleksy czy cos????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza dyskusja z mojej strony nie ma sensu, wnerwia mnie tylko jak ktoś się upiera że lampy z plastiku z butelek są lepsze od oryginałów nie mając pojęcia co pisze.

P.S nie pisze się ,,gównianie,, ewentualnie gówniano i dodam że musisz jeszcze się sporo pouczyć o światłach w swoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...