Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temp. min. 16 stopni jak przekodować klimatronik.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Może ktoś próbował przekodować klimatronik i wie jak odbywa się tzw. długie kodowanie aby uzyskać temperaturę 16 stopni zamiast 18 na wyświetlaczu.

Wychodziły wersje, że mają fabrycznie możliwość zejścia do 16st.

Pozdrawiam

Opublikowano

podpinam się pod temat :wink:

Opublikowano
  • Autor

Przy takiej pogodzie jak teraz (koniec września) jest wg mnie za duża różnica między LO a 18st. albo chłodno albo za gorąco. Brakuje pośredniej temp. :wink:

Opublikowano

jeśli dobrze pamiętam to panele z b7 mają 16' w b6 18'. Nie da się przekodować. Możesz założyć panel od b7 ale musisz założyć opornik by tylna szyba grzała... (info na forum)

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Na "innym" forum a4 znalazłem info od właścicieli, że w zależności od tego na jaki rynek (eu, usa) wychodziło auto to zdarzały się b6 z 2003, 2004 z temp. min. 16st.

Opublikowano
jeśli dobrze pamiętam to panele z b7 mają 16' w b6 18'. Nie da się przekodować. Możesz założyć panel od b7 ale musisz założyć opornik by tylna szyba grzała... (info na forum)

:hi:

Nieprawda. Moj znajomy ma 16* w B6 i na pewno nie ma panela z B7.

Opublikowano

to prosimy Kolegę o słowo jak to wykonać ;) na 16 st.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam b6 i 16* panel nie wymieniany

Opublikowano

Juz kiedys był poruszany ten temat i z tego co pamietam to chyba roznice były w zaleznosci czy ktos ma 1DIN lub 2DIN klimatronik .

Sprawdzcie to u siebie dla pewności :wink:

Opublikowano

Ja mam z 2004r B6 i mam 16stopni, 2 din ory

Opublikowano

Z tego co się dowiedziałem w innym temacie, to od drugiej połowy 2003 były klimatroniki z możliwością zejścia do 16 stopni

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzeję kotleta. U brata w B6 z 2004 klimatronik 1DIN jest min temp 16 stopni, niestety u mnie w B6 z 2002 roku 1DIN mam min temp. 18 stopni. Zrobił ktoś coś z tym czy tylko pozostaje wymiana klimatronika ??

Opublikowano

Odgrzeję kotleta. U brata w B6 z 2004 klimatronik 1DIN jest min temp 16 stopni, niestety u mnie w B6 z 2002 roku 1DIN mam min temp. 18 stopni. Zrobił ktoś coś z tym czy tylko pozostaje wymiana klimatronika ??

Tylko wymiana
Opublikowano

Odgrzeję kotleta. U brata w B6 z 2004 klimatronik 1DIN jest min temp 16 stopni, niestety u mnie w B6 z 2002 roku 1DIN mam min temp. 18 stopni. Zrobił ktoś coś z tym czy tylko pozostaje wymiana klimatronika ??

Tylko wymiana

niby tylko wymiana ale sam słyszałem że idzie to jakoś przekodować ;)

co prawda ja sam zmieniłem klimatronik bo nie wiem jak to się przekodowuje :decayed:

Opublikowano

A będzie działać tylna szyba ( grzanie) czy coś trzeba kombinować. Chodzi mi o klimatron z B7 do B6

Opublikowano

A będzie działać tylna szyba ( grzanie) czy coś trzeba kombinować. Chodzi mi o klimatron z B7 do B6

Mała przeróbka, albo kupno bezinwazyjnego adaptera od kolegi Stichy :wink:
Opublikowano

ja również mam w b6 2 din i posiadam ori 16 stopni,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.