Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] RNS-E VS Nawigacja na szybie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gdyby jeszcze poprawili mapy ;(

az tak zle?

Opublikowano

gdyby jeszcze poprawili mapy ;(

az tak zle?

są ok

ja przesiadłem się z AM i widzę różnicę ale nie jest to przepaść :rolleyes:

w mojej ocenie AM-10 , OriAudi-8 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to dobrze ze nie masz az tak strasznej roznicy

przyznam ze faktycznie sam wyglad kusi, jednak RNS-E a Alpine i nawi na syzbie to roznica jest wielka na korzysc rns-e;)

pozatym mimo tego ze to duzy wydatek to bardziej sie sklaniam ku rns-e.

a czy ktos slyszal o przypadku kradziezy rns-e? z autka oczywiscie.

nie boicie sie zostawiac samochodow np w centrum miasta? gdy jestescie na zakupach itp?

Opublikowano

ja nie słyszałem o tym

Opublikowano
  • Autor

to dobrze.

czy rns-e ma jakes zabezpieczenie?

czytajac watek o radiach ori, czytalem o wpisywaniu pinu, rns-e tez ma cos takiego? to sie wpisuje za kazdym odpaleniem auta czy cos?

Opublikowano

nie , tylko po instalacji

no i czasami jak odepniesz aku

Opublikowano

rozumiem ze ma info o tym ze korki jakies itp?

Nie. Jest co prawda opcja powiadamiania o roznych zdarzeniach an drodze, ale w PL to nie dziala.

Mialem na mysli szybki podglad mapy, gdy stoje w korku, a nie znam dobrze okolicznych uliczek.

zdarzylo ci sie jechac gdzies i zeby nie bylo drogi na Navi?

Nie. Do tej pory wszystko ok, nawet z numerami budynkow - ale zdarzylo sie, ze w miejscu gdzie RNS-E pokazywalo "jakas" droge - na miejscu okazywala sie malo przejezdna :>

Opublikowano
  • Autor

nie , tylko po instalacji

no i czasami jak odepniesz aku

oki dzieki to mnie wlasnie zastanawialo.

Nie. Do tej pory wszystko ok, nawet z numerami budynkow - ale zdarzylo sie, ze w miejscu gdzie RNS-E pokazywalo "jakas" droge - na miejscu okazywala sie malo przejezdna :>

:>

mysle ze da sie to przezyc.

ale nadal sie zastanawiam, pomijajac brak fisa, czy ktos moze mi powiedziec jaka bedzie roznica w funkcjonalnosci rns-e u mnie w b5 w stosunku do waszych b6?

z tego co zauwazylemt o sporo osob majacych b5 zaklada rns-e

Opublikowano

Nie. Do tej pory wszystko ok, nawet z numerami budynkow - ale zdarzylo sie, ze w miejscu gdzie RNS-E pokazywalo "jakas" droge - na miejscu okazywala sie malo przejezdna :>

Mnie dzięki mapie udało się w ostatni weekend dojechać do Góraszki (piknik lotniczy) "od d*** strony" - nie stałem w tym gigantycznym korku, jeszcze nawet miejsce do zaparkowania od razu znalazłem.

Czasem algorytm doboru trasy mnie zaskakuje. W tak dziwaczny sposób planuje trasę ....

Opublikowano
  • Autor

chcialem sie tam wybrac, ale jakos nie mialem z kim.

jak z parkingami? duzo ludzi bylo? w przyszlym roku pojade napewno

sorrki za OT w moim wlasnym temacie :D

coz, myslenie o rns-e a nawi na szybko juz chyba sie rozwiazalo bo wlasnie zamowilem rns-e ;) tzn zapisalem sie jak by do kolejki:P

ale rozumiem ze zaskakuje cie pozytywnie skoro nie musiales w korku stac?;)

Opublikowano

Wiesz ukraść mogą Ci wszystko i wszędzie, kumpel miał Mazde 323 i wyleli mu audio w cenie maks 500zł pobili wszystkie szyby i ukradli kierwonice także wiesz ukraść mogą ale ja osobiście nie słyszałem o tym aby wyjeli RNS-E może dlatego że tak samo nie słyszałem aby ktoś szukał walonej RNS-E każdy do tej pory wolał kupić RNS-E normalnie i legalnie więc może dlatego nie ma kradziezy bo nie ma popytu na kradzione

Opublikowano

Kradna wszystko. RNS-E tymbardziej, bo to chodliwy towar.

Opublikowano

zdarzylo ci sie jechac gdzies i zeby nie bylo drogi na Navi?

Północny odcinek autostrady A1 !!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kradna wszystko. RNS-E tymbardziej, bo to chodliwy towar.

Jeszcze o tym nie słyszałem ... i mam nadzieję że nie usłyszę :cool1:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

No i jak z tą RNS-E, założona :?: Jakies fotki, jak to wygląda w B5 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zalozona, musze tylko od kolegow dorwac nowa mapke bo nie mam.

ale jest spoko:)

troche bylo z tym roboty, jeszcze wiecej wydatkow, przez pewien czas mialem orkopne wyrzuty sumienia, bo za ta kase moglem zrobic system audio i jeszcze zimowki kupic:P

ale ogolnie nie zaluje, kazdemu sie podoba:)

58967926a125016emed.jpg

f9b72265e516d0b5med.jpg

Opublikowano

Wygląda nieźle :good: A masz jakieś fotki w dzień, chciałbym zobaczyć jak jest dopasowana :)

Jak możesz to napisz też cos o kosztach, jakieś problemy przy montażu :?:

Opublikowano

No właśnie daj lepsze foto :)

Opublikowano
  • Autor

fotki zrobie na dniach to wrzuce specjalnie dla Was:)

robilem w nocy zeby sie podjarac czerwienią ;)

koszta hm około 4.500zl - 5.000zł :wallbash:

jezdze juz z nia pare miesiecy wiec o kosztach bede mowil w przyblizeniu, nie wszystkie pamietam

nawigacja: ~2300-2400zł

tunel+kosz+klima+popielniczka: ~1200zl?

can adapter - 400zl - 500zl

instalacja: ~500zl

sa z tego co pamietam malutkie szczeliny po bokach ale nikt ze znajomych nie zwraca uwagi na to

tunel roznie sie troszke odcieniem, jest szary a autko w srodku czarne, zastanawialem sie czym to przyciemnic;)

wiekszych problemow nie bylo.

moze z canem, musialem kupic dwa

pierwszy kupiony nie zadzialal ale dzieki uprzejmosc sprzedajacego moglem zwrocic

drugi drozszy niestety, dziala bez problemow.

byly problemy z zegarami, zniknela temperatura, ale tylko dlatego ze jakies styki sie poluzowaly ;)

popielniczka sie tez nie otwierala musialem leciutko nozem podwazyc i chodzi bez problemu

poza tym ze musialem do navi service drałowac na piechote by odebrac auto to problemow wiekszych nie pamietam:)

Opublikowano

A co to jest ten can adaper :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.