Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykres po modyfikacjach AWX


bartasg1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj razem z Panem Robertem z Tune-Up wprowadziliśmy małe zmiany w programie, oto wynik :naughty:

af13b83d7a212ad7m.jpg

na serii wypluł ponad 150km :shock3: to w ogóle możliwe?

auto 2003r

przebieg 190tyś. oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to AWX, żadnych przeróbek, po auto byłem w Niemczech jedna właścicielka serwisowany do końca

dzisiaj chip :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

przy okazji, podobno mam do wymiany czujnik temp. cieczy chłodzącej może mi ktoś podać org. nr tego czujnika i przybliżoną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

:facepalm: koła nie maja nic do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: Mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

:facepalm: Koła nie maja nic do tego

na drodze też nie mają???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie rozwiń to...

na hamowni liczone są też opory strat - napędu, tarcia kół itd... u mnie było chyba 32km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na AWX to nieprawdopodobne, AVF zawsze miały większy bonus :shock3: ja przed wirusem miałem na pomiarze równą serię (przebieg 240 tyś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: Mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

:facepalm: Koła nie maja nic do tego

na drodze też nie mają???

moc na kołach czy na silniku masz podana?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temacik i pokaże swój wykresik:) Auto seria, wirus wgrany w poniedziałek. Efekt na drodze zadawalający :))

out.php?i=488771_biuroleszno-o2.pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tuner zrobił mod na niesprawnym aucie? hmmm a może na logach nie widać tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popadajmy w skrajnośći,taki dołek na drodze jest niewyczuwalny,Witek na pewno mówił czym to może być podyktowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tuner zrobił mod na niesprawnym aucie? hmmm a może na logach nie widać tego?

Czemu niby na niesprawnym aucie ?

na pewno czuc, szarpie pewnie jakby na holu jechal :kox:

pewnie geometria nie chodzi w min. stopniu jak nalezy

Wsumie nie zwrocilem uwagi na ten dolek na wykresie jak bylem na hamowni, w trasie nie odczulem wsumie tego dołku, nie szarpie raczej nic, ale zaczelo troche trząść budą w pewnym zakresie obrotów, Witek mowił że to pewnie poduchy pod silnikiem, bo dwumasa mam ok, pojade sprawdzic stan poduch niebawem:) A z geometria mam raczej tez spoko bo nic go nie sciagalo na hamowaniu...

Skąd wasze wnioski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...